Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 419

Wątek: Polish Kingdom Mod - temat archiwalny

  1. #21
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    90
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Czy zeby werbowac w kampani Braci Dobrzynskich trzeba miec ich zakon.czy pojawiaja sie po ilus turach?bo mam w kampani teutonic juz 80 ture i nic :?

  2. #22
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    96
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    tak się zastanawiam czy nie chciałoby się tobie zmienić barw ubioru jednostek na czerwony z piastowskim orłem jak w lituanianmod bo sam styl jednostek mi nie potrzedł ale barwa stroju owszem, kiedyś widziałem w jakiejś kolejnej oczywiście nieskończonej "naszej" modyfikacji nowe wzory tarcz może pozwoliliby je wykorzystać ale i tak super robota, powodzenia i wytrwałości

  3. #23
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Sorry, że się długo nie odzywałem, ale miałem masę pracy :/

    Cytat Zamieszczone przez dewastator
    Czy zeby werbowac w kampani Braci Dobrzynskich trzeba miec ich zakon.czy pojawiaja sie po ilus turach?bo mam w kampani teutonic juz 80 ture i nic :?
    Wydaje mi się, że Zakon Braci dobrzyńskich działa tak jak zakony Templariuszy czy Joannitów - należy poczekać, aż zgłoszą się z propozycją wybudowania u nas Kapitularza. Przejrzałem też pliki dotyczące budynków w grze i nie znalazłem nic, co odpowiadałoby za "większe lub mniejsze prawdopodobieństwo" wybudowania w mieście czy zamku Kapitularza. Postaram się jednak w tym tygodniu przygotować łatkę do dodatku, która pozwoli nam wybudować Kapitularz Braci dobrzyńskich na tej samej zasadzie jak inne budynki (typu Koszary, Stajnie itp.).

    Cytat Zamieszczone przez arturex8
    tak się zastanawiam czy nie chciałoby się tobie zmienić barw ubioru jednostek na czerwony z piastowskim orłem jak w lituanianmod bo sam styl jednostek mi nie potrzedł ale barwa stroju owszem, kiedyś widziałem w jakiejś kolejnej oczywiście nieskończonej "naszej" modyfikacji nowe wzory tarcz może pozwoliliby je wykorzystać
    Sam chciałem pozmieniać nieco tekstury, barwy, heraldyki, znaki i poprzerabiać porządnie modele polskich jednostek, ale wcześniej takie coś mnie przerastało. Teraz natomiast pracuje nad nowym, dużym projektem (jeżeli mogę to tak nazwać ) i nie będę w stanie wprowadzić poważnych modyfikacji w wyglądzie jednostek. Być może popracuję nad tym dopiero za parę miesięcy :/

  4. #24
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    W moim modzie był pewien błąd, który uniemożliwiał budowę Kapitularza Braci dobrzyńskich w czasie kampanii. Udało mi się go poprawić i teraz wszystko powinno działać bez problemów. Wspomniałem w poprzednim poście, że patch pozwoli na budowę Kapitularza tak jak buduje się inne Koszary, Stajnie, itp. Zrezygnowałem z tego rozwiązania, ponieważ znalazłem sposób na naprawę błędu uniemożliwiającego pojawienie się oferty wybudowania u nas Kapitularza Braci dobrzyńskich.
    Patch do moda Polish Kingdom Mod przeznaczonego na podstawkę Medka oraz patch do moda Teutonic Polish Kingdom Mod przeznaczonego na dodatek Kingdoms - Teutonic dostępne są poniżej, a należy je zainstalować w ten sposób:
    1. Ściągamy pliki "Polish Kingdom Mod patch 1.03.rar" i "Teutonic Polish Kingdom Mod patch 1.03.rar" z serwera hotfile.
    2. Wypakowujemy winrarem "Polish Kingdom Mod patch 1.03.rar" i "Teutonic Polish Kingdom Mod patch 1.03.rar".
    3. W środku wypakowanych folderów znajdują się pliki "export_descr_guilds.txt".
    4. Plik "export_descr_guilds.txt" pochodzący z folderu "Polish Kingdom Mod patch 1.03" należy przenieść do lokalizacji "\Program Files\SEGA\Medieval II Total War\mods\polish_kingdom\data".
    5. Plik "export_descr_guilds.txt" pochodzący z folderu "Teutonic Polish Kingdom Mod patch 1.03" należy przenieść do lokalizacji "\Program Files\SEGA\Medieval II Total War\mods\teutonic\data".

    Linki do patchy:
    Polish Kingdom Mod http://hotfile.com/dl/110654135/558709d ... 3.rar.html
    Teutonic Polish Kingdom Mod http://hotfile.com/dl/110654081/2e48ba7 ... 3.rar.html

  5. #25
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Ktoś napisał tu kiedyś że nie było polskich pancernych.
    Byli ale dopiero wxvi wieku.
    Pozdro.

  6. #26
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Witam twój mod bardzo mi się spodobał ale mam problem.Jak mam tylko go zainstalowanego jest wszystko cacy,ale jak chce zainstalować ten mod viewtopic.php?f=102&t=1689 to gra nie chce mi się załadować.Było napisane wcześniej że te 2 mody świetnie się łączą.Gra mi wywala przy ładowaniu się kampani.

  7. #27
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Cytat Zamieszczone przez Jankes
    Witam twój mod bardzo mi się spodobał ale mam problem.Jak mam tylko go zainstalowanego jest wszystko cacy,ale jak chce zainstalować ten mod viewtopic.php?f=102&t=1689 to gra nie chce mi się załadować.Było napisane wcześniej że te 2 mody świetnie się łączą.Gra mi wywala przy ładowaniu się kampani.
    Witam. Akurat te dwa mody się nie łączą. Mod Aramegila dodaje nowe jednostki do podstawowego Medka II, a ten drugi zmienia mapę i ma inne jednostki niż podstawka. Dlatego masz crashe. Połączeniem jednostek Aramegila i tego moda z powiększoną mapą jest inny mod Regnum Poloniae. Tu masz link do tego moda: viewtopic.php?f=102&t=7890

  8. #28
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Białystok
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Cytat Zamieszczone przez Jankes
    Jak mam tylko go zainstalowanego jest wszystko cacy,ale jak chce zainstalować ten mod viewtopic.php?f=102&t=1689 to gra nie chce mi się załadować.Było napisane wcześniej że te 2 mody świetnie się łączą.Gra mi wywala przy ładowaniu się kampani.
    Te dwa mody, gdyby ze sobą połączyć, to tworzyłyby całkiem zgrabną modyfikację, ale łączenie ze sobą modów, to zadanie dla doświadczonego moddera, które trwa nawet kilka dni . W grze nie ma takiej opcji, aby program automatycznie łączył ze sobą dwa różne mody. Łączenie modów, to żmudna praca, którą wykonuje się ręcznie. Dlatego nim połączone zostaną ze sobą jakieś modyfikacje, to my zawsze musimy się zdecydować - ale gramy w jedną, albo w drugą. Niestety nie można grać w dwie jednocześnie, bo gra nie wie, jakie pliki pobierać z jednej modyfikacji, a jakie z drugiej. TomekPL pracował nad połączeniem mojego moda z "Modek Midek by Zgrzybek" i stworzył super modyfikację "Regnum Poloniae". Zachęcam do pobierania jej

  9. #29
    Wojski
    Dołączył
    Nov 2010
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Dzięki wielkie zaraz pobiorę
    PS może mi ktoś wskazać gdzie jest ten mod?

  10. #30
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Polish Kingdom Mod - nowe i poprawione jednostki Polski

    Przecież podałem Ci linka patrz 3 posty wyżej

Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Polish Units v2
    By szwajcar in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 493
    Ostatni post / autor: 14-11-2020, 10:41
  2. Polish Kingdom 2.0 preview
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 515
    Ostatni post / autor: 23-06-2020, 21:57
  3. Polish Kingdom - informacje i download
    By HellVard in forum Polish Kingdom
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 10:28
  4. Enty temat na temat aktualizacji steam.
    By baggins in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-07-2012, 11:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •