Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Populacja graczy multiplayer

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    101
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Populacja graczy multiplayer

    Witam!
    Mam jedno, krótkie pytanie. Czy dużo osób gra jeszcze w Empire? Mam Medieval II i już mało ludzi gra.. jak sytuacja ma się w następcy? Jest jeszcze sens kupować jeśli w singla grałem? (tak piracony ale często potem kupuje grę).

  2. #2
    Pampa
    Gość

    Re: Populacja graczy multiplayer

    piratom dziękujemy

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Zły dział + Piractwo = Ban

  4. #4
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Włocławek
    Postów
    860
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 12 podziękowań w 9 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Naprawdę nikt z Was nie miał nigdy żadnego pirata?
    Nie pomagam na pw

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Ja mam pełno, ale nie z serii TW

  6. #6
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    101
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Jak to zły dział? Przecież dotyczy Empire.
    Zastanawiam się czy nie kupić gry. Nie pochwaliłem, nie rozpowszechniłem żadnych plików, nie usiłuję zdobyć pomocy w piractwie. Nie kapuję o co chodzi.

    1) propagowania piractwa w jakiejkolwiek jego formie. Obejmuje to umieszczanie na Forum linków do cracków czy numerów seryjnych do gier oraz zamieszczanie informacji o wszelkich sposobach na ominięcie zabezpieczeń płyt przed ich kopiowaniem lub linków do takich informacji. Dotyczy to także linków do stron, które mogą posłużyć do wejścia w posiadanie nielegalnych kopii oprogramowania. Za propagowanie piractwa będą również uważane wszelkie prośby o podanie w/w linków, numerów seryjnych czy informacji;

    Jedyne co zrobiłem to przyznałem się do tego, że miałem piracką kopię gry. Nie złamałem regulaminu. Chciałbym zakończyć tym nasz offtop i skupić się na pytaniu.

  7. #7
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Powiem tak - wyszła teraz specjalna Edycja Gry - Empire+Napoleon - dwa w w jednym . - polecam zakupić - wszystko jest łącznie z płatnymi dodatkami DLC w cenie 109 zeta - nie jest to wygórowana cena
    Co do multi to na EMPIRE graja tylko gracze z Zachodu Europy i Rosjanie - aktualnie widziałem około 10 - 16 założonych gier. - Polaków tam nie zobaczysz - jesteśmy bardzo wybredni jeśli chodzi o gry multi na Empirze . Na Napoleonie jest o niebo lepiej - dużo gier. Multi żyje

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  8. #8
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Chełmek/Wrocław
    Postów
    2 014
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Hawkx - viewtopic.php?f=2&t=6413

    Ostrzezenie.
    Moje KO:

    Zwyciestwo: Teutonic 15, 17, 28; MK 5, 10, 11; WK 18; Third Age 1
    Porazka: WK 12, 17, 29, 30; BC 12, 13, 15; TDO 1

  9. #9
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Cytat Zamieszczone przez Joopiter
    Hawkx - viewtopic.php?f=2&t=6413

    Ostrzezenie.
    Posłużę się dwoma cytatami z biblii "widzicie źdźbło w cudzym oku a w swoim belki nie widzicie" albo też "kto z was jest bez winy niechaj pierwszy żuci kamień". Popadacie w paranoję. Chcecie karać za samo wypowiedzenie słowa pirat? W takim razie musicie ukarać też mnie. Ja też miałem w swoim życiu sporo piratów.... Byli dołączeni do statku z klocków Weźcie się ogarnijcie ludzie.

    Piraci nie mają prawa prosić o pomoc techniczną z racji samego posiadania nielegalnej wersji, która sama w sobie może powodować problemy techniczne nieznane posiadaczom oryginalnej wersji. Natomiast każdy może chyba zapytać o poradę dotycząca samej rozgrywki. Hawkx nie złamał regulaminu, bo nie ma tam nic o przyznawaniu się do posiadania pirackiej wersji. Czym innym jest podawanie linków do piratów lub żebranie o nie (bo wtedy na forum zrobiłby się gnój) a czym innym przyznanie się do posiadania pirackiej wersji gry. W moim odczuciu to wymaga cywilnej odwagi.

    Chłopaczyna po prostu pograł trochę w totalwary i spodobało mu się i teraz chciałby cieszyć się pełnią możliwości oferowanych przez grę. Chce się teraz ucywilizować, przejść na jasną stronę i zapłacić za grę. Za coś takiego nie powinno się karać tylko ciepło przywitać. Niestety tylko Vega zrozumiał o co chłopakowi chodziło.

  10. #10
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Chełmek/Wrocław
    Postów
    2 014
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Populacja graczy multiplayer

    Cytat Zamieszczone przez Marek Aureliusz
    Posłużę się dwoma cytatami z biblii "widzicie źdźbło w cudzym oku a w swoim belki nie widzicie" albo też "kto z was jest bez winy niechaj pierwszy żuci kamień". Popadacie w paranoję. Chcecie karać za samo wypowiedzenie słowa pirat? W takim razie musicie ukarać też mnie. Ja też miałem w swoim życiu sporo piratów.... Byli dołączeni do statku z klocków Weźcie się ogarnijcie ludzie.
    Nie obchodzi mnie (ani chyba nikogo innego) z ilu piratow korzystales w zyciu.
    Cytat Zamieszczone przez Marek Aureliusz
    Piraci nie mają prawa prosić o pomoc techniczną z racji samego posiadania nielegalnej wersji, która sama w sobie może powodować problemy techniczne nieznane posiadaczom oryginalnej wersji. Natomiast każdy może chyba zapytać o poradę dotycząca samej rozgrywki. Hawkx nie złamał regulaminu, bo nie ma tam nic o przyznawaniu się do posiadania pirackiej wersji. Czym innym jest podawanie linków do piratów lub żebranie o nie (bo wtedy na forum zrobiłby się gnój) a czym innym przyznanie się do posiadania pirackiej wersji gry. W moim odczuciu to wymaga cywilnej odwagi.
    Jak pewnie zauwazyles, nie zamknalem tematu i nie zabraniam udzielania odpowiedzi na pytania na temat problemu.
    Cytat Zamieszczone przez Marek Aureliusz
    Chłopaczyna po prostu pograł trochę w totalwary i spodobało mu się i teraz chciałby cieszyć się pełnią możliwości oferowanych przez grę. Chce się teraz ucywilizować, przejść na jasną stronę i zapłacić za grę. Za coś takiego nie powinno się karać tylko ciepło przywitać. Niestety tylko Vega zrozumiał o co chłopakowi chodziło.
    Dla mnie osobiscie nie ma znaczenia, czy ktos korzysta z piratow czy nie i nie dawalbym ostrzezenia. Ale w poprzednim takim przypadku pytalem (jako, ze jestem moderatorem z w miare swiezym stazem) "gore" jak mam sie zachowywac i sugestia byla, by cos takiego tepic. Ale ok, zapytam jeszcze raz.
    Moje KO:

    Zwyciestwo: Teutonic 15, 17, 28; MK 5, 10, 11; WK 18; Third Age 1
    Porazka: WK 12, 17, 29, 30; BC 12, 13, 15; TDO 1

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lista Aktywnych Graczy.
    By Mefisto7 in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 208
    Ostatni post / autor: 20-11-2021, 22:55
  2. SCREENY graczy
    By KLAssurbanipal in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-05-2013, 23:51
  3. [ROZWIĄZANE] Populacja
    By TemplariuszII in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 16:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •