Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 122

Wątek: Wasze dziwactwa

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Wasze dziwactwa

    No właśnie, nie było jeszcze takiego tematu, z tego, co pamiętam dawajcie swoje dziwactwa.
    Ja zawsze poprawiam firanki, piloty itd jak leżą nie równo/krzywo, ostatnio złapała mnie też faza na sprawdzanie, czy gaz nie jest przypadkiem włączony, żeby w nocy przypadkiem nie udusił rodziny kiedyś jeszcze zerkałem ciągle przez dziurkę w drzwiach na przedsionek, żeby zobaczyć, czy drzwi na dwór są zamknięte, ale mi przeszło. No i miałem jakiś czas fazę, że bałem się otwierać okno w nocy, bo w tv gdzieś leciało, że komuś nietoperz wleciał na chatę, ugryzł go i zaraził wścieklizną :roll: no i nienawidzę, jak podczas oglądania filmu jest widoczny kursor, szlak mnie wtedy trafia

  2. #2
    Lena
    Gość

    Re: Wasze dziwactwa

    Połowę z tego co piszesz można określić mianem zespołu obsesyjno kompulsywnego
    Swoją drogą nie sądziłam, że doczekam takiego tematu w tawernie... Zobaczymy co z tego wyjdzie.

  3. #3
    voitek
    Gość

    Re: Wasze dziwactwa

    Jeszcze jak chodzilem do podstawowki to strasznie balem sie wstawac w nocy i w ogole chodzic po domu bo mialem obsesje na punkcie... kosmitow Wszedzie ich widzialem

    Teraz strasznie nie lubie nozy lezacych na wierzchu, po prostu boje sie, ze komus cos sie stanie No i ciagle gadam do siebie

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze dziwactwa

    Połowę z tego co piszesz można określić mianem zespołu obsesyjno kompulsywnego
    Swoją drogą nie sądziłam, że doczekam takiego tematu w tawernie... Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    pocieszyłaś mnie hehe, dlatego dałem w naszych forumowiczach, nie w tawernie 8-)
    up - też miałem wkręte z kosmitami

  5. #5
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Wasze dziwactwa

    Przed wyjsciem z domu sprawdzam czy na pewno zamknalem drzwi... ale najlepsze jest to, ze po wyjsciu z lazienki, kuchni wracam i sprawdzam czy zakrecilem wode... po pare razy...

    No, ale na zle to na pewno nie wyjdzie. Nie zaleje mnie :ugeek:

    Aaa no i jeszcze, lubie isc do garazu i siedziec w samochodziku, po prostu siedziec i sluchac dobrych bengierow siedze z instrukcja i ogarniam ustawienia lewego bocznego glosnika


    Tępie wszelakie robactwo... nie nawidze much, komarów itp. pająki mogą byc - zjadaja te 2 najgorsze.

  6. #6
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Wasze dziwactwa

    z tym gadaniem do siebie to też tak mam... coś tam pod nosem sobie często mamroczę
    a dziwactwem chyba większym jest mycie rąk i twarzy co pół godziny... omg

  7. #7
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    527
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Wasze dziwactwa

    Widzę, że nie tylko ja gadam do siebie (ale głupio to się czyta ). Podobnie jak glaca też mam problem z częstym myciem rąk, ja nie wiem zawsze co zrobię czy to powieszę ubranie na suszarce czy skończe cokolwiek robic ide umyć rączki . Jeszcze gdy cokolwiek robię np uczę się to musi być włączony telewizor albo radio inaczej nie mogę się skupić

  8. #8
    Maharbal
    Gość

    Re: Wasze dziwactwa

    Ja zwykłem poprawiać nierówno leżące rzeczy(np: pudełka z grami, albo materiały do nauki), chociaż nie wszystkich i nie wszędzie; raczej tam, gdzie poczuwam odpowiedzialność(czyli głównie w moim pokoju). Gadam do siebie bardzo często, chociaż to chyba kwestia wyrażenia na głos własnych myśli, żeby je lepiej zrozumieć.
    Coś więcej :?: Ciężko mi znieść dźwięk ręki, która ,,jeździ" po suchej powierzchni.

  9. #9
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Wasze dziwactwa

    Przez wiele lat miałem wykańczającą fobię na punkcie sprawdzania rzeczy typu zamknięcie drzwi, kuchenka itp. Np. wyjeżdżając na wakacje sprawdzałem wszystko z godzinę (czy okna zamknięte itp.). Aż mnie krew zalewa jak sobie to przypominam, a teraz wolność od tego.

    Natomiast jak opowiadamy sobie z kumplami jakieś gorszące kawały, albo robimy coś gorszącego, to patrze po rękach czy nikt nie nagrywa. 8-) A kiedyś wywracałem ławki w szkole patrząc, czy od spodu nie ma pluskiew.

    Dobra, starczy...
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  10. #10
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: Wasze dziwactwa

    W dzieciństwie dorwałem VHSa z filmem "TO" na podstawie opowiadania S.Kinga i od tamtej pory boje się i nienawidzę clownów.

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wasze avatary
    By in forum Nasi Forumowicze
    Odpowiedzi: 1187
    Ostatni post / autor: 01-12-2020, 18:21
  2. Wasze kolekcje
    By KLAssurbanipal in forum Nasi Forumowicze
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 05-06-2020, 13:48
  3. Wasze podboje
    By Haller in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 22:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •