Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Co palicie?

  1. #1
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    Co palicie?

    Pamiętam, że był taki temat na poprzednim forum, więc warto reaktywować ująłem zagadnienie na tyle ogólnie, ze i Marat będzie mógł co nieco się wypowiedzieć więc: co palicie i jak często?

    Jeśli chodzi o fajki, to preferuję czerwone Lucky Strike, klasyki nic nie przebije nie pogardzę również starymi dobrymi Marlboraskami, czy Goldenami. Smakowych papierosów nie trawię kompletnie, ale jak ktoś lubi.. palę raczej okazjonalnie, głównie do piwka i w przerwach między zajęciami, więc paczka starcza mi spokojnie na jakieś 4-5 dni, chociaż, jak jest impreza czy w knajpie (teraz już niestety nie wszędzie) do meczu, to spokojnie rama potrafiła pójść na jeden wieczór.

    Z cygarami miałem mało do czynienia, raczej przy specjalnych okazjach (np. poker), ale na pewno to jeszczę nadrobię. Co do mniej legalnych używek palonych, to jak najbardziej tak, niestety państwo tego nie ułatwia, w końcu to NARKOTYKI I MOŻNA OD TEGO UMRZEĆ!

  2. #2
    Podstoli
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Toruń/Москва
    Postów
    463
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co palicie?

    tez to lubie i jeszcze żyje
    nie ma to jak dobry skręt do TW

  3. #3
    voitek
    Gość

    Re: Co palicie?

    Naprawili nam ostatnio przewody kominowe, zwykle palimy drewnem, czasem wrzuci sie jakis papierek po cukierku zeby nie biegac do smietnika

  4. #4
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach

    Re: Co palicie?

    Morderca amazońskich lasów ;c

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co palicie?

    drewnem w kominku.

  6. #6
    Stolnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    1 126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co palicie?

    Miałem jakiś czas temu mega-fazę na cygara. Dobre cygaro nie jest złe, zwłaszcza w dobrej knajpce ze świetną kawą - tylko teraz będzie ciężko w tym aspekcie po wprowadzeniu zakazu palenia. Cygaretki od czasu do czasu, nie jest to to samo co cygara, a palacza fajek też nie zadowolą bo tym się nie powinno zaciągać (przynajmniej tymi bez filtra ). Papierosów prawie w ogóle nie tykam, wychodzi mi może że raz na miesiąc jakiegoś losowo spalę towarzysko? Czasami rzadziej, czasami częściej. Shisha nie jest zła, ale pod warunkiem że jest zrobiona naprwadę na tip top - dobra faja, dobry tytoń, dobry węgielek i dobrze przeprowadzony cały proces rozpalania. Można się bawić zastępując wodę w shishy czymś innym, zwłaszcza mlekiem - taki mleczny smak dymu w połączeniu z tytoniem bananowym/kokosowym daje świetne rezultaty. Są też tacy, co tam wódki potrafią lać albo innego alko, ale to już poj*by . Ulubionych marek niczego poza cygarami nie mam, a wątpię żeby cygara tu kogoś interesowały.

    Takiej prawdziwej fajki co to się nabija jeszcze nie miałem okazji spróbować, ale może kiedyś zacznę sobie pykać .
    Now... Make me feel it! Make me feel alive again!!!

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co palicie?

    Ulubione papierosy to zdecydowanie żółte Camele, a potem LM lajty. Szisze palę raz na pół roku może, bardzo rzadko.
    Od czasu do czasu zapalę towarzysko skuna, ale często mam po tym zamułe, a nie dobrą zabawę.

    Fajki pale o pół roku i podobnie jak Grogmir po kilka dziennie.

  8. #8
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Co palicie?

    Do kominka polecam drewno brzozowe oraz sosnowe dajace wspanialy zapach co w polaczeniu z konopia indyjska i zapachowymi patykami(opium,drzewo sandalowe,cynamon,kawowiec)daje pioronujacy efekt
    P.S.Fajki odstawilem ponad rok temu po blisko 12 latach kurzenia :!:


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  9. #9
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co palicie?

    Najczęściej palę głupa przy odpowiedziach, ale jeśli już konkretniej, Papierosy popalałem, ale to ohydny nałóg więc zostawiłem je w spokoju, cygara zdarzyło mi się kilka razy, ale nie byłem przyzwyczajony do niezaciągania się, skuna w odległych czasach tak, ale opcja podobna jak u kolegi wyżej mało zabawy a zamułaaaaaa....wolę piwo, jedyną znaną mi i obecnie lubianą używką jest shisha, jarałem tego na potęgę teraz troszkę mniej, ale zdecydowanie polecam, przy czym mniej szkodliwe dla zdrowia i nie śmierdzi jak to jest w przypadku petów.

  10. #10
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    324
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co palicie?

    Często Sisha dużo rzadziej fajki. Marka zależy od tego przy kim weźmie mnie na zapalenie szlugi, zazwyczaj- LM, Malboro lub Camele.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •