Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Gra Mongolią

  1. #11
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    41
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Mongolią

    ściągnij moda XL niedośc że możesz grac mongołami to masz pełno nowych nacji takich jak np. Bułgaria Serbia Krzyżacy czy Litwa i pełno nowych jednostek np. arabian inflantery Serbowie mają swoją jazdę tak samo jak Ruscy. Jedyna wadą jest to że nie ma Polskiej wersji. Od dawna gram w tego moda i muszę przyznać że jest lepszy od podstawki

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    103
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Gra Mongolią

    Cytat Zamieszczone przez pitagoras14
    ściągnij moda XL niedośc że możesz grac mongołami to masz pełno nowych nacji takich jak np. Bułgaria Serbia Krzyżacy czy Litwa i pełno nowych jednostek np. arabian inflantery Serbowie mają swoją jazdę tak samo jak Ruscy. Jedyna wadą jest to że nie ma Polskiej wersji. Od dawna gram w tego moda i muszę przyznać że jest lepszy od podstawki
    Spróbowałem i... nie żałuje Liczba nacji robi wrażenie. Dzięki wielkie! Odkąd mam szczeniaka to nie miałem chwili by spokojnie zasiąść i przyciąć w TW. A dziś dziewczyna się zlitowała zajęła się psiakiem i mogłem sobie popykać. A z tym językiem to raczej minimalne nieudogodnienie niż wada. Problem raczej dla młodych graczy chociaż nie wiem czy tacy grają jeszcze w Medka jedynkę
    Jak se wziąłem kampanie Złotą Ordą to z początku było tak łatwo, że szok i obawiałem się, że skończę ją w parę godzin, a tu komp mass krucjata na mnie i zaczęła się seria bitewek aż miło Także na razie widzę same plusy.
    Ogółem dzięki wszystkim za pomoc i chyba temat do zamknięcia, bo nawet jak ktoś będzie chciał jak ja zagrać Mongołami to znajdzie tu już dość informacji

    "Ta bitwa jest już przegrana, ale jest dopiero druga, zdążymy wygrać następną."
    Louis Ch. A. Desaix

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •