Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: XVII wiek - moje jednostki

  1. #1
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    XVII wiek - moje jednostki

    Postanowiłem wreszcie podzielić sie skinami, które jakiś czas temu robiłem z myslą o przerobieniu gry na XVII wiek. Poniekąt efekty sa mile zaskakujące biorąc pod uwagę me skromne umiejetności... Czyli da się generalnie. szczegółami podziele sie jesli będzie zainteresowanie. Mam zamiar wrzucać co jakis czas jednostkę. Na początek:



    RON, Wolentariusze/Kresowe pospolite ruszenie, model podstawka, tekstura by me, szabla, broń palna. (Tekstura nie dokończona, zajmę się tym jeszcze.)
    RON/Moskwa, Kozacy Zaporoscy, model podstawka, tekstura moja, szabla(do wymiany), broń palna.

    cdn

  2. #2
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    Szanowny Panie

    Zaprezentowane jednostki są bardzo interesujące. Jeśli chodzi o kawalerię to bardzo dobrym modelem jest ten drugoplanowy. Może tylko troszkę zmienić czapkę, choć nie koniecznie.
    Tworzenie kolejnej globalnej modyfikacji jest zadaniem niezwykle skomplikowanym i wszystkie jak do tej pory projekty po wielkich zapowiedziach padały.
    Ja uważam, że warto by wzbogacić podstawkę ETW o polski roster dodatwych jednostek. Można by spróbować wypuścić taki 5-6 jednostkowy skinpac zawierający bardzo starannie dopracowane jednostki. Niestety nikt nie chce się tego podjąć. I tak mamy sytuację w której możemy pobrać dodatkowe jednostki niemal dla wszystkich nacji oprócz RON-u.
    Jeśli byłby Pan zainteresowany wykonaniem takiego skinpaca to proponowałbym stworzenie takich jednostek jak:
    - piechotę dymową (z okresu wypraw Sobieskiego pod Wiedeń i późniejszych walk z Turcją aż do roku 1699) która posiadała by dużą siłę ognia muszkietowego, ale nie strzelałaby szeregami. Można by spróbować przerobić piechotę moskiewską tylko dodając jej muszkiety.
    - saksońską piechotę liniową,
    - saksońskich grenadierów,
    - saksońskich kirasjerów,
    - jazdę pancerną (autoramentu narodowego),
    - lekką jazdę (według projektu który Pan zaprezentował).
    Pozdrawiam

  3. #3
    Ensis
    Gość

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    Zacny mod, ale nie lepiej robić moda pod NTW?

    Salvo uważa ze mod fajny

  4. #4
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    @coolvon - modele sa z podstawki, tylko tekstury są zmienione. Interesuje mnie XVII wiek więc nie zamierzam robić skinpacka z jednostkami z poczatku XVII. Piechotę sobieskiego o której mówisz zrobiłem jakiś czas temu. Wrzucę niedługo screena.

    Moskiewska jazda pomiestna w bechterach, juszmanach i tegilejach, łuki i szable, model z podstawki, tekstury moje:



    Uploaded with ImageShack.us

  5. #5
    Gość

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    Ciekawe, trzymam kciuki za cierpliwość

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    Piechota Sobieskiego: muszkiety + berdysze (animacja z AUM mod), opcjonalnie granaty, model podstawka, tekstura ja:


  7. #7
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    Ta piechota Sobieskiego jest bardzo fajna. Czy mógłbyś opublikować ten model żeby można było sobie wrzucić do gry.
    Brakuje tylko jazdy pancernej i dragonów Może masz już gotowe modele?

  8. #8
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    97
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    Arkebuzerzy i rajtarzy:




  9. #9
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    popieram przedmówce przy słomianym zapale naszych moderów bo o ile mi wiadomo nie ukończono żadnej modyfikacji może poza prawie kompletną do romy Tiberiusa nie liczyłbym na nowy projekt ale przy twoim opanowaniu tekstur mógłbyś zrobić pack polskich jednostek do empire XVII w. i do napolena-ksiestwo warszawskie, uwierz mi wpisałbyś się na stałe w naszej historii moderskiej pod TW a ja i wielu innych graczy pograłoby rosterem jednostek polskich z prawdziwego zdarzenia, zastanów się nad propozycją czekam zniecierpliwością na taką decyzję , pozdrawiam

  10. #10
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: XVII wiek - moje jednostki

    Właśnie, święta prawda!!!
    Od wielu miesięcy w różnych tematach apeluję o stworzenie rostera jednostek RON-u i nikt, powtarzam nikt nie podjął się tego tematu.
    Natomiast wielkich projektów jest kilka, ale po początkowym optymiźmie wszystkie padają na pysk... total-na głupota. Tymczasem na TWcenter można znaleźć modyfikacje dodające jednostki dla wszystkich nacji, łącznie z nie grywalnymi, ale na jednostki RON (poza pojedyńczymi bardzo słabej jakości z wyjątkiem Danovy) nie uwidzisz.
    Ludzie...moderzy i inni twórcy... zróbcie proszę tylko roster, jak to wypali to dopiero myślcie o innych zmianach.
    Jeśli nie wiecie jakie by to miałybyć jednostki służę pomocą i zachęcam do współpracy innych.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. GALERIA WOJOWNIKÓW! (starożytność - XXI wiek)
    By KLAssurbanipal in forum Dyskusje historyczne
    Odpowiedzi: 832
    Ostatni post / autor: 17-03-2024, 02:29
  2. Moje pierwsze kroki w modowaniu - jednostki dla Polski
    By nazgool in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 17:45
  3. XXI wiek
    By PlanB in forum Agora
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 11-01-2012, 22:34
  4. Indie moje - Co teraz?
    By Popek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 11:58
  5. Gdzie zapisuja sie moje bitwy
    By Scooter in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-2011, 23:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •