Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 2 klucze

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    2 klucze

    Witam ostatnio nie miałem co robić i kupiłem sobie prze neta napoleon total war na stronie g2play. Dostałem maila ze skserowanym skrawkiem papieru na którym były 2 klucze. Jeden był z napoleonem a drugi... na właśnie nie wiem z czym. w Steam pisze że jest niewłaściwy (przepisywałem go chyba ze sto razy) a długością i składem literowym wydaje się poprawny.I teraz moje pytanie czy kiedy wy kupowaliście grę (nieważne jak) to dostawaliście po 2 klucze? Przyznam że mam cichą nadzieję że coś się pochrzaniło w tej firmie i podało 2 klucze do tej samej gry

  2. #2
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: 2 klucze

    Nawet trzy. Z grą, z dodatkową jednostką pre-order oraz dodatkowym kodem na jednostki z edycji kolekcjonerskiej. Osobiście bym uważał na takie sklepy. Ostatnio sporo informacji o zablokowanych kontach lub grach za kody od nieoficjalnych dystrybutorów (co potwierdziłby ten jeden błędny kod).
    the Sun and the Moon and the end of all time

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: 2 klucze

    W tym sklepie wiele razy kupowałem (większość na steam) i nie miałem problemów. Grę kupiłem 30 min temu więc to nie był pre order i nie była to edycja kolekcjonerska.Jeżeli naprawdę mnie w konia zrobili będę musiał złożyć reklamacje. To link to produktu zobacz:
    http://www.g2play.net/store/Napoleon-To ... m-Key.html

  4. #4
    voitek
    Gość

    Re: 2 klucze

    Nie mozesz po prostu napisac do nich maila i zapytac? :roll: Moze to jakis klucz do wykorzystania w sklepie

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: 2 klucze

    OK sprawdziłem klucz na innym koncie i okazało się że to nie jest napoleon. Wysłałem reklamacje do sklepu i czekam na odpowiedź. Ciekawi mnie jednak co to za klucz i co miał mi dawać A co do postu no cóż miałem dziecięcą nadzieję na dodatkowe 60 zł i się nie udało

Podobne wątki

  1. Klucze DLC
    By WARXZ in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-04-2011, 11:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •