Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

  1. #1
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    Witam,
    zakupiłem aktywowałem i pojawia się komunikat "Gra aktywowana" nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że pod spodem pojawił się napis aktywowań pozostało: 2

    Czy ktoś umie to wyjaśnić psia mać?
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  2. #2
    Asuryan
    Gość

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    A co tu wyjaśniać - ten produkt można aktywować do trzech razów... a później ewentualnie pozostaje ponowne jego kupno.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2010
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    Dokładnie tak, sam nieźle się zdziwiłem jak to zainstalowałem. Potem musiałem robić formata i teraz pozostała mi tylko 1 aktywacja. Ta gra i to co wymyślili z aktywacją to ogółem rzecz biorąc jedno wielkie nieporozumienie.

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    Kupiłeś "stare" OiM? To na silniku starego M&B? Utopiłeś hajs w łajnie... :roll:

    A.K.A. Askorti

  5. #5
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    normalnie aż chce mi się komuś przywalić za ten numer przynajmniej na steamie nie będzie jaj, i tam kupię OiM jak mi moja pójdzie w lamusa :?

    OiM dzikie pola poza tym, grafa mnie średnio interesuje


    mam nauczkę na przyszłość żeby sprawdzać dwa razy gry zanim się je kupi(opinie itp)

    czy ta gra Ogniem i mieczem dzikie pola to ta sama wersja co zwykłe ogniem i mieczem?
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  6. #6
    Asuryan
    Gość

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    Cytat Zamieszczone przez Gaius Julius
    czy ta gra Ogniem i mieczem dzikie pola to ta sama wersja co zwykłe ogniem i mieczem?
    Niezupełnie - do Dzikich Pól doszło multi i graficzne rozróżnienie żywki wierzchowca od jeźdca. Dzikie Pola są na silniku Warbanda a zwykłe Ogniem i mieczem na silniku zwykłego Mount & Blade. To co występuje na steamie pod nazwą With Fire and Sword za niecałe 15 euro to oczywiście... Dzikie Pola, a nie zwykłe Ogniem i Mieczem Z tym że na steamie nie ma polskiej wersji językowej...

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    Już szerzej tłumaczę:

    Około roku 2009 wyszło pierwsze OiM na silniku starego M&B zwanego przez modderów Vanilla. Ta wersja nie posiada trybu multiplayer.

    W grudniu roku 2010 powstało OiMzikie Pola, na silniku Warbanda, posiada multi, nowe animacje etc.

    W ostatnich dniach wyszło M&B:WFaS czyli nic innego, jak nowa, zagraniczna wersja OiMzikie Pola przetłumaczona na inne języki oraz troszkę dopieszczona. Jest to wydanie dla zachodnich odbiorców i tylko troszkę różni się od naszego OiMP.

    Nie wiem, jak mają się do siebie nasza oraz ich wersja gry jeśli chodzi o serwery.


    Dodam też, że istnieje darmowy mod do Warbanda pod tytułem With Fire and Sword. To właśnie na nim opierali się twórcy gier i to od niego ściągnęli pomysły oraz sama nazwę. Mod jest w wersji beta(v0.331) i ma jedynie tryb MP z 4 grywalnymi frakcjami (RON, Tatarzy, Kozacy oraz Imperium Osmańskie)
    Temat moda na oficjalnym forum developera TaleWorlds
    Mod jest bardzo przyjemny i ma wiele ciekawych opcji jak np. gwizdanie na konia, dzięki czemu do Ciebie przybiegnie, budowa okopów, działa, granaty, ruchome tarcze, łamiące się kopie i wiele innych.

    A.K.A. Askorti

  8. #8
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    dobra, nie ważne....

    chciałem się teraz tak zapytać, otóż dołączyłem do Rzeczpospolitej i chciałbym wiedzieć czy będę mógł rekrutować husarię i inne Polskie jednostki, (ta walka najemników to o kant d**y za przeproszeniem :? )
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  9. #9
    Asuryan
    Gość

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    Dopóki nie będziesz miał własnej wsi z polskimi mieszkańcami - to nie. A z owej wsi będziesz móc rekrutować chłopstwo, które odpowiednio rozwijając będziesz mógł z czasem przekształcić w husarię... Jest jeszcze inny, szybszy sposób na posiadanie husarii - poluj na bandytów i armie wrogów posiadające polskich jeńców (po zwycięstwie będziesz mógł ich zrekrutować). A najemnicy nie są tacy źli, jak wyda się majątek na ich najlepsze wyposażenie.

  10. #10
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 833
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Mount&Blade-Ogniem i mieczem....

    Cytat Zamieszczone przez Asuryan
    Dopóki nie będziesz miał własnej wsi z polskimi mieszkańcami - to nie. A z owej wsi będziesz móc rekrutować chłopstwo, które odpowiednio rozwijając będziesz mógł z czasem przekształcić w husarię... Jest jeszcze inny, szybszy sposób na posiadanie husarii - poluj na bandytów i armie wrogów posiadające polskich jeńców (po zwycięstwie będziesz mógł ich zrekrutować). A najemnicy nie są tacy źli, jak wyda się majątek na ich najlepsze wyposażenie.
    A więc tego nie naprawili względem starego M&B i Warbanda?
    Idioci....

    A.K.A. Askorti

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Mount&Blade II: Bannerlord
    By Aztec in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 205
    Ostatni post / autor: 14-04-2020, 21:58
  2. Dyskusja ogólna o Mount & Blade
    By Ensis in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-01-2017, 08:26
  3. [Narzędzie]Thorgrim's Map Editor (Mount&Blade)
    By Presidente in forum Mount & Blade
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-04-2013, 08:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •