Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Cześć. Czy ktoś spotkał się może z takim problemem? Kupiłem wszystkie DLC na Steam do Empire Total War za kilkanaście euro. Działały ok. Po zmianie systemu z XP na Win 7 64bit i ponownej instalacji Steam z Grą gdzieś zniknęły i nie ma ich w grze mówię o wszystkich jednostkach specjalnych. Kiedy chcę ponownie kupić je na Steam wyskakuje mi że już je mam. Co zrobić żeby wszystko działało ponownie? Pozdrawiam

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Witam - troszkę dziwna sytuacja. Zazwyczaj jak się zmienia system to robi się backup gry ( ok 20 GB ) i następnie po ponownym zainstalowaniu nowego systemu , instalacji STEAM i odtworzeniu gry z tego backupu wszystko musi być. W innym przypadku po instalacji STEAMA i po instalacji gry z płytek -( bo ciągnąc 20 GB przez net to nonsens no chyba że ma się wypasione łącze ). i ściągnięciu się wszystkich patchy do ETW- DLC muszą być - są one na stałe przypisane do gry jak i konta. Można to sprawdzić wchodząc na zainstalowaną grę i klikając prawy przycisk muszki można wybrać sobie informacje o zakupionych DLC danej gry.

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  3. #3
    voitek
    Gość

    Re: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Sprawdz spojnosc plikow gry.

    A moze wylaczyles automatyczne aktualizacje? Jesli tak to wlacz i powinno ci sie sciagnac

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Witam po raz pierwszy ,
    Mam pytanie, zakupiłem złotą kolekcję ETW + Napoleon plus wszystkie dodatki. Wcześniej grałem na koncie kolegi który pożyczył mi swoje ETW platynowa kolekcja. Po zakupie juz mojej gry i aktywacji własnego konta w steam wybrałem opcję reinstaluj gre i wsadziłem i zarejestrowałem już własną grę. Widzę iż dodała się nowa kampania droga do niepodległości ale nie widzę pozostałych dobrodziejstw innych dlc w postaci nowych jednostek. Dodam iż gram na starym save (z poprzedniej gry).
    Gdzie dokładnie moge sprawdzić jakie mam dlc. Po zastosowaniu wskazówek podanych wyżej przeczytałem iż mam gre ETW i w okienku poniżej dostępne dlc wymienione są wszystkie i jako żródło podany punkt sprzedaży. Czy to oznacza iż posiadam wszystkie dlc i jako żródło ich pochodzenie wymieniany jest pkt sprzedaży? Steam jak wybiorę dodatki do ETW reklamuje mi możliwość kupienie teoretycznie posiadanych juz dlc.
    Poproszę o pomoc

    Może to kestia rozpoczecia nowej gry a nie grania na starym save?
    pozdr

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Sprawdziłem wszystko o czym mi napisaliście, nawet sprawdziłem spójność plików w grze i zrobiłem defragmentację plików gry. Natomiast aktualizacje miałem włączone automatyczne przez cały czas. Próbowałem również instalacji z serwera, gra ściągała mi się dwa dni, potem aktualizowała kilka godzin ale niestety mogę grać tylko w podstawową wersję bez dodatkowych jednostek których niema do wyboru w potyczce. Niestety nie wiem co dalej zrobić może jest jakiś sposób, żeby zresetować konto i spróbować wszystko od nowa. Myślę nawet o zakupie nowego Empire Total War. Trudno, ale dziękuję za pomoc.

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    87
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Cytat Zamieszczone przez wookie76
    Po zastosowaniu wskazówek podanych wyżej przeczytałem iż mam gre ETW i w okienku poniżej dostępne dlc wymienione są wszystkie i jako żródło podany punkt sprzedaży. Czy to oznacza iż posiadam wszystkie dlc i jako żródło ich pochodzenie wymieniany jest pkt sprzedaży? Steam jak wybiorę dodatki do ETW reklamuje mi możliwość kupienie teoretycznie posiadanych juz dlc.
    Tak, to oznacza, że je masz.

    Cytat Zamieszczone przez wookie76
    Może to kestia rozpoczecia nowej gry a nie grania na starym save?
    pozdr
    Wystarczy, że sprawdzisz czy w szybkiej bitwie masz dodatkowe jednostki, jeśli tak to wszystko powinno być ok.
    To znaczy pojawiła ci się w menu ta kampania indiańców?

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Tak. Ale kampania indiańców w sumie była cały czas, natomiasy nie ma dodatkowych jednostek specjalnych w szybkiej bitwie. Poznaję to np. po braku działka organkowego u Turków, czy wielu jednostek w USA.

  8. #8
    Asuryan
    Gość

    Re: DLC gdzieś zniknęły po instalaci Empire Total WAR

    Nie przestawiłeś sobie przypadkiem przedziału czasowego szybkich bitew na wczesny?

Podobne wątki

  1. Empire total war
    By Gen.Anders in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-05-2018, 11:44
  2. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 07:38
  3. Zniknęły miasta
    By ar7 in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-02-2010, 13:06
  4. Flagi i sztandary... zniknęły
    By BlackKuma in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 19:16
  5. Znikneły mi chorągwie
    By ottoman in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 17:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •