Strona 40 z 42 PierwszyPierwszy ... 303839404142 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 415

Wątek: Co o mnie myslisz ?

  1. #391
    Tęczowy Bazyliszek Awatar Elizabeth
    Dołączył
    Mar 2014
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 13 podziękowań w 6 postach
    Shay Ruan, człowiek, którego ostatnimi czasy bardzo interesuje temat dżemu i firmy Łowicz. Wrażliwy, szczególnie na punkcie rozmów w roamingu (chyba ze względu na wysokie rachunki), fan hot 10, starsze osobniki obojga płci nie muszą się niczego obawiać. Wielki buntownik, ubóstwia Seana Beana. Cytat: GDYBYM BYŁ KOBIETĄ TO KOCHAŁBYM SEANA BEANA I WYSYŁAŁ MU MILIONY MAILI
    Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Jaskier, Pół wieku poezji

  2. #392
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Elizabeth

    Na forum od niedawna. Jedna z nielicznych kobiet (chyba kobiet). Elizabeth nie ukrywa, że lubuje się w Azjatach. Szczególnie kręcą ją "Chińczyki". Dołączyła do fanklubu miłośników Seana Beana twierdząc że jest bardzo męski i pociągający. Ostatnio zagościła w moim blogu jako Dzika Elizabeth. Uwielbia czytać smęty i grac w smerfy. Ogólnie jest spoko, można z nią z niej poziać. Na forum mało aktywna ale czasem sie budzi z letargu gdy Gajusz ją woła. Zatwardziała feministka. Wniesie sobie sama szafe na 4 piętro jeśli będzie potrzeba. Prywatnie lubi jak się do niej mówi "bazyliszek".

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  3. #393
    Pampa
    Gość
    Elizabeth
    Jedna z lokalnych feministek na forum, ostatnio powróciła by siać zamęt i zniszczenie nawet w szeregach ultratajnego TWA. Recydywistka, możliwe połączenia z mossadem oraz z masonami. Aktywnie wspiera ligę kobiet w sektorze ,,czat". Boi się chodzić w ciemnych wąskich uliczkach od pewnego czasu. Jedni twierdzą że po prostu ma klaustrofobię a inni że jest zwykłym bazyliszkiem

  4. #394
    Tęczowy Bazyliszek Awatar Elizabeth
    Dołączył
    Mar 2014
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 13 podziękowań w 6 postach
    Pampalinex
    Narodowiec-Wywrotowiec jak mówi opinia publiczna, pozornie skromny. Odkąd otrzymał odrobinę władzy CHODZI I BŁYSZCZY. Wcale nie boi się bazyliszków, obcuje z nimi bez żadnych problemów. Działa według ustalonego planu, sypia co do minuty. Nie obawia się roamingu, ani wpływów zagranicznych, sam przyczynił się do zaanektowania części piasków bałtyckich na rzecz III Rzeszy Piaskowej, odbyło się to bez rozlewu krwi. Chodzą słuchy, że zamieszkująca tam ludność ma się dobrze i niczego nie zauważyła. Działa w imię pokoju!
    Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Jaskier, Pół wieku poezji

  5. #395
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Elizabeth.
    Piękniejsza od Elfki która zdobi Jej profil!
    Prawa ręka wielkiego Fuhrera,
    Chodzą plotki że kręci z pewnym generałem III Rzeszy Piaskowej,
    Lecz każdy wie że jest oddana Jedynie sprawie!
    Uprzejma, miła ale potrafi się zamienić w bestie i nogi powyrywać
    Niezwykle uzdolniona pod wieloma względami.
    Podobno prowadza bazyliszka na smyczy.
    -Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć.
    -A co mówimy bogowi śmierci?

  6. #396
    Asuryan
    Gość
    Elfia dyktatorka, która wybrała się na podbój krainy Wikingów.
    Zafascynowana postawą Aryi z Gry o Tron.
    A tak poza tym miła osoba, z która prowadzi się ciekawe rozmowy na czacie...
    dopóki się Jej w jakiś sposób nie podpadnie

  7. #397
    Pampa
    Gość
    (nie mogę nie wykorzystać takiej okazji!)

    Angie!
    Mianowana przez Wielkiego Strategosa Pampalineksusa ze Smyrny na Fuhrera III Rzeczpospolitej Piaskowej ponieważ wyjątkowo dobrze zna się na rodzajach piasku i jego gęstości oraz zawartości piachu w piachu (chodzą słuchy że umie wyczuć nosem kiedy ten piach nie ma przynajmniej 98% stężenia). Ma niepomierne zasługi na rzecz rozwoju Ligii Kobiecej na forum. Ostatnio się mniej udzielała przez oficjalnie ,,wypad w góry" (który był tak na prawdę tylko wyprawą aby powiększyć terytorium Piaskowej) Oprócz tego nie boi się wykorzystać impulsów na skype aby utrzymywać kontakt z centralą

    I znowu się spóźniłem, no nic To masz dwa (PS Asuryan jest następny w kolejce, mnie można pominąć)

  8. #398
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Asuryan!

    Stara Gwardia w czystej postaci. Od zawsze na forum, zawsze pisze z sensem i jest skory do pomocy.
    Lubi świat Warhammera i chyba też historię. Nie wdaje się w kłótnie.
    Od jakiegoś czasu wpada też częściej na czat.

  9. #399
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    McAbra!

    Moderator globalny forum. Jest skory do pomocy, wykonuje dobrze swoją pracę (czyt. pomaganie w dziale Rome 1 i modyfikacjach do tej gry).
    Wpada bardzo często na czat, ma dość ciekawy podpis.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #400
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 839
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Arroyo.

    Zmienił nik, więc ma coś do ukrycia! Lubi historię, książki związane z grami i oczywiście same gry. Rosjanie go nie lubią i kradną konto na STEAM-ie. Propagator multi na tyle, że zmieniłem swój pierwotny pogląd na ten kierunek gier. Lubi drażnić Pampę na czacie i wyłapuje cyklicznego banika. Osoba niebanalna. Słowem-wybija się ponad przeciętność. Albo się go lubi, albo wręcz przeciwnie. Na pewno nikt nie jest obojętny.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  11. Użytkownicy którzy uznali post Gajusz Mariusz za przydatny:


Strona 40 z 42 PierwszyPierwszy ... 303839404142 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. "Wyrzuca" mnie do pulpitu...
    By sokrates10 in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-09-2011, 16:37
  2. Rzymianie się na mnie uwzięli! (gra Kartaginą)
    By HellVard in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-07-2011, 07:48
  3. Okradli mnie
    By Trias in forum Archiwum Tawerny
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 13:44
  4. mam pytanie ?dlaczego mnie wywala jak walczę z tatarami
    By rekinescu in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-12-2009, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •