Było coś takiego na forum zanim umarło Kto ma jakieś pytania to niech wali w tym temacie Tak więc zacznę:
1. Podczas oblężenia mojej wioski co turę ubywa mi wojska w środku :roll: skoro pisze że żarła starczy na 7 tur to chyba mi z głodu nie padają, no to co jest? tak powinno być? (tylko na poziomie very hard na medium tak nie miałem)
2. Korupcja- przyczyny i jak zwalczyć/zmniejszyć, o ile to możliwe? Od czego zależy? Mając 30 prowincji płaciłem 15 tys denarów za samą korupcje :shock:
3. Najbardziej denerwujące mnie. Kiedy klikam "koniec tury" automatycznie ubywa mi ze skarbca parę tysięcy denarów (zależnie od tego ile mam, ale zabiera większość). Przecież wszelkie przychody i wydatki są podliczane na początku każdej tury i powinno tylko dodać albo odjąć a zawsze najpierw znika mi te parę tysięcy. (np. mam 9 tys w skarbcu, naciskam 'koniec tury' i mi zabiera 8 tys, wszystkie nacje wykonują swój ruch i znowu moja kolej, przychodzi sprawozdanie i pisze że jestem 8 tys na plusie i znowu mam 9tys.) Także pytanie: za co ja płace?
4. Zauważyłem dzisiaj, że w menu gdzie jest kampania, bitwa gracza itp pojawiła mi się opcja "Kampania: Prowincje". Skąd to się wzięło i jak to odblokowałem i co to jest? :shock: