Zobacz wyniki ankiety: Czy uwielbiasz oglądać siatkówkę?

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    27 36.49%
  • Czasami

    27 36.49%
  • Nie

    20 27.03%
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 116

Wątek: Siatkówa - Ogólnie

  1. #91
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    No a wszystko zaczęło się od obrony nogą w 3 secie przez Ruskich Meczyk był fajny, w sumie Rosjanie co set to szło im lepiej, w ostatnim zagrali jak w 2010. No i co robił Musersky :? , tłukł po prostu. Generalnie nie było jakoś widocznych słabych punktów, w miarę równo ze wszystkim. Przykro się aż patrzyło na niektórych weteranów z Brazylii - np Giba, nic sobie nie pograł
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  2. #92
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    niestety nadmuchany balonik, zamiast na spokojnie podejść do tego....z resztą poza Gumą to ich pierwsza olimpiada więc nic dziwnego, że ich, jakby to ująć, stremowało a nawet przerosło i do tego jeszcze rozdmuchany balon i mamy co mamy, niestety.
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  3. #93
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Większość zna mój pogląd na teraźniejszą sytuację na wschodzie, ale takie zachowanie rodaków na Narodowym irytuje mnie jako kibica. W sporcie powinno się coś udowadniać na polu sportowym. Po prostu jest mi przykro i wstyd.
    http://eurosport.onet.pl/siatkowka/m...otwarcia/z3668

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  4. #94
    Podstoli Awatar arcyżużel
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    360
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach
    E tam Vox populi, vox Dei
    "Wielka Rzeczpospolita jest w stanie prowadzić 17 konfliktów światowych jednocześnie. Ale według nas, świat to za mało, dlatego słupki graniczne z Orłem Zwycięskim stoją już na Plutonie."

  5. #95
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    I to rozumiem! Oglądałem, brawo!

    http://eurosport.onet.pl/siatkowka/m...i-polski/mn9v4

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #96
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Myślałem że zawału dostanę po "akcji" Kubiaka... Gdyby tak samo Rosję, ehhh! Brawo!
    http://www.sport.pl/siatkowka/1,1063...cy_blizej.html





    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #97
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    I to rozumiem! Co prawda nasi siatkarze zlitowali się nad Moskalami bo przy 3:0 święta by spędzili na obozie treningowym za kołem polarnym, a przy 3:2 może spędzą z rodzinami. Ale po 2:0 wiedzieli że mina Putina znowu bezcenna


    i to im wystarczyło. Ale na szczęście łódzka (i nie tylko) publika wymogła mobilizację na 5 set.


    Cóż, trzeba powiedzieć że po meczu Brazylia-Rosja można było przewidzieć 2 pierwsze sety meczu Polska-Rosja. Tak jak powiedziałem swego czasu :

    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    Większość zna mój pogląd na teraźniejszą sytuację na wschodzie, ale takie zachowanie rodaków na Narodowym irytuje mnie jako kibica. W sporcie powinno się coś udowadniać na polu sportowym. Po prostu jest mi przykro i wstyd.
    Tak to sobie wyobrażałem i się ziściło. Brawo! Dziękuję za emocje i szkoda tylko że nie graliśmy 17 września...











    I uwaga! Rodzynek!


    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  8. #98
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Wczoraj następni na liście Niemiaszki. BRAWO! Można by rzec... piękny wrzesień!



    Wygrać finał to szczyt marzeń. Ale kto wie...

    Edit

    A JEDNAK!


    Wspaniałe mistrzostwa. Pokonaliśmy naprawdę najlepszych w drodze do zdobycia pucharu. Dziękuję za emocje! Gratulacje!
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 21-09-2014 o 23:19

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #99
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Kto oglądał, ten wie jak to wyglądało!

    Sborna na inaugurację Ligi światowej przeciwko dość eksperymentalnemu składowi mistrzów świata była chłopcem do bicia. Jutro (dzisiaj) drugi mecz. Ciekawe czy Antiga znowu dokona eksperymentów ze składem i czy Moskale tym razem dadzą radę podnieść poprzeczkę, która dzisiaj (wczoraj) była na poziomie... jakim była.

    Zabrakło ulubieńca łódzkiej widowni z MŚ-Aleksieja Spiridonowa. Znany ze swojego specyficznego i prowokującego zachowania na boisku, Rosjanin otrzymał zakaz ze światowej federacji siatkówki na występy w meczach przeciwko Polakom. Jest to efekt zachowania gracza w czasie zeszłorocznych mistrzostwa świata, kiedy to w jednym ze spotkań wykonywał obraźliwe gesty w stronę polskich kibiców, udawał również, że strzela z karabinu w trybuny. Te ekscesy wywołały poruszenie w siatkarskim środowisku, co poskutkowało karą. Po prostu burakom mówimy... niet.

    Brawo 21-letni debiutant Mateusz Bieniek. Antiga potwierdził, że ma oko na młodych i odwagę by dać im szansę ogrywać mistrzów olimpijskich. Trzymam kciuki i liczę na bis!
    Ostatnio edytowane przez Gajusz Mariusz ; 29-05-2015 o 00:44 Powód: literówka

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #100
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    i czy Moskale tym razem dadzą radę podnieść poprzeczkę, która dzisiaj (wczoraj) była na poziomie... jakim była.
    I postawili jak na mistrzów olimpijskich przystało! Co prawda do połowy drugiego seta była powtórka z rozrywki ale później drużyna chyba była myślami w szatni i nastąpiła koszmarna seria serwów. To dało nadzieję sbornej która wykorzystała szansę i wygrała set. Następny mając wiatr w żaglach i nadzieję w oczach Rosjanie zasłużenie wygrali do 20-tu. Wtedy nastąpiło przebudzenie chłopaków i kolejny wygraliśmy do 19-tu. Tie-break wiadomo-wygrywa ten z mocniejszymi nerwami. A to od jesiennych MŚ wygląda u nas nad wyraz dobrze. Kolejne zwycięstwo, szkoda tylko dwóch setów które w tak mocnej grupie mogą zaważyć na końcowej tabeli. Brawo chłopaki! Pierwsze koty za płoty.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wargaming - ogólnie
    By .:PW:.Hektor in forum Gry bitewne
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 01-04-2020, 16:37
  2. Dyskusje - Ogólnie
    By Marat in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1137
    Ostatni post / autor: 19-10-2016, 21:39
  3. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 13:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •