Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: League Of Legends

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pologne, Cracovie
    Postów
    877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    League Of Legends

    Gra którą chciałem Wam przedstawić, zwie się jak w tytule League of Legends, jest to MOBA (czyli Multiplayer Online Battle Arena) bazowany na rozwiązaniach DOT'y lecz sporo się od niej różniąca.
    Zacznę może od Trailera, który mnie osobiście przekonał do tej gry, dość ładny, a i wszystkimi postaciami w nim się pojawiającym można zagrać, oczywiście to tylko trailer.
    http://www.youtube.com/watch?v=saJixTQN ... re=related

    Co tu dużo mówić zasada jest prosta, 2 drużyny po przeciwnym krańcach mapy( po 5 graczy albo po 3 zależnie od mapy ) dążą do zniszczenia bazy drużyny przeciwnej. Czempioni są wspierani przez tzw. mobki czyli poprostu sterowane przez SI jednostki które ślepo prą przed siebie różnymi drogami (trzema dokładnie) na których są porozstawiane wieże obu drużyn. Cała zabawa polega na tym żeby się przepchać poprzez wieże moby i czempionów rywala do jego bazy, i ją zniszczyć. Jeżeli ktoś miał styczność z dot'ą to wie ocb Jak już wspomniałem gra jednak różni się od doty, przedewszystkim całą otoczką , ale o tym wszystkim się już sami przekonacie , jeżeli tylko spróbujecie zagrać!

    Następnie odsyłam do znalezionego filmiku na yt pokazującego rozgrywkę z Polskim komentarzem, żeby unaocznić niejako rozgrywke.
    http://www.youtube.com/watch?v=Z_phGBYIXBc
    Co do grafiki, to ustępuje ona miejscu grywalności, ponieważ przy niektórych starciach 5na5 to naprawde wysokie detale nie są najważniejsze
    aczkolwiek ja osobiście zarzutów do niej nie mam.

    Jeżeli dalej to czytasz, drogi odbiorco, to możliwe że już się LoL'em zainteresowałeś, więc jeszcze zarzuce odnośnikiem do strony z filmikami o podstawach gry
    http://eu.leagueoflegends.com/news/valo ... st-winners
    Pokazuje się tam podstawy gry itp.

    Więc, jeżeli ktokolwiek z Was będzie zainteresowanych ów grą, to serdecznie zapraszam, gorąco zachęcam czy też nawet proszę o rozpoczęcie swojej przygody z LoL'em poprzez ten link http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... c788530226 przez co będziecie graczami którym poleciłem ów gre przy okazji jeżeli troche Was się zbierze to mogę coś w zamian otrzymać, ale to w sumie drugorzędne dla mnie , więc! Jak zaczynasz swoją przygode z lolem, to daj znać w grze , możemy razem zagrać np. mój nick FaithNoMore, do znalezienia poprzez wyszukiwarke znajomych w panelu gry

    Jeszcze ogólnie, Polaków jest nawet troche, ale głównie mamy do czynienia z francuzami, niemcami i holendrami, raczej dominuje j. angielski, więc problemów nie ma, osobiście gram od lipca, i już osiągnąłem 30 level, najwyższy, pozwalający grać rankingowo.

    Na koniec, jeszcze raz zachęcam! http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... c788530226

  2. #2
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Widzę, że lata mijają, a nic się nie zmienia. Zacząłem grać w lol w zeszłym roku we wrześniu i trochę się ograłem do tego czasu. Strasznie mnie denerwuje system przyznawania punktów zwycięstw w meczach rankingowych. Za wygraną możemy otrzymać od 13 do 22 chyba, przy czym za wygrane inkasuję średnio te 16 punktów, podczas gdy przegram zawsze jest to +20. Boli to zwłaszcza gdy mam dobre statystki i ocenę za mecz S. Nie mówię, że jestem wybitnym graczem, ale zdecydowanie zbyt często trafiam na team, który muszę ciągnąć za uszy by wygrać mecz. O systemie banowanie nie powiem nic bo to porażka.
    Popraw podpis

  3. #3
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No ja też wróciłem, po roku przerwy. Do rankedów nawet nie wracam, szkoda mi nerwów Doszło sporo nowości, także korzystam ile się da, natomiast nic się nie zmieniło z community... W sumie to mnie nie dziwi, bo nie spodziewałem się żeby Rito cokolwiek z tym zrobił. Nadal mamy wyzywanie matek, nadal mamy afkerów itd. Cóż, są ważniejsze sprawy jak kasa za skiny

  4. #4
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Przez rok to zdążyli przemodelować kilka postaci, zmieniając umiejki, dodać parę nowych postaci i jakieś nowe tryby rozgrywki.



  5. #5
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    No widziałem właśnie. Zniszczyli mi Ryze to po pierwsze Tak samo jak zniszczyli mi Xeratha (ale wtedy jeszcze grałem). No widziałem już większość zmian. Teraz dorzucili nowy tryb gry - parę innych mnie ominęło.

Podobne wątki

  1. Era of Legends
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-2014, 17:40
  2. Fight Football League
    By Milanos in forum Sport
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-01-2011, 15:36
  3. League of Legends
    By glaca in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 13:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •