Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Czy mieliście kiedyś jakieś...

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Czy mieliście kiedyś jakieś...

    ... poważne i 100% charytatywne zajęcie? Podzielcie się doświadczeniami. Powiedźcie czy trudno, ile to czasu pożera itp. Oto moje doświadczenia:

    Wikipedysta - 3,5 roku - nawet nie wiecie ile to pracy... Poprawianie młodych, niedoświadczonych... Trzeba uważać, aby ich nie uraźić (byłem troszkę inny, reszta zazwyczaj ich potrafiła nieźle zjechać, ale od ochrzanu za swój debiut stałem się inny). Siedziałem tam dosyć sporo... Zaczynałem młodo, pierwsze artykuły były o gwiezdnych wojnach Po podanym okresie przeszedłem w stan spoczynku... wypaliłem się i nie byłem w stanie napisać niczego kreatywnego. (Edit) Zapomniałem dodać, że żadnym wybitnym nie byłem, od tak szarą jednostką. Jednak znałem się na fachu.

    Modelowanie samochodów do GTA III 0,5 roku... W życiu każdego człowieka choć raz na kompie wyląduje GTA... u mnie to była trójka... po krótkim czasie zainteresowałem się robieniem modeli samochodów... po jeszcze krótszym doszedłem do wniosku, że trudne to dzieło i dla cierpliwych... No i nie miałem czasu. Zrezygnowałem. I tak zakończył się rozdział z gta w moim życiu... Trwał 3/4 roku. A było to ok 2 lat temu... (Sami przyznacie... późno do mnie dotarło, lecz po prostu nie lubię takich gier...)
    you must delete this account

  2. #2
    Szambelan Awatar Andzia
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Człuchów / Warszawa
    Postów
    2 173
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    Z mojej strony - biblioteki modów + aar'ów, polonizacja BC (nie ukończone), polonizacja TATW, redaktor , a tak w realnym życiu to parę razy brałem udział w akcjach organizowanych przez miasto itp.

    EDIT: Przez pół roku wikipedysta
    Biblioteki: Modów pod M2TW / Modów pod Kingdoms / AAR'ów
    "Nic nie jest prawdą, wszystko jest dozwolone" - Hassan ib-Sabah
    "Jestem kim jestem,bo ktoś takim musi być" - Ja

  3. #3
    Gaal Anonim
    Gość

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    Jeśli chodzi o POWAŻNE zajęcia to roczny wolontariat (taki z certyfikatem ) w WiOO dla szkół (byłby dwuletni, ale w tym roku Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania nie zdobyła niezbędnych środków). Osobiście byłem szefem komórki operacyjnej na terenie powiatu Wrocławskiego i Oławskiego. Dużo frajdy miałem i ciekawych ludzi spotkałem. Bardzo sobie cenię ten okres.

  4. #4
    Podstoli
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Toruń/Москва
    Postów
    463
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    W podstawówce grabiłem ogromny trawnik przed szkołą w wakację, jak murzyn :!:
    A tak jakoś nie wyszło... :?

  5. #5
    Lena
    Gość

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    Zupełnie za free pracowałam pół roku w Radiu Olsztyn. Zajęcie to skutecznie odwiodło mnie od studiowania dziennikarstwa.

  6. #6
    Gość

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    roczny staż w szeregach wojska polskiego, skutecznie wyleczoło mnie to z kariery zawodowego żołnierza, i z marzeń o życiu pełnym przygód na polach bitew

    wyleczyło mnie też z bycia ochotnikiem

  7. #7
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    538
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    Półroczny staż w SPR Breslau przyniósł 4 belki na pagonie,umiejętność strzelania i wysadzania i niechęć do biegania na 3km i bezpłatnych zajęć.
    Ad.1. Jestem biały,wierzący,hetero - przepraszam.
    Ad.2."Przemoc jest usprawiedliwiona jeżeli służy dobru ludzkości" - Atylla
    Ad.3."Najważniejsza jest dyscyplina,najważniejsza jest dyscyplina !" Udai Hussein -syn Sadamma

  8. #8
    Cześnik Awatar Przemysł II
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Królestwo Wybcz
    Postów
    314
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    1) przez 3 lata po lekcjach zostawałem w szkole by uczyć młodszych odemnie matematyki, bo mięli z nia problemy
    2) przez 2 lata byłem radnym Młodzieżowej Rady Gminy ( tam nam nic nie płacili )
    "My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." J. Beck

    Acer Aspire 5750g
    procesor: i5-2410m 2,3 -2,9GHz
    karta graficzna: Nvidia GeForce 540m
    pamięć ram: 4 Gb ddr3-1333
    system operacyjny: W7 64 bit
    rozdzielczość: 1366x768

  9. #9
    Stolnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 190
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    WP na ochotnika 9 miechów, cztery jednostki, masa beznadziejnych wrażeń, kilka ciekawych sytuacji, sporo sympatycznych ludzi, mnóstwo syfu. Ogólnie cenię sobie ten czas
    NIE ZAPOMNIJ CHULIGANIE, ZJEŚĆ TATARA NA ŚNIADANIE!

    Lektorat z łaciny
    Od czego pochodzi słowo studiować?
    Studeo, studere, starać się, zwłaszcza zdawać kolejne egzaminy

  10. #10
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Czy mieliście kiedyś jakieś...

    Ja jestem w PCK (polski czerwony krzyż)

    Cytat Zamieszczone przez Gaal Anonim
    Jeśli chodzi o POWAŻNE zajęcia to roczny wolontariat (taki z certyfikatem ) w WiOO dla szkół (byłby dwuletni, ale w tym roku Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania nie zdobyła niezbędnych środków). Osobiście byłem szefem komórki operacyjnej na terenie powiatu Wrocławskiego i Oławskiego. Dużo frajdy miałem i ciekawych ludzi spotkałem. Bardzo sobie cenię ten okres.
    Kiedyś chyba na stronie ubuntu widziałem filmik z waszej prezentacji o linuxie (osobiście uważam że świetny OS ale w tw na nim nie pograsz )
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Propozycja na jakieś KO ?
    By pepryk132 in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 18:22
  2. Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 20:33
  3. Odpowiedzi: 143
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 18:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •