Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 109

Wątek: Poszukiwanie modów do ETW, szukasz moda pytaj tu

  1. #91
    Cześnik
    Dołączył
    May 2010
    Lokalizacja
    Kołobrzeg
    Postów
    270
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Szukam modyfikacji.

    Poszukuję modyfikacji, która głównie poprawiłaby AI komputera na bardziej inteligentne, oraz (co już nie jest konieczne) rozszerzyła by roster jednostek dla Polski. Coś w stylu European Wars (które z tego co pamiętam nie ma linka do najnowszej wersji). Proszę o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiam

  2. #92
    Salvo
    Gość

    Re: Poszukiwania modów ETW

    Po prostu nie ma najnowszej wersji

    Twoja odpowiedź na dziś - Darthmod razem z submodem szwajcara W dziale z DM wszystko ładnie opisane

  3. #93
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Pytanie o modyfikacje

    Witam wszystkich, jestem tu nowy, na wstępie chciałem powiedzieć że tydzień temu zagrałem w serie pierwszy raz i siedzę teraz po 14h/d , poza EU2/3 i HoI2/3 to na mój gust najlepsza współczesna gra. Jednak do rzeczy, gram sobie w kampanie w ETW Holandią i zauważyłem że gra ma jeden poważny minus... jest za krótka Moje pytanie brzmi czy są jakieś mody umożliwiające grę dłużej niż te 99lat i podbicie więcej niż tylko 40 prowincji w trybie "światowa dominacja". Najlepsze by było coś co znosi ograniczenia czasowe w ogóle (coś jak No Time Limit Patch w serii EU), ale wydłużonym do jakiś 250lat czasem rozgrywki też bym się zadowolił. Proszę doradźcie coś bo dopiero odkryłem serię i gram na gołej wersji. Pozdrawiam serdecznie.

  4. #94
    Łowczy
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    121
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanie o modyfikacje

    Szukaj prosego w obsłudze programiku o nazwie "ETW Turns editor". Albo tego co na tym forum o tym było. Można zmienić obroty tur w roku znacznie przedłuzając rozgrywkę. Popularna i pozyteczna modyfikacja, majaca uznanie wielu z podobnym do Twojego życzeniem

    Tu jest link do niego:

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=240167

    Obsługa banalnie prosta:

    1) open startpos esf
    2) turns per year (np 4 albo nawet i 12)
    3) Save

    Jaki jest max ilości mozliwych tur w roku nie pamietam, ale chyba coś pisali o 24 tylko nie pamietam czy ze to idzie bez problemu czy już z problemami. 12 t i tak duzo. Idzie bez probleu. Miałbyś 12 X 99 a wiec raczej do znudzenia w kampanii jedną frakcją

  5. #95
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanie o modyfikacje

    A będzie to działało jak zainstalowanego mam DarthMod Empire ?

  6. #96
    Łowczy
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    121
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanie o modyfikacje

    Jeśli o mnie chodzi to nie wiem bo nie miałem tak. Ale powinno działać. Z tym ze bedziesz musiał uważac którego startposa zmieniasz. W sensie wybrać ten własciwy. O ile w wersji moda którą masz jest w jakims innym folderze czy położeniu innym jak domyslny. Ogolnie to działa na kazdych startposach (w sensie z kazdego moda) - Tylko trzeba wybrać ten własciwy. Wiem ze to moze skomplikowanie brzmi. Na podstawce byłoby po prostu "startpos". w modzie też...ale rózne mody, rózne rzeczy, mogą mieć różnie

  7. #97
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanie o modyfikacje

    Dzięki wielkie - na DM działa nawet na 1rok=24msc. , chciałem się jeszcze zapytać , jest może jakieś pełne spolszczenie do DM, bo połowę mam po polsku, a połowę po angielsku ? I drugie pytanie - czym różnią się poziomy trudności w rozgrywce (nie chodzi mi o opcje trudności bitwy) - dodają jakieś premie PC , że szybciej rozwija technologie ? Czy tylko zmniejsza nam dochód ? Pozdrawiam.

  8. #98
    Salvo
    Gość

    Re: Pytanie o modyfikacje

    chciałem się jeszcze zapytać , jest może jakieś pełne spolszczenie do DM, bo połowę mam po polsku, a połowę po angielsku ?
    Po angielsku masz to co mod zmienił. Jeśli chcesz mieć w jednym języku zmień na steamie wersję językową całej gry. Spolszczenia nie ma.
    czym różnią się poziomy trudności w rozgrywce (nie chodzi mi o opcje trudności bitwy)
    Na pewno większy przychód, pewnie też jest sporo innych podobnych bonusów.

  9. #99
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    27
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanie o modyfikacje

    Dzięki wielkie wszystkim, a mam jeszcze 1 pytanie - na jakich wy poziomach trudności gracie, ja przerzuciłem sie na najtrudniejszy dla gry i bitwy - o ile bitwy wcale nie stały się jakoś niesamowicie trudne, to na mapie kampani dzieje się szał, cały czas zewsząd mnie grabią , atakują i inne chamstwo i drobnomieszczaństwo Pozdro.

  10. #100
    Łowczy
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    121
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytanie o modyfikacje

    Poza tym poziomy trudności to głownie owo właśnie słynne AI. Powiedzmy jest jakiś parametr określony liczbowo 3.50, poziom wyżej wzrasta o np. 50 do 4.00 itd. (Stąd miedzy innymi kiedyś moje "polemiki" ze Salvo o Darth modzie i przenoszeniu "czegoś dokądś")

    Do tego stopnia że można nawet wręcz wyrazić w "sentencji" ( ) :

    "AI to głównie suwaki. Suwaki to głównie AI"

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ROZWIĄZANE] Steam i odblokowanie frakcji niegrywalnych
    By GandalfLvl80Wizard in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-10-2012, 17:30
  2. Odblokowanie Frakcji w Empire
    By Pepech in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-01-2012, 16:29
  3. Odblokowanie wszystkich frakcji
    By Sowa in forum Empire
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 14:31
  4. odblokowanie wszystkich państw
    By Marcin in forum Empire
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-11-2009, 09:14
  5. odblokowanie wszystkich państw
    By Marcin in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •