Cytat Zamieszczone przez Brave
Hahaha Knecht zniszczyłeś system. Takich głupot dawno nie słyszałem. W trzeciej bitwie atakuje ten, kto miał większe zwycięstwo w dwóch poprzednich bitwach.
No zajebiście sprawiedliwy ten turniej, do dwóch zwycięstw, myślałem że jak jest remis 1:1 to potem się gra jeszcze raz 2 bitwy
Ale o czym ty człowieku mówisz? Zawsze się tak grało :shock:
[quote:31mpqq40]to nie sprawiedliwe nie dość że w brytanii jestem średni i w ataku tym bardziej
A kogo obchodzi, że ty jesteś na Brytani średni[/quote:31mpqq40]

Żal mi cię chłopie, x71 dobrze mówił cały ten turniej to jedno wielkie dno, i chyba Ty z siebie robisz błazna bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem rozchodzi mi się głównie o to że jak w pierwszych bitwach był remis 1:1 to myślałem że gra się następne dwie bitwy bo tak jest sprawiedliwie a nie że jak był remis to ten kto wygra trzecią bitwę przechodzi, wiadomo że w obronie gra się łatwiej, i ktoś ma przegrać bo na jego nieszczęście był rozpisany po złej stronie bo jakby był po drugiej tak jak np: Janker to przejdzie dalej tylko dlatego że miał szczęście bo był po prawej stronie a ty Brave idź się czep tranwaja. Bo ty jesteś na pewno twórcą tych zasad bo napisałem kilka słów krytyki o nich a Ty nie umiesz tego przyjąć godnie i zastanowić się czy nie dopracować tych zasad zamiast się nabijać co każdy potrafi, niż wziąć i pomyśleć nad tymi zasadami.