Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

  1. #21
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    I kolejna tasiemiec pod tytułem "no nasi piłkarze nożni to gwiazdeczki z żelem na włosach i szukają winy wokół siebie" nie mogę, i jak dziwić się, że kibiców siatkówki nie traktuje się poważnie?

  2. #22
    Gość

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    Nie wiem jak to jest z kibicami siatkówki, czy faktycznie traktuje się niepoważnie...Mimo dennych wyników piłkarzy wolę kopaną, a siatkówkę oglądam podczas takich imprez, może dlatego że człowiek trochę grał w siatkówkę, to ma inne podejście...Zaraz się odezwę w piłce nożnej

  3. #23
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    Prawda jest taka, że system rozgrywek był zbyt szybki 0 odpoczynku między fazą 1st a 2nd i do tego my jako zwycięzca swojej grupy w fazie drugiej rozpoczynaliśmy pierwsze spotkanie a powinny Bułgaria i Brazylia - wogóle ten włoski turniej powinien się nazywać Farsa Świata lub Makaronia na 3 miejsce - tyle z mojej strony na ten temat.

    Castelani powinien zostać bo robi dobry kawał roboty.

  4. #24
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    ..."no nasi piłkarze nożni to gwiazdeczki z żelem na włosach i szukają winy wokół siebie"
    A może nie ? 8-) powiedz ile lat temu nasza reprezentacja osiągnęła coś wielkiego ? Nasi piłkarze odpadają w meczach z drużynami z niższej półki, a siatkarze odpadli z światową czołówką do której się zaliczają szkoda bo gdyby odpuścili mecz z Serbami wpadli by do słabszej grupy i mogli grać dalej... ale na szczęscie odpali z NAJLEPSZYMI a nie jakimiś leszczami.
    "W Poroninie na leszczynie,
    wiszą jaja po Leninie.
    Kto chcę władzy posmakować
    musi jaja pocałować"

    Autora nie znam ale zasłyszane od wesoło usposobionego wujka

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    A co to ma do rzeczy? logika, logika, nie było mowy o wynikach. A jeśli już o nie zahaczyć, to denne nie są, najwyżej słabe, bo 3 razy byliśmy na wielkich imprezach, do tego nasi na pewno nie grają poniżej swoich możliwości, szczególnie ostatnio, za to siatkarze dali dupy, bo od nich TRZEBA sporo wymagać.

  6. #26
    Stolnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    952
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    A co to ma do rzeczy? logika, logika, nie było mowy o wynikach. A jeśli już o nie zahaczyć, to denne nie są, najwyżej słabe, bo 3 razy byliśmy na wielkich imprezach, do tego nasi na pewno nie grają poniżej swoich możliwości, szczególnie ostatnio, za to siatkarze dali dupy, bo od nich TRZEBA sporo wymagać.
    dziwny jesteś, żal mi Ciebie nie ogląda siatkówki od maleńkości ale przyjdzie wkurzać ludzi bo siatkarze to i tamto idź do swoich piłkarzyków co "grają nie grają na pewno poniżej swoich możliwości" ale albo przegrywają lub remisują z rzadka.

  7. #27
    Gość

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    Cytat Zamieszczone przez Dragonit
    A co to ma do rzeczy? logika, logika, nie było mowy o wynikach. A jeśli już o nie zahaczyć, to denne nie są, najwyżej słabe, bo 3 razy byliśmy na wielkich imprezach, do tego nasi na pewno nie grają poniżej swoich możliwości, szczególnie ostatnio, za to siatkarze dali dupy, bo od nich TRZEBA sporo wymagać.
    Poważnie tak napisałeś? Rozumiem że polscy piłkarze w ostatnich 4 latach zdobyli wicemistrza świata, i mistrzostwo Europy? To gdzie ja byłem? Już nie wspomnę o klubowych dokonaniach...
    pozdrawiam

  8. #28
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    dziwny jesteś, żal mi Ciebie nie ogląda siatkówki od maleńkości ale przyjdzie wkurzać ludzi bo siatkarze to i tamto idź do swoich piłkarzyków co "grają nie grają na pewno poniżej swoich możliwości" ale albo przegrywają lub remisują z rzadka.
    Normalnie zawsze byłeś jednym z bardziej lubianych przeze mnie userów, ale ten post to szczyt żenady. Oglądam siatkówkę od lat i twierdzę, że nasi dali dupy, bo zagrali słabo, a mają w szeregach znakomitych siatkarzy, można wymagać od nich więcej. Piłkarzyków, już się zaczyna kompleks i beka z tych tekstów o remisowaniu albo przegrywaniu, znawca się znalazł co zna suche fakty.

    Poważnie tak napisałeś? Rozumiem że polscy piłkarze w ostatnich 4 latach zdobyli wicemistrza świata, i mistrzostwo Europy? To gdzie ja byłem? Już nie wspomnę o klubowych dokonaniach...
    pozdrawiam
    Nie, dla jaj, myślcie ludzie, bo poziom forum zaczyna mnie przerażać z deczka :roll: rozumiem, że nie zdobycie mistrzostwa świata czy europy - żenada? pisałem, że mają słabe osiągnięcia, ale nie denne - na euro w końcu weszło 16 zespołów tylko, jeszcze 2x na mistrzostwach świata byliśmy, coś tam to znaczy, biorąc pod uwagę, że reprezentacji jest ponad setka. Co do klubów, to na razie trzeba się zadowolić pucharem UEFA, a raczej obecnie ligą europy, w której Lech na razie daje radę.
    Moim zamiarem nie jest obrażanie kibiców siatkówki, ale niektórzy mają naprawdę jakiś kompleks ciągle wspominając o piłkarzach i wymyślając inwektywy celujące w każdą możliwą rzecz, od "na-żelowania" (które nie widzę zresztą), po nie przyzwanie sie do tego, że zagrali słabo. Zresztą, Hetman czy inny kibic siatki już kiedyś narzekał na to, że wcześnie odpadliśmy i psychofani jadą go, gdy wypomina, że repra w siatkę zagrała słabo, teraz oczywiście wielcy obrońcy się znaleźli. I Zapewne i tak jednak obejdzie się bez grama pokory i znowu będzie kółko wzajemnej adoracji.

  9. #29
    Gość

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    Panowie dajmy sobie pokój i wypijmy po browarze na złagodzenie. Co było, to było, kto chce niech śledzi dalej MŚ, mi chodziło o coś innego niż wywoływanie nerwów. Temat jest o siatkówce. Zapraszam do wymieniania się opinią odnośnie spotkań jakie nas czekają. Mnie zwłaszcza interesuje postawa Brazylii :?: I wygrana Hiszpanii w grupie z Rosją też zasługuje na uwagę. Postaram się po aktualizować wyniki....kiedyś

    edit:

    http://sport.onet.pl/siatkowka/siatkars ... omosc.html

    Czy trzeba to komentować? Mi głupio, a co na to rodowici Brazylijczycy? :roll:
    Brazylia przegrała 0:3 (18:25, 20:25, 20:25) z Bułgarią w meczu grupy N. Obie drużyny awansowały do trzeciej rundy 17. Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbywają się we Włoszech. Z rywalizacji w mundialu, po dwóch porażkach, odpadła z tej grupy reprezentacja Polski.

    Trudno oprzeć się wrażeniu, że Brazylijczycy przed spotkaniem spokojnie kalkulowali, czy opłaca się wygrać grupę, czy też lepiej zająć drugie miejsce...

    Zajmując drugie miejsce w grupie Canrinhos w następnej fazie zmierzą się z Czechami i Niemcami. Natomiast Bułgaria pokonując Brazylię z pierwszego miejsca awansowała do grupy z Hiszpanią i Kubą.

    Brazylia - Bułgaria 0:3 (18:25, 20:25, 20:25)
    edit

    Dobra strona do śledzenia wyników na żywo nie tylko w siatkówce
    http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368, ... wizdy.html

    Brazylia grając bez kilku podstawowych siatkarzy, w tym jedynego rozgrywającego, przy akompaniamencie gwizdów kibiców przegrała z Bułgarią 0:3 w meczu kończącym rywalizację w grupie N drugiego etapu mistrzostw świata.
    Po raz pierwszy w tegorocznym mundialu kibice wyrazili w tak wyraźny sposób dezaprobatę wobec nieudolnej gry siatkarzy, którzy nie walczyli o zwycięstwo. Oprócz gwizdów, w trzecim secie spora część kibiców odwróciła się tyłem do boiska, a także skandowała: "błazny, błazny".

    Porażka pozwoliła obrońcom tytułu uniknąć w kolejnej fazie turnieju Kubańczyków z którymi przegrali w pierwszej rundzie 2:3.

  10. #30
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mistrzostwa Świata siatkarzy 2010 rok :)

    No to do widzenia wymalowani janusze z trąbkami. I nie obrazając naszych siatkarzy.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nation's Cup, czyli mistrzostwa świata na Native
    By Dyktator in forum Scena multiplayer
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-01-2014, 17:27
  2. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 19:47
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2010, 20:39
  4. Mistrzostwa świata RPA 2010
    By Regulus in forum Sport
    Odpowiedzi: 914
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 20:59
  5. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 16:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •