Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 3474828384
Pokaż wyniki od 831 do 834 z 834

Wątek: MEDIEVAL II TOTAL WAR - dyskusje ogólne

  1. #831
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Nie sądzę, tutaj problemem jest często wszelka synchronizacja ilości FPS z odświeżaniem monitora. Klasycznie jednak proponuję używanie 4GB patch


    Stary nick:kujon333


  2. #832
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Spróbuj zablokować klatki na 60 FPS i wyłączyć wszelkie G-synci, freesynci i inne takie. Generalnie mi się udało to zmniejszyć bo jak były włączone te rzeczy to było strasznie słabo


    Stary nick:kujon333


  3. #833
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jestem nowy wiec z góry przepraszam jak cos nie tak zrobiłem. Czy MacBook Air 13 pociągnie Medival 2

  4. #834
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Mam problem i prosiłbym o wyjaśnienie. Ostatnio wróciłem z myślą o pograniu sobie w M2TW. Z tym, że postanowiłem sobie zamontować wersję na Steama. Grę zainstalowałem z płyty Medieval 2 TW Królestwa (Złota edycja). W folderze mods zainstalowały się stosowne foldery zawierające cztery dodatki, ale na pulpicie mam tylko ikonę startową podpisana jako "Total War MEDIEVAL II - Definitive Edition", nie mam natomiast ikon dodatków. Co się dzieje? Rzecz to dla mnie istotna, bo grac chcę na modach, niektóre są dość stare i nie są dostosowane do Steama. Jakoś je muszą zainstalować, co problemem oczywiście nie jest, ale pojawił się problem z uruchomieniem moda (więc do uruchomienia chciałem wykorzystać pliki startowe dodatków zmieniając nazwę pliku moda na jeden z plików dodatków). Niestety, w żaden inny sposób instalacja mi nie wychodzi. Co więc się dzieje, że pliki startowe dodatków nie wyskoczyły mi na pulpicie i co gorsza, nijak nie mogę ich znaleźć w grze? Będę wdzięczny za pomoc.
    Tak wpadło mi do głowy (W Medka nie grałem już od wieków), że może trzeba przejść jakąś część gry by się uruchomiły (tak samo jak z dostępem do innych frakcji)? Jak to odblokować? Nie dostęp do innych frakcji tylko do dodatków - i to tak by się pojawiły ikony startowe na pulpicie.
    Z góry dziękuję

    Edit. Nikt mi nie podpowie o co tu może chodzić? Swego czasu odpuściłem sobie kolejne wersje z serii TW (od Empire) ze względu na Steama z którym mam bardzo niedobre doświadczenia. Teraz postanowiłem wrócić do gry zaczynając od starego M2TW. Zdeycdowałem się "przeprosić" ze Steamem, ale jak widzę problem nadal istnieje i "przeprosić" się nie da. A może ja coś sknociłem? Choć trudno by tu znaleźć co.

    Edit: Z dyskusji na Steamie dowiedziałem się, że nie jestem jedynym mającym takie problemy. Znalazłem pomoc zorganizowana przez Gigantusa:
    https://www.twcenter.net/forums/down...o=file&id=4494

    Chwała mu wielka, ale wiele mi to nie pomogło. Bo chcę grac na modach, te zaś jakoś muszę zainstalować. A pomimo tego, że instaluję je zgodnie z zaleceniami nic nie wychodzi. Pomyślałem więc, że po prostu podmienię foldery, ale przy zastosowaniu plików startowych Gigantusa to nie działa. Co więc mam zrobić by w końcu te nieszczęsne mody zainstalować i móc pograć?

    Edit. Gigantus, do uruchomienia modów kongdoms wykorzystał pliki wsadowe osobne dla każdego moda. Spróbowałem więc ze starej wersji gry, którą miałem na innym komputerze (nie na steama) wyciągnąć stosowne pliki i spróbować na nich, po odp. modyfikacji uruchomić kingdoms "po bożemu". I owszem, uruchomiłem ale z koniecznością wykorzystania płyty! Co gorsza, system to sobie zapamiętał i teraz gdy chciałem uruchomić którykolwiek z dodatków, żądał CD. Musiałem wymontować wszystko.
    Steam doprowadza mnie do szału!!! Swego czasu z jego powodu zrezygnowałem z grania na kolejnych grach TW (począwszy od Empire). Po jakimś czasie mi przeszło i chciałem sobie zamontować M2TW na steamie by oszczędzać płytę, ale znów dzieją się dziwne rzeczy. I z tego co się zorientowałem (wspomniałem o tym powyżej) nie tylko mnie to spotyka.
    Co u licha mam zrobić by na steamie mój M2TW zainstalował się tak jak za to zapłaciłem? Czyli z wszystkimi dodatkami, bez jakichś specjalnych ingerencji i kombinacji?
    Ostatnio edytowane przez Napoleon7 ; 02-01-2021 o 00:02

Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 3474828384

Podobne wątki

  1. Shogun 2: Total War - DYSKUSJE OGÓLNE
    By voitek in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 1121
    Ostatni post / autor: 17-11-2021, 06:58
  2. ROME TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 129
    Ostatni post / autor: 27-09-2019, 17:51
  3. NAPOLEON TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 847
    Ostatni post / autor: 01-06-2018, 00:17
  4. MEDIEVAL TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Medieval & Viking Invasion
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 08-03-2016, 08:51
  5. EMPIRE TOTAL WAR - dyskusje ogólne
    By KLAssurbanipal in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 675
    Ostatni post / autor: 13-04-2015, 10:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •