Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

    Witam. Niektórzy z nas w tym i ja mieli problemy z odpaleniem Napoleona. Chodziło o to że jak się grę uruchamiało to pokazywała się pierwsza strona z wielkimi napisami NAPOLEON TOTAL WAR i nic się nie działo i mogłeś tak czekać tydzień a gra nic.
    Postanowiłem troszkę pokombinować i jakie efekty
    Zaraz po tym jak grę uruchamiałem dusiłem ctrl + alt + delete i praktycznie zawsze Napoleon się minimalizował a na ekranie miałem włączony menadżer zadań.
    Co ciekawe po kilku sekundach użycie procka było 100% i tak przez 15 minut nadusiłem na Napoleon Total War ale w menadżerze zadań i odczekałem kolejne 5 minut i po chwili gra zaskoczyła i tak mam od tygodnia za każdym razem tak muszę robić aby gra zaskoczyła czasem to trwa 10 minut czasem 5 a czasem 15 ale zawsze mi zaskakuje i nie wiem w czym jest problem. Nadmienię jeszcze że zawsze sprawdzam spójność plików i robię defragmentacje gry. Jeśli ktoś się zna na komputerach to może powie co się dzieje lub co jest nie tak.
    Co ciekawe jak gra się uruchomi to gram normalnie nic się nie zacina tylko czasem przez 20 sekund skacze jak by procek nad czymś myślał (do dziś nie wiem nad czym).

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Srebrna Góra
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

    Podaj zestaw komputerowy.

    Zresztą na TWC jest dużo tematów, poczytaj sobie.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

    Rozwiązania tego problemu nigdzie nie wyszukałem na żadnym z forum ani u Cd Projekt ani od Steama. Sam nie wiem w czym jest problem. Bo jak gra zaskoczy to potem śmiga i chula i bardzo rzadko się tnie nawet jeśli mam ustawienia na średnie i bitwy o pełnym składzie i przy średniej wielkości oddziałów.

    MÓJ KOMPUTER
    Procesor : Pentium 4 3,2
    Karta Graficzna : ATI HD 3650 512Mb
    RAM : 2 Gb " DDR 1 "

  4. #4
    Wojski Awatar Łycha
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

    Ja mam podobnie ale z Empire Total War. Gdy gra jest w języku polskim to się pojawia ten pierwszy napis(sorry ale nie pamiętam co tam jest dokładnie). Następnie gra się wyłącza. Muszę ściągnąć język angielski i dopiero gra działa poprawnie :x
    Niemożliwe to tylko słowo rzucone na wiatr, przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły by ja zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe. Impossible is nothing.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

    Jeśli chodzi o Empire to nie mam żadnego problemu hula jak talala ale podczas gry czasem się tnie szczególnie jak robię "zakończ ture" ale to pewnie wina mojego starego kompa. Co do Napoleona to jak pisałem poradziłem sobie za pomocą prób i błędów ale zawsze zaskoczy może ktoś wie co jest powodem że tak mam. Może to wina mojego starego kompa ale to sprawdzę niebawem bo kompa wymieniam na nowego i wtedy się okaże.

  6. #6
    Wojski Awatar Łycha
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

    Przed formatem Empire w języku polskim na XP chodził bez problemu. Pisze bo może ktoś zna rozwiązanie. Bo trochę to denerwujące.
    Niemożliwe to tylko słowo rzucone na wiatr, przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły by ja zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe. Impossible is nothing.

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: ROZWIAZANIE PROBLEMU URUCHAMIANIA

    ja mam to samo;

    sprzęt:
    proc: athlon x2 2,8
    ram: 2x2 GB
    grafa: radeon 4850

    opcja grafiki mam ustawione na full śmiga pieknie ale...muszę 5 minut czekać aż się włączy gra. Mam oryginała, żenujące. Znalazł ktos sposób na to?

Podobne wątki

  1. Rozwiązanie problemu z lagowaniem gry i tandetną grafiką!!!
    By TracePL in forum Magistratum (Rome II - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 138
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 13:30
  2. ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z NIE WŁĄCZANIEM SIĘ GRY
    By Dragon44 in forum Komenda uzupełnień (Napoleon: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-04-2012, 09:53
  3. [ROZWIĄZANIE] Modyfikowanie surowców
    By TemudżynI in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-01-2012, 09:15
  4. Crash podczas uruchamiania.
    By SpookS in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-06-2011, 17:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •