Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 208

Wątek: Patch`e (aktualizacje)

  1. #21
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Ja nie narzekam na grę i nie użalam się jak przegram a ty cały czas płaczesz że gość ma o jedną świtę więcej ja sobie przyjąłem żeby się cieszyć ze wszystkiego z czego można się cieszyć ale nie mogę się cieszyć jeśli bitwa dobierana szukała mi się przez 5 minut a potem ktoś jak ty wyłazi z płaczem bo mam o jedną gwiazdkę więcej, nie zamierzam się kłócić żyj w swoim świecie może sobie znajdziesz podobnych do siebie
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #22
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Jakie z was nooby Ale tez nie chodzi chyba o to zeby w kazdym meczu bic sie z kolesiem, ktory ma 10 lvl, rozegral nieporownywalnie wiecej meczy niz ktos na 4 lvl. Juz nawet pomijajac jednostki (co nie zmienia faktu, ze jedna dobra veteranow rozjechac potrafii 3 malo doswiadczone), ale sam fakt umiejetnosci gracza czy znajomosci multi. Najlepiej graloby sie z przeciwnikiem troche lepszym, tak najlatwiej "nabic" skilla.

  3. #23
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - zapowiedziany na początek maja

    Mam nadzieję,że naprawią bardzo wredny bug w multi.Po przegranej bitwie (jednej) zleciałem w statystych ze 140 miejsca na jakieś 10000 coś,milutko,cóż trzeba odrobić-nie życzę nikomu

  4. #24
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - DX11, AA + 500 poprawek, już w przyszłym tygodniu

    Z systemem automatycznego doboru przeciwnika jest coś ewidentnie nie tak. Podczas mojej pierwszej walki online ever dobrało mi gościa z 10 levelem, który przejechał moje wojska jak kombajn zborze. W drugiej walce gość miał 8 level, w trzeciej 10 itd. Rozegrałem na razie jedną (JEDNĄ!) walkę, w której walczyłem z przeciwnikiem na moim poziomie. Było rewelacyjnie.
    Odpuściłem sobie na razie multi, bo nie mam czasu ani ochoty być chłopcem do bicia. Jeśli ktoś twierdzi, że na początku zabawy w muli był w stanie pokonać kogoś na 10 levelu, to zwyczajnie kłamie.
    Nie chodzi mi o to, by zawsze wygrywać, ale o to, by nawiązać kontakt z przeciwnikiem, a nie już na ekranie doboru armii wiedzieć, że się przegrało. Na szczęście jest single player.

  5. #25
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Patch 2 - DX11, AA + 500 poprawek, już w przyszłym tygodniu

    Z drugiej strony jest jeszcze jedna nieprawidłowość. W menu wyboru wyświetla, że przeciwnik ma kilka tylko gwiazdek, niestety okazuje się że nie. Ma ich 9-10, więc próba wzięcia słabszego wojska kończy się niespecjalnie.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  6. #26
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Patch 2 - DX11, AA + 500 poprawek, już w przyszłym tygodniu

    ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem i nie mowilem ze gościa na 10 lvl pokonałem mają 4 ale mając 7 już tak więc nie jest tak trudno i nie bierz se na poczatek dobieranych jesli masz słabe zdrowie i nerwy, zahostuj bitwę na liście wbiją jacyś ludzie, poznasz nowych przyjaciół a jeśli nie będzie ci się podobał poziom - wywalisz wtedy możesz się na spokojnie podtrenować, zostaje jedna sprawa, jeśli jesteś lagerem to mało kto z graczy którzy się znają na strategiach cię polubi i podszkoli bo nikt kto nie ma lagów na codzien ich nie lubi, ja w ten sposob na dobieranych chyba zdobylem z 15 znajomych i wspolnie sie trenowalismy wymyslalismy wspolne strategie by w koncu podbic bitwy dobierane małe kroczki a nie od razu na głęboka wodę (dobierane)
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #27
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tychy
    Postów
    196
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - DX11, AA + 500 poprawek, już w przyszłym tygodniu

    Jeśli ktoś twierdzi, że na początku zabawy w muli był w stanie pokonać kogoś na 10 levelu, to zwyczajnie kłamie.
    Za to hasełko powinieneś dostać ostrzeżenie... kurde takiego zarozumialstwa jeszcze nie widziałem. To, że Ty nie potrafisz tego zrobić to nie znaczy, że ktoś inny nie da rady. Ja będąc na drugim poziomie pokonałem 10lvl i żałuję, że nie mam nagranej powtórki. Oj jak żałuję, bo z przyjemnością bym Ci rzucił ją w twarz.

    Jeżeli uczysz się na błędach i zbierasz doświadczenie to każdego możesz pokonać. Oczywiście należy odpowiednio wypracować sobie taktykę. Ale co ja Ci będę pisał... Ty przecież już wszystko wiesz.


    Co do zmian, to zależy mi tylko na tym by poprawili błąd statystyk... Zostawiłem multi na jakiś czas po ostatnim incydencie. Wygrałem trzy walki z rzędu z mocniejszymi przeciwnikami i ani jednej mi nie zaliczył. Przegrałem jedną to oczywiście w statystykach już się pokazała. W głowie się nie mieści :shock:

  8. #28
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Patch 2 - DX11, AA + 500 poprawek, już w przyszłym tygodniu

    Pretorianin....
    Nie każdy z 10 levelem to ogar. Może kolega wyżej trafił na koksa a Ty na lamę?
    A ta wyszukiwarka to jest faktycznie kpina. 8 level mam, wczoraj na pięć rozegranych meczy trzy grałem z 1 i 2 gwiazdkami.

    Inna sprawa, że większość 10 levelowców wychodzi po przegranej =] bo im już tylko na rankingu ogólnym zależy.

  9. #29
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Patch 2 - DX11, AA + 500 poprawek, już w przyszłym tygodniu

    Ja mam 10 gwiazdek i nie wychodzę nawet jak dostane po pośladkach że nie powinienem się pokazywać potem w multi przez jakiś czas ja tą grę kupiłem w sobotę czyli chyba 4 dni po premierze bo zdaje się wyszła we wtorek więc jak miałem 4 gwiazdki to 10 może miało kilkunastu no life'ów

    ale nadal jest kilka bugów jedna strasznie irytujące drugie mniej wczorajsza sytuacja:

    Oblężenie - zamek na równinie 1 v 1 ja się bronię, wziąłem na chama same rusznice (ale tym trzeba umieć grać) gość miał gena łucznika, mangonele na 4 poziomie a reszta to katany i jeden pożyczony z expem genem i mangonelami wystrzelal mi dwa oddziały, potem podchodzi jedną wielką kupą pod najwyższy mur stojący przy wieży a potem gdy zabiłem mu 74? i pierwsza jednostka mu uciekła dostałem komunikat: Gospodarz opuszcza (dobieraną) grę -.- ja myśle że tak jak pisali że się dostaje żetony i wpływy jak ktoś wyjdzie czego wcześniej się nie dostawało, dla mnie super praktycznie za darmo a tu ekran jak po normalnej przegranej grze tu się dopiero wkurzyłem bo jakiś gość z 10 gwiazdkami wyszedł z gry i dostał za to żetony rodu to jest dopiero nie fer

    Kolejny błąd który towarzyszy mi od samego początku to to że jak się wchodzi w rywalizację rodu to bardzo często jest krasz gry co jest o tyle denerwujące że gra włącza się długo (chudsza od napo o 5GB a napo włącza się w 5 sekund)

    Kolejny także w multi (i żeby to raz!) grasz sobie w drużynie 3 osobowej po strasznie długim czekaniu wreszcie ci znajduje upragnionych przeciwników a tu mapa dla 2 v 2 to jest po prostu żart bo jak się gra 1 v 1 to często są mapy dla 3 v 3 co jest szczególnie niesprawiedliwe przy oblężeniach bo albo jest 2 v 2 na ultra funduszach w jakimś np taranjo a potem grasz 1 v 1 w kioto które jest prawie nie do zdobcia jeśli jest odpowiednio bronione

    Albo czasami jest tak że w dobieranych gracze są rozdielani na 3 v 1 co i tak nie pójdzie bo już chyba przed tym zabezpieczyli ale najgorsze jest jak grasz 3 v 3 albo 4 v 4 i wasz najlepszy gracz ląduje w całkiem niezłej drużynie wroga a oni tobie dają jakiegoś jednogwiazdkowca który se pewni kliknal ałto drużyna

    Sytuacja z dzisiaj
    Dobierana 2 v 2 łaczenie z innymi drużynami odznaczone rodzaj bitwy tylko oblężenie a tu nas dołącza do jakiejś bitwy lądowej 4 v 4 przeciwko 4 10gwiazdkowcom z jednego klanu a prócz mnie i mojego partnera dostaliśmy za sojuszników 2 i 3 gwiazdki to jest też jeden wielki żart - poprawić!!!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #30
    Łowczy
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Patch 2 - DX11, AA + 500 poprawek, już w przyszłym tygodniu

    a ja mam nadzieję, że po patchu w końcu dostanę losową zdobycz po bitewną

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. AKTUALIZACJE
    By djmaxkg in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 18:31
  2. Patch 1.6
    By Mazi in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-06-2010, 17:46
  3. Patch 1.5 - ostatni duży planowany patch do Empire:Total War
    By Firenski in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 04-04-2010, 21:38
  4. Patch 1.2
    By Bzyqusek in forum Empire: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •