Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Szogun czyli po przejęciu Kioto

  1. #1
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Tak się właśnie zastanawiałem czy w ogóle jest sens zdobywania Kioto, tylko nie potrzebnie się wrogów nabawiłem, może lepiej by było jakbym sobie siedział ze swoim Chosokabe na tej swojej wysepce?
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    To w tedy byś nie wygrał kampanii a jeżeli byś nawet do tego nie dążył to jaki był by cel grania?
    Zresztą gdy jesteś Shogunem masz bonusy np. gwardię, czy dodatkowe morale a gdy ściągniesz sobie moda który zmienia sposób przyznawania "punktów dyplomacji" po podziale kraju to naprawdę mile się gra jako Shogun

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Cytat Zamieszczone przez Niko1295
    To w tedy byś nie wygrał kampanii a jeżeli byś nawet do tego nie dążył to jaki był by cel grania?
    Zresztą gdy jesteś Shogunem masz bonusy np. gwardię, czy dodatkowe morale a gdy ściągniesz sobie moda który zmienia sposób przyznawania "punktów dyplomacji" po podziale kraju to naprawdę mile się gra jako Shogun
    O jakim modzie piszesz i co on robi. Czy można prosić link

  4. #4
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    260
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Cytat Zamieszczone przez falcao_82
    Cytat Zamieszczone przez Niko1295
    To w tedy byś nie wygrał kampanii a jeżeli byś nawet do tego nie dążył to jaki był by cel grania?
    Zresztą gdy jesteś Shogunem masz bonusy np. gwardię, czy dodatkowe morale a gdy ściągniesz sobie moda który zmienia sposób przyznawania "punktów dyplomacji" po podziale kraju to naprawdę mile się gra jako Shogun
    O jakim modzie piszesz i co on robi. Czy można prosić link
    Ten mod sprawia że na początku po podziale krainy dostajemy -50 punktów ale później dostajemy co turę +4 punkty a nie tak jak jest w podstawce że ciągle dostajemy ujemne punkty.

    "Wojna zacznie się wtedy, gdy śmierć czeka niewinnego człowieka, a Nam przyjdzie Go bronić"

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Z obydwu plików trzeba wypakować i wkleić w tamto miejsce ? czy tylko ten pierwszy ?


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  6. #6
    Podczaszy Awatar Kyuzo
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    552
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 3 postach

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Należy używać tylko jednego pliku.

    Zapraszam do tematu o modzie viewtopic.php?f=332&t=8441

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Gram na modzie Realm Divide Mod v1.0. Nastąpił podział Japoni, wszystkie klany wypowiedziały mi wojnę i tak sie zastanawiam czy teraz jeżeli trochę przeczekam to czy będę mógł znowu nawiązać poprawne relację z innymi klanami. Jak narazie to w zasadzie tylko Iko-Ikii nacierają na mnie i z nimi mam około -300 reszta po około - 110 : - 170

  8. #8
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    138
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Cytat Zamieszczone przez falcao_82
    Gram na modzie Realm Divide Mod v1.0. Nastąpił podział Japoni, wszystkie klany wypowiedziały mi wojnę i tak sie zastanawiam czy teraz jeżeli trochę przeczekam to czy będę mógł znowu nawiązać poprawne relację z innymi klanami. Jak narazie to w zasadzie tylko Iko-Ikii nacierają na mnie i z nimi mam około -300 reszta po około - 110 : - 170
    Zależy czy masz reputację na legendarnym. Jak masz na legendarnym to oni cię nie lubią i pokój będzie tylko na jedną turę. Chyba, że sojusz to już inna sprawa ale to zazwyczaj dużo kosztuje.

  9. #9
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Gram Mori na trudnym, mam 9 prowincji w tym kioto i tylko a może aż 5 wrogów ale mam 2 sojuszników po 6 prowincji i razem podbijamy japonię
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #10
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Szogun czyli po przejęciu Kioto

    Ja osiągnąłem poziom legendarny i wszyscy mi wypowiedzieli wojnę. Nie mam żadnych sojuszników. Kiepsko to wygląda

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kto chetny? Kampania mp szogun 2
    By adi in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 21:06
  2. FAQ - Czyli o co nie pytać
    By Salvo in forum Empire
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 09:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •