Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62

Wątek: [Shogun 2] Ród w Multi

  1. #31
    Wojski
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    49
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    pewnym "bonusem" z racji przynależności do rodu jest możliwość udoskonalenia jednostki za żetony w taki sposób, że ród specjalizujący się w łucznictwie pozwala udoskonalić umiejętności łucznicze (ale już np. nie kawaleryjskie) itd itd Ale chyba są również "zdolności" nie przypisane pod żadną specjalizację ..o ile dobrze pamietam.

  2. #32
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    czyli w rodzie totalwar.org.pl żetony dostanę tylko dla jazdy ? Jak tak to słabo, bo jej nie używam, a siłę opieram na samurajach z katanami.

  3. #33
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    @Kubilay, o tym właśnie napisałem, a innych "bonusów" trwałych, niewydatkowych, nie widzę. Z tym że, klan łuczniczy może ulepszać też jednostki kawaleryjskie, za wyjątkiem cech dostępnych dla klanu specjalizującego.

    @Hades, nie. Jednostki weteranów można ulepszać za punkty doświadczenia i za żetony klanowe. Te ostatniej, gdy weteran będzie miał 5 level. Możesz tymi żetonami ulepszyć jakąkolwiek cechę lub dodać nową, ale niektóre będą tylko dla specjalizacji klanu (klan łuczniczy może zwiększyć bodajże zasięg ostrzału, klan miecza może uzyskać zdolność banzai itd).
    the Sun and the Moon and the end of all time

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    ODPOWIEDZI:

    1. Żetony rodowe dostaniesz za zdobywanie prowincje dla swego rodu i wyjajesz je na ulepszenie dodatkowych zdolnosci dla weteranów jesli osiagną oni odpowiedni lvl do tego, np samuraje z katanami wymagaja 9 lvl

    2. Żetony rodowe dostajesz do specjalizacji Avatara jaką wybrałeś na początku gry i niezalezy ona od specjalizacji jaką wybrał założyciel twego rodu.

    3. Żetony rodowe możesz wydac na każdą jednostke łuczników, samu , konnice różnica jest tylko taka żę jeśli specjalizujesz sie w konnicy to twoje umiejętności dodatkowe dla konnicy są lepsze niż do pozostałych jednostek, to samo ma się jeśli specjalizujesz sie w łucznictwie twoi łucznicy mają lepsze umijetnosci dodatkowe niż łucznicy kolesi który wybrał konnice.

    4. Żetony rodowe i tak opłaca się wydawac dopiero kiedy twój avata będzie walczył z funduszami z górnej pułki bo tak jednostka dopakowana w umiejetnosci rodowe bedzie kosztowała około 1600 golda

    PROPOZYJCE:

    Zapraszam do mojego rodu "Honor i OJczyzna" mój nick na STEAM "Ziag". Obecnie zajmujemy 1 mijsce w 7 lidze a awansowalismy z 8 .
    "Honor i Ojczyzna [PL] " najlepszy 1-ligowy polski ród Shogun 2

  5. #35
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    Poprawka do punktu 2 i 3

    Wygląda na to iż w encyklopedi Shoguna 2 chłopcy zabardzo się zamotali, specjalizacja avatara na początku nie ma znaczenia daje ona tylko 1 budynek wiecej np dojo łuczników na starcie ale w trakcie dalszej gry to wszystko się równoważy (skoro niema przycisku zmiany specjalizacji to innej opcje nie ma na wytłumaczenie tego)

    Co do specjalizacji rodu jako takiego jeszcze tego nie rozkminiłem ponieważ przy tworzeniu rodu nie pamiętam abym wybierał tam specjalizacje rodu. Mój ród ma specjalizacje mieczy tak przynajmniej pisze w info. Jeśli encyklopedia nie myli się co do zdolnosci rodu to znaczy ze dany ród daje określone specjalizacje ale zeby to sprawdzic musze z kims porównac dodatkowe ulepszenia np samu z pozyczonymi mieczami z kimś z innego rodu o innej specjalizacji a to potrwa bo na czacie publicznym nikt nie rozmawia.
    "Honor i Ojczyzna [PL] " najlepszy 1-ligowy polski ród Shogun 2

  6. #36
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    Tak ładnie szło nam na początku, a teraz nie możemy utrzymać nawet jednej prowincji,za malo nas by cokolwiek znaczyć w kampanii multi.Jedyna szansa byłaby w połączeniu sił różnych polskich klanów-nie wydaje mi się żeby SB,Arma et Lorica czy Imperium Polskie lepiej sobie radziły,chociaż może się mylę.

  7. #37
    Maharbal
    Gość

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    Nie wiem w której lidze gracie, ale mój klan jest aktualnie w drugiej, i nie mamy perspektyw na awans wyżej. Za dużo klanów aktywnie bierze udział w walce o prowincje, a jest ich w dodatku dużo więcej niż nas (taka Hermandad de la Guardia, bardzo dobry zresztą hiszpański klan, to około 50 gości, z których wielu gra regularnie ; inny klan zrzesza blisko 300 członków, i nawet jeśli duża część z nich nie gra w ogóle to jak to się mówi oni nas mogą ,,zarzucić kapeluszami").
    Strategia gry w lidze jest taka, żeby utrzymać tyle prowincji, żeby chociaż zająć to 2 miejsce. A można przecież próbować układów z innymi rodami.

  8. #38
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    Tak, to jest problem, może powinni to jakoś dodatkowo przeliczać, preferując mniej liczebne klany. Któryś z użytkowników dał link do wywiadu i tam wypowiedzieli się, że pracują nad usprawnieniem trybu awatara., bo póki co obserwują jak to będzie działać. A to już powoli widać.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  9. #39
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    I co widać? Wielki chaos. Jak można nazywać ligą zbieraninę klanów, czy też "stowarzyszeń", które nie mają kompletnie żadnych ograniczeń dotyczących członkostwa. Praktycznie żadnych reguł gry. Nie wiem jak wy to postrzegacie, ale dla mnie przy tego typu rywalizacji słowo "ród" traci na znaczeniu.
    To nawet śmieszne... Ja będąc w takim rodzie 150 osobowym membersa spotkałem po 3-4 dniach gry. Co dodatkowo nasuwa mi na myśl stwierdzenie, że to jeden wielki pic.
    Rozwiązanie? Np.. Niech ród znaczy to samo co naród. Niech Polacy mają swój własny, Hiszpanie swój, Niemcy swój itd... problem z głowy. Przynajmniej czułoby się jakąkolwiek więź. Oczywiście to luźna idea, tak na szybko.
    pozdro

  10. #40
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: [Shogun 2] Ród w Multi

    No kiszka jest nie ma wyklarowanego polskiego dużego rodu, sam mam swój ród 14-sto osobowy bo nie mogłem znaleść polskiego rodu który by nas skupił. Obecnie znajdujemy sie tak 2-4 mijsce w lidze cały czas skaczemy ale bez szans Ukrainców jest 100 a Duńczyków 80 i jeden dzin i wylatujemy z awansu.

    Do tego zmiana rodu oznacza utrata żetonów rodowych które wydalismy już na weteranów
    "Honor i Ojczyzna [PL] " najlepszy 1-ligowy polski ród Shogun 2

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. multi
    By pavix in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 16:17
  2. Shogun 2: Gra wyłacza przy wczytywaniu starcia(sngl i multi)
    By Kies in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 19:32
  3. [Shogun 2] Multi i spam ashigaru
    By SaintII in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 09:46
  4. [Shogun 2]Problem z bitwą na multi
    By OskarX in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-08-2011, 11:16
  5. [Shogun 2] Zmiana rodu w trybie multi
    By Ziag in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-04-2011, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •