Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: animation mod - lance

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    animation mod - lance

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=283428
    (na dole pierwszego postu)

    Ten mod ponoć zmienia ta kretynską animacje lansjerów tak, że szarzują z lancą, a w zwarciu walczą szablą. Rozwiazałoby to problem nieszczesnej husarii- moznaby dac im wtedy kopie (piki). Niestety linki są juz matwe. Ktoś sciagnał może? działa?

  2. #2
    Salvo
    Gość

    Re: animation mod - lance

    Prison był pierwszy i już na to wpadł
    Niestety nie polega to na zrobieniu nowej animacji, tylko przypisaniu lansjerom/husarzom animacji pikinierów.

  3. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    151
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: animation mod - lance

    Tak i problem polega również na tym, iż wczasie kiedy husarz pozostaje w "spoczynku" w czasie walki (tzn. kiedy jeszcze się nie załączyła animacja wali) to trzyma pike co dość zabawnie wygląda gdy nagle pika mu znika i pojawia się szabla którą walczy. I Salvo ma rację to wcale nie jest nowa animacja tylko pokasowane animacje walki lancą (oprócz tej z szarży z piką pod pachą) i przekopiowane animacje walki szablą. Ogólnie napewno lepiej to wygląda niż podstawowa animacja jednak troche jeszcze trzeba by było dopracować. Ale i tak największym bólem jest animacja wbicia się kawaleri w piechotę bo wygląda to ztrasznie sztucznie nie mówiąc o tym, iż żołnierze poruszają się jak na rolkach.

  4. #4
    Salvo
    Gość

    Re: animation mod - lance

    Prison...Weź może tego skinpacka wydaj, tyle świetnych jednostek się marnuje

  5. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    151
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: animation mod - lance

    Eh, Jeszcze dużo pracy przy nim, bo musial bym dodać wszyskie jednoski i przede wszyskim zbalansować go troche bo narazie to wszyskie jednostki RP są za dobre.

  6. #6
    Salvo
    Gość

    Re: animation mod - lance

    Cytat Zamieszczone przez PrisonNeo
    Eh, Jeszcze dużo pracy przy nim, bo musial bym dodać wszyskie jednoski i przede wszyskim zbalansować go troche bo narazie to wszyskie jednostki RP są za dobre.
    Trzymam kciuki

  7. #7
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: animation mod - lance

    Dzięki za odpowiedź, mimo wszystko. Ale rolki chyba da się wyeliminować jakoś- jak zrobiłem janczarów łuczników, tez się ślizgali ale po zmianie ich wyszkolenia na mob (o ile dobrze pamietam) zaczeli poruszać sie normalnie.
    O jakim skinpacku mówicie? Prison tworzyłeś jakieś jednostki pod XVII -wiek czy to to czasem? Ja od jakiegoś czasu w wolnych chwilach robię tekstury XVII, (w najblizszym czasie wrzucę gdzies na forum), a w zasadzie przerabiam grę na ten okres, stad pytałem tez o ten modzik z animacją...

  8. #8
    Salvo
    Gość

    Re: animation mod - lance

    Z tego co wiem Prison ma sporo z XVII i XVIII wieku.

  9. #9
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    151
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: animation mod - lance

    Miałem sporo modeli i sinów z XVIIw ale przy reinstalacji wszystko poszło się bujać . Na szczęscie modele z XVIIIw i skiny się zachowały (też nie które z XVIIw ale nie dużo), więc raczej nie powróce do XVIIw, ale XVIIIw może jeszcze pomoduje bo braki w empire są udeżające.

  10. #10
    Salvo
    Gość

    Re: animation mod - lance

    Moduj, moduj. Jak wydasz to załatwię Ci obecność tych jednostek w ostatecznym DarthModzie (Vader mi obiecał, gdy raz go o to spytałem, ale do patchy nie chce wrzucać 8-) )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •