Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 96

Wątek: Twoja Ulubiona Frakcja

  1. #71
    Łowczy
    Dołączył
    Nov 2012
    Lokalizacja
    Gdzieś gdzie jestem a gdzie ciebie nie ma.
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    Gram Turcją i mimo niby trudnej sytuacji jestem panem Azji Mniejszej i północnej Afrykii.Na dodatek podbiłem Persję i ocaliłem Mongołów przed upadkiem ze strony Marathów.Mimo niby słabości da się stworzyć fajne imperium tylko trzeba zachować pokój aż nie będziemy mieć technologii europeizm i wezyrskie koszary a potem z górki.

  2. #72
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    57
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    Ja lubię wszystkie frakcje ale najlepiej to mi się grało Prusami,Polską,Francją,Szwecją,Imperium Osmańskim.
    "O dyplomacji mówimy wtedy, kiedy dwóch ludzi łże sobie w żywe oczy i oboje doskonale o tym wiedzą."
    "Sztuka dyplomacji polega na umiejętności pokrajania tortu w taki sposób, aby każdy uważał, że dostał największy kawałek."
    "Znalazłem doskonały sposób oszukiwania dyplomatów. Mówię im prawdę, a oni nigdy mi nie wierzą."

  3. #73
    Gość

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    A ja ponownie grałem w Empire i bardzo łatwo i przyjemnie grało mi sie Francją.

  4. #74
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    115
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    Mnie zachwyciła Turcja,strzelce nizima to bardzo dobra jednostka (wśród lekkich piechot) jak dla mnie.Większy zasięg niż inne.Robimy za bufor chroniący Europę i Bliski Wschód przed hinduską zarazą (zdarzało mi się,że po zajęciu całych Indii Maraci zrobili z Persji sieczkę,z Turków sieczkę i sieczkę z Hiszpanii co jest zabawne.Grałem wtedy Szwecją).RON za niezbyt trudną kampanie mimo ,że niby Polska to byłą taka słaba frakcja w historii (szkoda ,że nie odwzorowali np.konfederacji,buntu szlachty przeciw królowi czy np.zrobienie sieczki z magnackich armii) no ,ale wszystkiego się nie dostanie.Wlk.Brytania za prawdziwe robienie kolonii i wpierniczanie się gdzie się chce.No i to tyle.

    ,,Póki będzie istnieć miłość będzie istnieć i nienawiść" - Minato Namikaze

    ,,Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych." - Itachi Uchiha

  5. #75
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    Moja ulubiona nacja to Prusy. Piękna historia, trudna sytuacja polityczna na początku, a później... Najpiękniejsza armia w grze.

  6. #76
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    Ja zdecydowanie wolę te frakcje:
    Prusy - świetna armia, możliwość błyskawicznego rozwoju technologicznego i w DME Hohenfriedberger Marsch, który uwielbiam.
    Francja - wydaje się posiadać najlepszą armie w grze, świetna flota i kolonie w Ameryce
    Wielka Brytania - czerwone kurtki zawsze zapierały u mnie dech, szkoda tylko, że w DME dali im białe wyłogi.

  7. #77
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    W zasadzie każdą nacją główną się gra fajnie, pozostałe są troszkę zabugowane i mają problemy z rekrutacją. Moje ulubione to:

    1. Turcy - Jest to nacja która naprawdę trzeba grać trochę inaczej. Można się też poczuć jak by się było w średniowieczu.
    2. Hiszpania - Za wojny kolonialne, udane połączenie walk wojsk lądowych i marynarki. Choć wydaje mi się że jest słabsza od Anglii czy Francji.
    3. RON - Bo to nasi. Naprawdę lubię bawić się w rozbiory.
    4. Francja - Tu sytuacja podobna jak u Hiszpanów, tylko lądowe jednostki mocniejsze.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #78
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 051
    Otrzymał 1 044 podziękowań w 701 postach

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    1-I RP: Za możliwość ukarania zaborców
    2i3-Albion i Francja: zamiennie bo dają to samo: rywalizacja o kolonie w Am. Płn. , w Indiach, walki z piratami i Berberami, i PRZEDE WSZYSTKIM pierwsza TW z manualnymi bitwami morskimi. Walki fregat i liniowców- to była myśl przewodnia zakupu gry! Grając jednymi specjalnie nie zdobywałem metropolii drugich by nawzajem coraz lepszymi jednostkami walczyć o handel morski i kolonie. Obie nacje stawiają na rozwój floty.
    4i5-Hiszpania (obrona dawnej świetności kolonialnej) i Niderlandy (rozwój w cieniu potęg Albionu i Francji)
    Reszta też ma swój urok...

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #79
    Chłop Awatar adm.Horatio Nelson
    Dołączył
    Sep 2013
    Lokalizacja
    Somewhere on sea
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    Czerwone kurtki ,HMS Victory i "cywilizowanie dzikusów" - Rule Britannia
    "Rule ,Britannia ! Britannia ,rule
    the waves:
    Britons never will be slaves "

  10. #80
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    latający cyrk
    Postów
    172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Twoja Ulubiona Frakcja

    A mi się Austria podobała. Zjednoczenie Niemiec fajna sprawa, mi to się nawet udało podporządkować Prusy - mocno je osłabiłem, potem protektorat z nich zrobiłem, ciekawie to wyglądało. Pozostałe państewka niemieckie też albo sojusze, albo protektoraty, bardzo klimatycznie jest poza tym podbój Turcji, z Polską się nie biłem, cały czas sojusz miałem, Prusy się za mnie z nią biły no i wreszcie wspaniałe konflikty w Italii z Hiszpanami i Francuzami. Nie wiem tylko czemu dali Austriakom tak żałośnie słabą piechotę. Niby oddziały liczniejsze, ale i tak słabi są. W kolonie się nie bawiłem. Jakoś nie pasowały mi do klimatów Austrii. Nie wiem czemu, ale ogólnie w każdym TW austria albo czarno-żółte klimaty mnie jakoś przyciągały ^^

Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Third Age 3.1 - wasza ulubiona frakcja :-)
    By KrystianBorys in forum Third Age
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 02-05-2016, 02:38
  2. Twoja ulubiona frakcja w EU
    By Salvo in forum Europa Universalis
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-04-2015, 13:56
  3. Twoja Ulubiona Frakcja W HOI
    By Salvo in forum Hearts of Iron
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-11-2013, 13:13
  4. Twoja ulubiona nacja to...
    By Fallen in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 162
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •