Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Multiplayer - pytania / problemy

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z co-opem

    Możliwe, kolega ma laptopa (nvidia 9600 i chyba q2d 2.0). Zawsze to jego wywala, a ja zawsze zakładam grę. Spróbuję obniżyć ustawienia u siebie i u niego i zobaczymy .

  2. #12
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Problem z co-opem

    A, i dzisiaj wyszedł patch, więc koniecznie go zainstalujcie ze Steama. Więcej w tym temacie viewtopic.php?f=239&t=8237 Wprawdzie nie ma mowy tam o desynchronizacji, ale to zawsze jakiś pakiet stabilizujący grę.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problemy z kooperacją.

    Witam mam pewien problem oraz mam także nadzieję, że ktoś z was zna rozwiązanie. Gram sobie z kolegą w kooperacje. Problem pojawia się dokładnie w 53 turze. Ja atakuję i klikam na automatyczne rozstrzygnięcie bitwy a kolega nie widzi okna bitwy. Nic mu się nie pojawia. Na dodatek dodam, że to już drugi raz podczas naszych rozgrywek. Specjalnie zaczynaliśmy od nowa i znów wszystko na marne. Proszę o pomoc.

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problemy z kooperacją.

    Nic się z tym nie zrobi, ja już nie mogę dokończyć 3 wspólnych kampanii...
    Ta gra to jeden wielki bug...

  5. #15
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach

    Re: Awatar - kłopoty z nim związane

    Koszt rosnie wraz z rozwojem poziomu tak samo jak jednostki weteranow.

    Tez mam problem z avatarem na bitwie nie zmienia sie ani troche natomiast na edytorze avatara jest taki jakim chce zeby byl... Moze juz ktos to rozwiazal?
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  6. #16
    Podstoli
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    431
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Awatar - kłopoty z nim związane

    To czy wizerunek jest dobrze oddany zależy od tego czy gwardia ma łuki - jeśli tak to będziesz mieć standardowy, a taki wizerunek jaki ustawiłeś będzie miał generał wroga/sojusznika pod warunkiem że ten nie ma łuku.
    Ale jak to rozwiązać to niestety nie wiem. I chyba nie wie nikt.

  7. #17
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Awatar - kłopoty z nim związane

    Cytat Zamieszczone przez predatorrafi
    Witam. Ja niestety mam inny problem z awatarem. Chodzi o jego koszt, a raczej o koszt jego gwardii. Mam 5 gwiazdek, a on kosztuje 900. U znajomego, który ma 7 gwiazdek nic nie kosztuje... Obydwaj mamy wykorzystane na maksimum (na poziom) umiejętności w drzewku rozwoju. 900 to dobry oddział piechoty za darmo, no i niestety w oblężeniach widać tą przewagę, gdy na małych oszczędnościach stać mnie na generała i 2 oddziały wojsk, a atakującego na ok 10 oddziałów. A i jeszcze jeden problem mam, bo u mojego generała przed bitwą, gdy ustawiam armię nie ma żadnej "belki" doświadczenia, zaś u innych są. W bitwie mam, a w ekranie wojsk - nie... Dziwna sprawa z tym. Mógłby ktoś doradzić w czym problem? Czy coś robię nie tak? Wiem, że Shogun II jest porządnie zabugowany, ale tutaj chyba musi być jakaś zależność.

    P.S. Na początku kariery w multi kosztował 0...
    Jeśli jest to twój kolega z drużyny i podczas wybierania armii kliknales jego wizerunek to tam widać tylko podstawowe ceny tak jak np mnisi na 9 poziomie a ty bedziesz widzial poczatkowe 900 tak samo jest z avatarem a jeśli on ci tak powiedział że nic nie kosztuje to ma farta :roll:
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #18
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Problemy z kooperacją.

    też miałem to samo albo podobnie, nie znam dokładnie twojego problemu, kliknij obserwacje mi pomogło
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problemy z kooperacją.

    A ja mam nawet dwa problemy z kooperacją, jedna to jest ta co kolega ma powyżej (zaczęło się od 110 tury) i drugi problem to taki, że podczas gdy ja zakończę turę, u kolegi nic się nie zmienia - dalej wyświetla, że to moja tura. Niestety później dochodzi do takiego momentu, że nic nie można zrobić... Tylko wyjście z gry!


    Pierwszy problem już występował przed aktualizacją z DirectX 11 lecz tak jak wspomniałem - od 110 tury
    Drugi problem wystąpił tuż po aktualizacji.

    Chciałbym się spytać, czy wy też macie ten problem (nr. 2) ?

  10. #20
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Lagowanie po 1 bitwie na MP

    Nic podobnego nie znalazłem.
    Od około 5 dni mam problem.Po wbiciu na multi i rozegraniu pierwszej bitwy STW2 zaczyna szatańsko przerywać i lagować.Na menedżerze zadań zauważyłem, że gra cały czas zmienia status z uruchomionej na brak odpowiedzi i odwrotnie.
    Nic specjalnego nie instalowałem.Sterowników nie ruszałem.Spójność defragmentacja plików, reinstal, nie skutkują.Wirusy też wykluczone.
    Jestem totalnie zirytowany.To już druga gra za którą płacę, a przestaje nadawać się do grania, co oczywiście PANOWIE Z CA mają głęboko w d*****.Napoleon od 6 miesięcy nie działa, setki tematów o tym samym problemie, a on nadal nie rozwiązany...

    Yo.

    PSo sprawdzaniu spójności plików ściąga mi plik 23,9mb.Za każdym razem.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Multiplayer - Problemy
    By exar_kun in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 21-05-2020, 14:50
  2. Steam - pytania / problemy
    By Shogunito in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 14:48
  3. [Shogun 2] Pytania ogólne dot. Multiplayer'a
    By Frem in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 17-01-2012, 22:40
  4. [ROZWIĄZANE] Trzy problemy(pytania).
    By Ensis in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-01-2010, 16:08
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-01-1970, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •