Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z kluczem... RTW

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z kluczem... RTW

    od jakiegoś czasu zacząłem grać w RTW na początku miałem problem z grą online. po zmianie komputera ten problem miną. Do dziś... rano chciałem sobie pograć jednak po kliknięciu "gra w internecie" wyskakuje "błąd logowania"... pomyślałem że to przejściowe i że problem minie. Tak się jednak nie stało. Postanowiłem zresetować mój klucz. (oryginalna karteczka leży pod monitorem przyklejona stroną z kodem do blatu ponieważ zalana została piciem (plumem)) JEDNAKŻE kod mam zapisany w poradniku do gry the witcher (błogosławię dzień w którym wpadłem na pomysł że kiedyś mogę zgubić bądź zniszczyć ten klucz...) I w tym momencie was pytam: Czy wpisując kod muszę (bądź nie powinienem) wpisywać "-" (kreska/minus/myślnik) i dla czego "0" wygląda tak samo jak "o" i a że mam 3 takie zera/o to nie wiem które jest które (zapytacie:przecież masz to na kartce więc sam pisałeś tak żeby potem wiedzieć? odp: Otóż to było kilka dni po wprowadzeniu kodu więc nie pamiętałem już co jest co i zapisałem na chała na bała)
    i jeszcze chciałem zapytać czy taki kod da się gdzieś odzyskać na jakiejś oficjalnej stronie gry (gra jest zarejestrowana) a może ktoś z was ma jakiś zbędny kod i już nie gra a chciałby zrobić dobry uczynek i się podzielić?

  2. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Problem z kluczem... RTW

    Tak musisz wpisywać "-" i będziesz musiał sprawdzić wszystkie kombinacje. Ja bym z takim problemem nie zakładał tematu tylko popróbował najpierw a tak zmarnujesz kilka dni. Jak coś to na GG do Ciebie napisałem.






Podobne wątki

  1. Problem z kluczem i Steamem
    By Mateusz18121995 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-10-2010, 14:43
  2. Problem z kluczem aktywacyjnym do steam
    By adi760 in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-03-2010, 14:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •