Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mroczne Wieki z dodatkiem Deus Vult

  1. #1
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach

    Mroczne Wieki z dodatkiem Deus Vult

    No mi się gra bardzo podoba, cisne w nią juz 3 tydzien i mi się nie nudzi

    Visca el Barca!!!

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: Mroczne Wieki z dodatkiem Deus Vult

    Ja sobie raz pograłem i jakos nie trybie tej gry - niby wszystko widać ale nie wiem o co chodzi.................

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mroczne Wieki z dodatkiem Deus Vult

    Gra świetna ale po pewnym czasie robi się bardzo schematyczna. Zawsze pierwszym ruchem w kampanii 1066 jest przygotowanie władcy lub następcy do ożenku z córką księcia Akwitanii - dzięki temu dzieci z tego związku mają szanse (a przy pomocy naszych zabójców szanse te dramatycznie rosną) na odziedziczenie tego księstwa. Dodatkowo denerwujący jest fakt że w dodatku deus vult bardzo często pojedyncze hrabstwa a nawet całe księstwa chcą same z siebie byc naszymi wasalami - oczywiście można odmówić ale .. ciągle ponawiają swoje oferty i trzeba sobie zszargać reputacje by przestali męczyć (może to kwestia poziomu trudnosci? w gry paradoksu gram zawsze na normalny/wściekły).

    Na początek polecam gre Chorwacją - co prawda za sąsiadów mamy Bizancjum i HRE ale te często sie rozpadają i w zależności od tego kto jest słabszy idziemy na wschód żeby zdobyć tytuł Króla Serbii, jeśli osłabione są Węgry to celujemy w koronę węgierską a jak rzesza sobie nie radzi to możemy pobawić się we Włoszech i oczywiście kiedy to tylko możliwe atakujemy i zajmujemy Wenecje (zasadniczo zwiększy ona możliwości ekonomiczne i militarne) .

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Europa Universalis: Mroczne Wieki (Crusader Kings)

    Siema, grał ktoś kiedykoliwek gdziekolwiek w CK ? Jak spodobała wam się pierwsza część, to mam dobra wiadomość. Po 6 latach może wyjść kontynnuacja!
    Zapraszam wszystkich fanów na ---> http://paradoxplaza.com/news/2010/6/wan ... er-kings-2

    A tak rozpoczynając temat Wiecie jak rozwiązać problem z błędem save. Często nie da się go wczytać :/

    pzdr, Loqaz

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Europa Universalis: Mroczne Wieki (Crusader Kings)

    :shock: Jeśli wyjdzie 2 na pewno zagram!! Fajnie byłoby znowu wejść w ten dynastyczny labirynt mariaży, sojuszów itp. Musieliby jednak dużo zmienić by ta gra dziś była grywalna.

  6. #6
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    185
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mroczne Wieki z dodatkiem Deus Vult

    Mam nadzieje, że wyjdzie. Bardzo dobrze mi się w tą grę grało. Ale szybko stawała się schematyczna... Oby 2-gą część poprawili pod tym względem... Fajnie jakby dodali możliwość umawiania się z jakimś równym sobie krajem na rozbiór silniejszego kraju(Chodzi mi o coś takiego, że ustalamy między sobą granice i datę ataku i atakuje się z 2 stron na raz), ale to raczej mało prawdopodobne.

Podobne wątki

  1. Mroczne Wieki - Armia/Wojsko
    By michal9o90 in forum Crusader Kings
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-07-2013, 17:28
  2. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-09-2012, 15:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •