Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: The rights of man 3 - Road to Kyoto

  1. #11
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: The rights of man 3 - Road to Kyoto

    Dzięki serdeczne.Grywałeś może w nią? Jakieś wrażenia?

  2. #12
    Salvo
    Gość

    Re: The rights of man 3 - Road to Kyoto

    Mam tylko FOTS i gram (grałem pierwsze trzy dni od kupna, potem przestałem ) tylko na darthmodzie, ale TROM to dobra marka

  3. #13
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: The rights of man 3 - Road to Kyoto

    Dzisiaj zainstaluję podstawkę+ dodatek ( długo czekałem na przesyłkę) i sprawdzę co potrafi TROM pod Shoguna. Pewnie kilka dni mi zleci na poznawaniu moda. Napiszę coś więcej jak trochę w niego pogram.

  4. #14
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: The Rights of Man 3 - Road to Kyoto

    Pograłem trochę w tę modyfikację i się nie zawiodłem Panowie trzymają poziom. Robią wrażenie chociażby bagnety dla piechoty. Jedynym minusem jest to, że poznikały nazwy budynków i sztuk w podstawce. Szkoda, że się nie nadpisały w języku angielskim. Z utęsknieniem czekam na pełną wersję

  5. #15
    Salvo
    Gość

    Re: The Rights of Man 3 - Road to Kyoto

    W modzie są, a w podstawce nie? Dziwne...

    A bagnety to akurat ktoś inny (chyba, że ktoś z nich) na to wpadł i zrobił minimodyfikację dostępną dla każdego. Praktycznie każdy poważniejszy mod ma już bagnety Co oczywiście nie umniejsza ich prac, ale jeśli chodzi o ulepszanie gry nie ma nikogo lepszego, niż Vader, więc rzadko gram w inne (mówię o modach pod E:TW w górę).

  6. #16
    Podstoli Awatar [IG] Misiak
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    367
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Re: The Rights of Man 3 - Road to Kyoto

    Tak tak bagnety robili inni ludzie. Jeśli chodzi o napisy to w grając w dodatek napisy są ok ale grając w podstawkę +TRoM niestety nie. Może to kwestia złego przekopiowania plików, chociaż wątpię. Oczywiście przed Vaderem chylę czoła ( sam czekam na 8 wersję Dartha pod ETW) ale chciałem spróbować TROMa i jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony.

  7. #17
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: The rights of man 3 - Road to Kyoto

    Chciałbym sprawdzić tą modyfikację jednak mam już zainstalowanego DM 5.0, muszę więc odinstalować mod Dartha żeby działał poprawnie TROM? Czy też mogę zainstalować TROM obok Dartha i będą działać nie wchodząc sobie w paradę?

  8. #18
    Salvo
    Gość

    Re: The rights of man 3 - Road to Kyoto

    DM ma opcję "disable to play vanilia" Więc grasz w vanilię z modem i wszystko działa (sam nigdy nie próbowałem, ale tak to powinno wyglądać).

  9. #19
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: The rights of man 3 - Road to Kyoto

    Mam bardzo irytujący problem z tą modyfikacją i w sumie nie tylko z nią bo w sekigahara campagin też on występuje. A mianowicie błąd z dźwiękiem, np dźwięk strzelających łuczników to dźwięk armat. Przekopałem twcenter.net i niby lekarstwem na to jest programik Sinfonia Semplice http://www.twcenter.net/forums/showthre ... ng-Tool%29 . Staram się robić tak jak każą czyli programik wrzucamy do daty, klikamy, tworzy się plik Sinfonia_semplice.pak następnie otwieramy go w packfilemanagerze i zmieniamy pack type z mod na movie, zapisujemy i według nich ma działać ale u mnie nie działa. W jednym poście ( konkretnie tutaj)pisano też by pack type moda trom zmienić z movie (taki jest oryginalny) na mod a plik sinfonia na movie jednak to też nie działa. Próbowałem zrobić tak: typ moda trom z movie na mod oraz plik sinfonia tez na mod i niby są postępy ale zawsze znajdzie się jedna jednostka (z tego co pamiętam są to łucznicy asigaru ale jacyś nowi, nie mogę podać ich nazwy bo nie mają żadnej a także opisu) która musi jak na złość, walić z armaty .

    Dodam jeszcze bo zapomniałem o tym napisać na początku, próbuje grac na wersji 1.81 oraz 1.9.4 beta, wcześniej miałem DM ale został osunięty bo się znudził( z DM nie miałem takich problemów, dźwięk był normalny)

  10. #20
    Salvo
    Gość

    Re: The rights of man 3 - Road to Kyoto

    Wydawało mi się, że najnowsze wersje są już przystosowane do najnowszych patchy...ostatnia wersja TROMu ma już niemal rok temu :/
    Nie wiem, nie mam Shoguna, nie mogę pomuc Może ten plik jest już przestarzały, nie nadążył za zmianami?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. The Rights of Man II
    By grimero in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 16:37
  2. The Rights of Man [ETW]
    By Lesio in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 16-10-2012, 14:07
  3. The Long Road
    By Soul of Night in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-11-2010, 00:22
  4. Road to Jerusalem
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-07-2010, 17:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •