Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: League Of Legends

  1. #1
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pologne, Cracovie
    Postów
    877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    League Of Legends

    Gra którą chciałem Wam przedstawić, zwie się jak w tytule League of Legends, jest to MOBA (czyli Multiplayer Online Battle Arena) bazowany na rozwiązaniach DOT'y lecz sporo się od niej różniąca.
    Zacznę może od Trailera, który mnie osobiście przekonał do tej gry, dość ładny, a i wszystkimi postaciami w nim się pojawiającym można zagrać, oczywiście to tylko trailer.
    http://www.youtube.com/watch?v=saJixTQN ... re=related

    Co tu dużo mówić zasada jest prosta, 2 drużyny po przeciwnym krańcach mapy( po 5 graczy albo po 3 zależnie od mapy ) dążą do zniszczenia bazy drużyny przeciwnej. Czempioni są wspierani przez tzw. mobki czyli poprostu sterowane przez SI jednostki które ślepo prą przed siebie różnymi drogami (trzema dokładnie) na których są porozstawiane wieże obu drużyn. Cała zabawa polega na tym żeby się przepchać poprzez wieże moby i czempionów rywala do jego bazy, i ją zniszczyć. Jeżeli ktoś miał styczność z dot'ą to wie ocb Jak już wspomniałem gra jednak różni się od doty, przedewszystkim całą otoczką , ale o tym wszystkim się już sami przekonacie , jeżeli tylko spróbujecie zagrać!

    Następnie odsyłam do znalezionego filmiku na yt pokazującego rozgrywkę z Polskim komentarzem, żeby unaocznić niejako rozgrywke.
    http://www.youtube.com/watch?v=Z_phGBYIXBc
    Co do grafiki, to ustępuje ona miejscu grywalności, ponieważ przy niektórych starciach 5na5 to naprawde wysokie detale nie są najważniejsze
    aczkolwiek ja osobiście zarzutów do niej nie mam.

    Jeżeli dalej to czytasz, drogi odbiorco, to możliwe że już się LoL'em zainteresowałeś, więc jeszcze zarzuce odnośnikiem do strony z filmikami o podstawach gry
    http://eu.leagueoflegends.com/news/valo ... st-winners
    Pokazuje się tam podstawy gry itp.

    Więc, jeżeli ktokolwiek z Was będzie zainteresowanych ów grą, to serdecznie zapraszam, gorąco zachęcam czy też nawet proszę o rozpoczęcie swojej przygody z LoL'em poprzez ten link http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... c788530226 przez co będziecie graczami którym poleciłem ów gre przy okazji jeżeli troche Was się zbierze to mogę coś w zamian otrzymać, ale to w sumie drugorzędne dla mnie , więc! Jak zaczynasz swoją przygode z lolem, to daj znać w grze , możemy razem zagrać np. mój nick FaithNoMore, do znalezienia poprzez wyszukiwarke znajomych w panelu gry

    Jeszcze ogólnie, Polaków jest nawet troche, ale głównie mamy do czynienia z francuzami, niemcami i holendrami, raczej dominuje j. angielski, więc problemów nie ma, osobiście gram od lipca, i już osiągnąłem 30 level, najwyższy, pozwalający grać rankingowo.

    Na koniec, jeszcze raz zachęcam! http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... c788530226

  2. #2
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: League Of Legends

    juz dawno zalozylem o tej grze temat ;p

  3. #3
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pologne, Cracovie
    Postów
    877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League Of Legends

    A taki pełny? faux pas delikatne.. cóż, nie miałem pojęcia, a nuż ktoś nie widział !: D

    zapomniałem dodać że chętnie na wszystkie pytania odpowiem

  4. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    111
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League Of Legends

    Może bym i ściągnął, ale jakoś cięzko mi uwierzyć w to, że gra "LoL" może być ciekawa

  5. #5
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: League Of Legends

    juz dawno zalozylem o tej grze temat ;p
    Owszem, ale w innym dziale, więc Abu miał prawo nie wiedzieć.

    Mój kumpel z grupy namiętnie w to napierdziela, przyjrzę się temu dokładniej, bo strasznie zachwala. W samo DOTA grałem przez chwilę ze współlokatorem, ale niestety musiałem zawiesić rozgrywkę z przyczyn niezależnych ode mnie. W każdym razie LoL brzmi interesująco.

  6. #6
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pologne, Cracovie
    Postów
    877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League Of Legends

    Nie no nie czepiajcie się skrótu
    Gra jest naprawde wporządku, jest ciągłe wsparcie od studia, co jakiś czas nowa postać, a to jakiś event, a to jakiś bonusik dla aktywnych , a to jakiś konkurs. Przy okazji można na tsie grać i gadać z innymi graczami jak się znajdzie paru do gry ;] Ogólnie , jak dla mnie fajny nudozabijacz, chociaż ma pare mankamentów, przedewszystkim są płatne bonusy, ale bezpośrednio nie wpływają one na tych "co płacą" można kupić sobie tylko oficjalne skiny czy bonusy na pare partii dot. zdobywanego xp itp. reszta jest spokojnie osiągalna dla wszystkich, więc mikrotransakcje nie przeszkadzają, mnie osobiście troche początki gry nudzą ale potem się akcja rozkręca Przy okazji gra ma spory portal społeczności LoL'a, www.leaguecraft.com , gdzie można znaleźć poradniki , opisy bulidów, fanowskie skiny , wszystko.

  7. #7
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: League Of Legends

    LoL jest w sumie jednym z obecnie głównych konkurentów WOW, wg. xfire jest na miejscu 3-4 pod względem zagranych godzin, zaraz pod WOW i COD4 (lub 6).

    Natomiast ja zacząłem grać w LOL'a chyba rok temu i obecnie mam na karku 1016h (wg.xfire) zagranych godzin, prawie 800 wygranych meczów i chyba z 600 przegranych (nie wiem ile przegranych dokładnie bo riot games po jakimś patchu usunął licznik przegranych)
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  8. #8
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pologne, Cracovie
    Postów
    877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League Of Legends

    Ulala, to stary wyga, grasz jeszcze? Zarzuć nickiem moze co pogramy?

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: League Of Legends

    Ja powróciłem po drugiej przerwie, około 150 rozegranych, niestety 90% przegranych jest przez team (nooby bądź ucieczka, raz 3(!) mi spierdzieliło z drużyny), ale game is brutal. Pykam głównie Mordkiem, który po patchu został trochę zmieniony na lepsze i jest ciekawiej, czasami też Kassadinem albo Pantheonem, ew. Kayle lub Morganą, jak jest w free rotation. Gra jest faktycznie mocno wspierana przez Riot'a, nie olewaja sprawy.

  10. #10
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: League Of Legends

    Mój nick to LP Andzia gram na serwerze europejskim

    Co do postaci to preferuję postacie robiące główne obrażenia np.Ashe,Olaf,Gankplank,Anivia
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Era of Legends
    By Lwie Serce in forum Dodatki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-2014, 17:40
  2. Fight Football League
    By Milanos in forum Sport
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-01-2011, 15:36
  3. League of Legends
    By glaca in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 13:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •