Cytat Zamieszczone przez Fleder94
Siema moglby mi ktos objasnic jak powinno grac sie Egiptem?Wczesniej gralem frakcjami chrzescijanskimi i wydaje mi sie ze Egipt jest od nich poprostu duzo slabszy pod wzgledem militarnym.Szczegolnie interesuja mnie te rzeczy:
-jak werbowac ta gwardie sultana?
-jak werbowac assasynow?(wiem ze trzeba miec gildie ale oni wcale nie chca jej nigdzie postawic :/)
-jak werbowac krolewskich mamelukow czy jakos tak

Głowny problem polega na tym ze podczas najazdu Mongolow nie mam zadnych lepszych jednostek aby ich odperzec w wyniku czego trace bardzo duzo prowincji.

Na przyszłość proszę używać wyszukiwarki - Krzyżak

Edit : Naprawde nikt niewie
Witam. Gwardia Sułtana Khassaki? albo jakoś podobnie - elitarna jazda - rekrutacja na najwyższym poziomie koszar (albo na najwyższym poziomie budynku od szkolenia dyplomatów sprawdź w przegladarce budynków 8-) ) tylko w Kairze można ich rekrutować bo to przyboczni Sułtana - wybacz brak precyzji - grałem z 3 lata temu w podstawkę
- Asasyni - tylko w gildii zabójców - by mieć gildię. to : nie bierz innej, szkol zabójców w danym mieście, a zabójcy niech dokonuja zamachów najlepiej na terenie prowincji gdzie chcesz mieć gildie zabójców.
- Królewscy mamelucy - w twierdzach albo w cytadelach do rekrutacji od Królewskich stajni chyba... To można sprawdzić w przeglądarce budynków. Wybierasz stajnie danego poziomu i sprawdzasz co rekrutują.
Na Mongołów trzeba mieć sporo strzelckiej jazdy. Konni łucznicy mameluccy i inne takie. I kasy. Rozwijaj ekonomię, a Egipt ma duży potencjał.