Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 105

Wątek: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

  1. #31
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Pyt.1 Witam. A ja mam pytanie bardzo proste jeśli chodzi o was, poszukuje moda tego darthmod (do shogun 2) ale widzę że jest pełno wersji i teraz jeśli chce się cieszyć pełnym modem to muszę ściągnąć po kolei każdą wersje czy wystarczy ta najnowsza 4.4 czy jakoś tak bo nie wiem no i czy ktoś by dał bezpośredni link do tego moda aby go ściągnąć bo naprawdę nie wiem skąd go wziąć no i proszę o pomoc i opis jak tego moda zainstalować.

    Pyt.2 Pytanie mam następujące szukam jednego moda do zmierzch samurajów najbardziej chodzi mi o to aby te bitwy trwały dłużej a nie że połowa armii zwiewa z pola bitwy po 3 minutach walki bo to nie ma sensu.

    Pyt.3 Czy można zainstalować mod do podstawki shogun 2 i do zmierzchu samurajów czy one będą dobrze działały czy mozna miec tylko jednego moda albo do podstawki albo do Zmierzchu samurajów.

  2. #32
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2011
    Lokalizacja
    Wodzisław Śląski
    Postów
    253
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Cytat Zamieszczone przez Kyuzo
    Aktualnie są cztery potężne mody do Shogun`a 2 i oczywiście DM jest jednym z nich Można wiedzieć czemu akurat ten mod wykluczasz :?:

    DarthMod: Shogun II - jak dla mnie jednak nadal najlepszy mod na te chwile. Dużo możliwości konfiguracji i częste aktualizacje sprawiają, że mod robi bardzo dobre wrażenie, a i gra się na nim całkiem przyjemnie (akurat testuje najnowszą wersje)

    Radious Total War Mod - pograłem na nim chwile i muszę powiedzieć, że pierwszą rzeczą jaką zauważyłem w tym modzie jest mnustwo nowych jednostek. jednej strony fajnie mieć taką różnorodność, ale z drugiej rożnie to wygląda jeśli chodzi o zbalansowanie. Ten mod wprowadza sporo subtelnych zmian więc nadaje się dla osób, którym już podstawowy Shogun przypasował.

    The Sekigahara Campaign - tutaj sprawa jest o tyle ciekawa, że mod przenosi nas w czasy późniejsze od tych znanych z podstawowej gry. Dla osób obeznanych z historią Japonii całkiem ciekawa pozycja dla tych którzy chcieli by pograć klanami z podsatwaki już nie bardzo. Poza tym mod nie do końca jest kompatybilny z polską wersja gry chodzi o brak nazw i opisów nowo dodanych jednostek.

    The Rights of Man 3 - Road to Kyoto (TROM3) - niestety tego moda nie miałem okazji przetestować, ale prezentuje się całkiem obiecująco.

    Hmm przy okazji przeglądając TWCforum natrafiłem na kilka pomniejszych modyfikacji, które mogą okazać się całkiem ciekawe, może kogoś zainteresują:

    Shogun 2 Realism (S2R)
    The Tenka Fubu Campaign - 1.0.1 Released!
    Shogun 2 Vragos Campaign - Version 2.9.6 beta released!
    Shogun 2: Art of War [1.0.4]
    Chciał bym przetestować inne mod'y które powstały.
    Jeśli mi się nie spodobają to wrócę do Darthmod'a
    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie



  3. #33
    Salvo
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    djmaxkg
    1.Wystarczy zainstalować najnowszą

    2.DModa spróbuj i zobacz, czy Ci pasuje. Do tego zwiększono liczbę oddziałów, przez co bitwy są dłuższe.

    3.Dodatek jest praktycznie traktowany jako dodatkowa kampania do podstawki. Mody działają pod obie gry jednocześnie. Niektóre skupiają się tylko na jednej kampanii, inne (jak DMod) na wszystkich.

  4. #34
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    No dobra a jakiś fajny mod do dodatku Zmierzch Samurajów i Narodziny Samurajów ale jakiś jeden dobry mod bo wyczytałem że im więcej modów tym większe problemy podczas grania. A co do DarthMod to właśnie ściągam i zobaczymy jak to będzie.

  5. #35
    Salvo
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    No DarthMod jest do wszystkich. Sprawdź go i daj znać

  6. #36
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Salvo właśnie kończy się ściąganie tego moda ale mam pytanie jak go zainstalować
    Jak to uruchomić bo wszystko mi się zainstalowało mam ikone na pulpicie i co teraz

  7. #37
    Salvo
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Jak to uruchomić bo wszystko mi się zainstalowało mam ikone na pulpicie i co teraz
    Klikasz dwa razy ikonę, w krótki odstępach czasowych, prawym przyciskiem myszy
    Pojawia Ci się menu, wybierasz opcje gry (typu czy chcesz reskiny jednostek, czy chcesz powiększone oddziały itp. oczywiście nie musisz, będziesz grać an podstawowych).

  8. #38
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Napisz mi jak zrobić aby było dobrze i żeby gra była lepsza od podstawki tylko mam więlką prośbę napisz mi dokładnie jakie opcje mam włączyć tylko co do opcji to napisz po angielsku bo nie kumam

  9. #39
    Salvo
    Gość

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    Sam sobie wybierz jakie. Zresztą sama gra bez zmieniania opcji to gra na tym co automatycznie ustawił Vader. Już samo to zmienia grę

    Ja zawsze biorę przede wszystkim większe jednostki, reskiny, nowe ikonki, nowe dymy itp. Sam ze słownikiem dasz rade jak coś, ewentualnie jakbyś czegoś nie wiedział to napisz tutaj, an pewno odpowiem

  10. #40
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    52
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....

    No ale chodzi o to że tam jest tyle tych ikonek że nie wiem w co wejśc i co ustawić nie mam bladego pojęcia a wszystko mam wyłączone i nic nie mogę włączyć, bo jak dusze na on to i tak gwiazdka jest na of. Niech ktoś normalnie napisze jak włączyć tego moda bo nie mam pojęcia!!!!!

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 632
    Ostatni post / autor: 27-09-2021, 19:36
  2. Pytania o mody. Czyli szukasz,tutaj zapytaj....
    By in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 259
    Ostatni post / autor: 19-03-2019, 08:09
  3. Jak instalować mody - pytania.
    By marek in forum Medieval 2 i Kingdoms
    Odpowiedzi: 145
    Ostatni post / autor: 04-06-2016, 19:21
  4. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 17:53
  5. Jak instalować mody - pytania.
    By Smutny in forum Rome, Barbarian Invasion, Alexander
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 02-04-2013, 20:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •