Zobacz wyniki ankiety: Czy uwielbiasz oglądać siatkówkę?

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    27 36.49%
  • Czasami

    27 36.49%
  • Nie

    20 27.03%
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116

Wątek: Siatkówa - Ogólnie

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    No właśnie jaka jest ta grupa wg was bo wg mnie to łatwizna. Kanada Niemcy co to za rywale dla nas jedynie z Serbami mogą być problemy bo nigdy nam nie leżało z nimi grać. Ale od 2 lat wygrywamy z nimi na turniejach rangi mistrzowskiej więc może też nie będzie tak źle.

    Grupa 2 to grupa Śmierci

  2. #12
    Podczaszy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    663
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Tyle, że z Niemcami mamy ten problem, że w prawie każdym zespołowym sporcie jakoś psychicznie się blokujemy i różnie to bywa z wynikami Trzeba dodać, że kadrę Niemiec prowadzi nie byle kto tylko Raul Lozano...
    Co do pytania ankiety. Właściwie oglądam tylko jakieś ważne mecze. Lubie patrzeć jak nasi wygrywają, a szczególnie podoba mi się nasza żeńska reprezentacja Jak grały z Holenderkami nie wiedziałem gdzie patrzeć. Wariowałem

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Cytat Zamieszczone przez Nagano
    Tyle, że z Niemcami mamy ten problem, że w prawie każdym zespołowym sporcie jakoś psychicznie się blokujemy i różnie to bywa z wynikami Trzeba dodać, że kadrę Niemiec prowadzi nie byle kto tylko Raul Lozano...
    Co do pytania ankiety. Właściwie oglądam tylko jakieś ważne mecze. Lubie patrzeć jak nasi wygrywają, a szczególnie podoba mi się nasza żeńska reprezentacja Jak grały z Holenderkami nie wiedziałem gdzie patrzeć. Wariowałem
    Teoretycznie masz rację ale siatkówka to chlubny wyjątek od reguły. Niemców zawsze ogrywaliśmy łatwo w siatkówkę i to się raczej nie zmieni a Lozano z całym szacunkiem dla tego trenera ale z gówna bata nie ukręci. Siatka Mężczyzn to jedyna dyscyplina w której to my możemy uczyć Niemców jak się gra. Kompleksów nie mamy żadnych wiem bo patrzę na siatkę nieprzerwanie od 1996 roku i jeszcze ani razu z Niemcami nie przegraliśmy na ważnych zawodach międzynarodowych a i towarzysko chyba też się nie przytrafiła żadna porażka. W każdym razie nie przypominam sobie.

  4. #14
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Trzeba wskrzesić ten temat 8-) piłka nożna wstyd jeśli chodzi o sporty drużynowe w Polsce świetnie sobie radzi, ba głównie tam mowa o naszych rodzimych klubach, a tutaj osiągamy sukcesy jeśli chodzi o kluby na arenie międzynarodowej i nikt nic nie pisze

    Już niedługo startuje +Liga ja głównie jestem ciekaw występu klubu z mojej okolicy czyli Pamapolu Siatkarza Wieluń (być może do tytularnego sponsora dojdzie Bakoma) chłopaki posprowadzali troszkę graczy z zagranicy, ogólnie ciekaw jestem co teraz pokażą
    "W Poroninie na leszczynie,
    wiszą jaja po Leninie.
    Kto chcę władzy posmakować
    musi jaja pocałować"

    Autora nie znam ale zasłyszane od wesoło usposobionego wujka

  5. #15
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 011
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Resovia Pany! 8-)
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  6. #16
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Ciekaw jestem bardzo co pokaże ten sezon 8-) słabiuteńka w ostatnim sezonie Warszawa mierzy wysoko w górne pozycje tabeli a ostatnio resovia nic nie grała i 3 : 0 wieluń skopała coż za rym mi powstał
    "W Poroninie na leszczynie,
    wiszą jaja po Leninie.
    Kto chcę władzy posmakować
    musi jaja pocałować"

    Autora nie znam ale zasłyszane od wesoło usposobionego wujka

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Siatkarze ostatnio wygrali towarzyski mecz z Brazylią 3:2 i jakoś nie słyszałem jakiś komentarzy na ten temat. A jak nasi w piłę przegrywają albo ledwo remisują to jest wrzawa na całego. Siatka to obecnie Polski powód do dumy jesteśmy w ścisłej czołówce gramy w zasadzie zawsze o miejsca medalowe czy to MS czy Euro a ten sport jest tak niedoceniany przez kibiców Polskich szkoda bo powinniśmy być dumni z naszych. Już dawno mówiłem żeby się przerzucić na Siatkówkę i zrobić z niej sport narodowy. Piłka w głowach jednak kibica zwycięża i sen o potędze z 73 roku ale ten sen se ne vrati.... A na pewno nie w najbliższym okresie 10-15 lat.

  8. #18
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Cytat Zamieszczone przez Ronin
    Siatkarze ostatnio wygrali towarzyski mecz z Brazylią 3:2 i jakoś nie słyszałem jakiś komentarzy na ten temat. A jak nasi w piłę przegrywają albo ledwo remisują to jest wrzawa na całego. Siatka to obecnie Polski powód do dumy jesteśmy w ścisłej czołówce gramy w zasadzie zawsze o miejsca medalowe czy to MS czy Euro a ten sport jest tak niedoceniany przez kibiców Polskich szkoda bo powinniśmy być dumni z naszych. Już dawno mówiłem żeby się przerzucić na Siatkówkę i zrobić z niej sport narodowy. Piłka w głowach jednak kibica zwycięża i sen o potędze z 73 roku ale ten sen se ne vrati.... A na pewno nie w najbliższym okresie 10-15 lat.
    Dobrze gada ! Polać mu !
    "W Poroninie na leszczynie,
    wiszą jaja po Leninie.
    Kto chcę władzy posmakować
    musi jaja pocałować"

    Autora nie znam ale zasłyszane od wesoło usposobionego wujka

  9. #19
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    E tam nie ma co się martwić, oglądalność siatkówki jest wysoka, a na mecze przychodzi dużo ludzi, powoli staje się to sport narodowy, na meczach ligowych jest coraz lepsza frekwencja, a kibice chodzą zarówno na mecze mężczyzn jak i kobiet. Wystarczy tylko wspomnieć pobicie rekordu frekwencji ligi na play offach w łodzi, gdzie kibice na obydwu meczach wypełnili 2/3 atlas areny, myślę, że tendencja się zachowa i za parę lat regularnie na mecze ligowe będzie przychodzić po kilkanaście tysięcy kibiców.
    Krańcowa wolność prowadzi narody i jednostki do skrajnego niewolnictwa.
    - Cyceron

    Dulce et decorum est pro patria mori.
    - Horacy

  10. #20
    Pampa
    Gość

    Re: Siatkówa - Ogólnie

    Co tam z grą jak można na fajne laski popatrzeć

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wargaming - ogólnie
    By .:PW:.Hektor in forum Gry bitewne
    Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 01-04-2020, 17:37
  2. Dyskusje - Ogólnie
    By Marat in forum Medieval II Kampanie
    Odpowiedzi: 1137
    Ostatni post / autor: 19-10-2016, 22:39
  3. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 14:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •