Strona 12 z 132 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1317

Wątek: Dyskusja ogólna i download

  1. #111
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    Witam
    Patch Stainless Steel 6.2 RC4 uniemozliwia budowe fortow, wie ktos moze jaki plik za to odpowiada, jak odblokowac te forty

  2. #112
    Gość

    Re: Stainless Steel

    Cytat Zamieszczone przez ottoman
    dajcie linki bo te na 1str nie dzialaja ;/
    chce grac w wersje 6.2 czyli musze najpierw sciagnac 6.0 potem 6.1 bez dodatkow no i 6.2? czy Kingdoms jest wymagany?
    SS 6.1
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=159996
    i
    SS 6.2
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=204562

    masz tam wszystko napisane

  3. #113
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    Mam pytanie czy ten mod potrzebuje wszystkie 4 dodatki z królestwa zainstalowany czy jeden ?

  4. #114
    Cześnik Awatar Przemysł II
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Królestwo Wybcz
    Postów
    314
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Stainless Steel

    Cytat Zamieszczone przez Makowski
    Mam pytanie czy ten mod potrzebuje wszystkie 4 dodatki z królestwa zainstalowany czy jeden ?
    wydaje mi się, ze tylko wymaga jednego- Kampanii Krzyżackiej, ale nie jestem pewien co do tego.
    "My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." J. Beck

    Acer Aspire 5750g
    procesor: i5-2410m 2,3 -2,9GHz
    karta graficzna: Nvidia GeForce 540m
    pamięć ram: 4 Gb ddr3-1333
    system operacyjny: W7 64 bit
    rozdzielczość: 1366x768

  5. #115
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    Pytam dlatego że nie działa mi ten mod i szukam problemu.

  6. #116
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    193
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    czy instneiej jakiekolwiek spolsczenie do SS? eventy opisy lub cos

  7. #117
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    Nie i zrobiłem według instrukcji i jak klikam na FILE_TASKS to pokazuje się czarne okno i pisze cos o brak dostępu do jakiś plików a jak skończy to znika i nic wszytko po staremu. A i teutonic czy crusades bo mam tylko zainstalowany teutonic

  8. #118
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    193
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    mam pytanko, która frakcja sie najlepiej gra? jak wyglada sprawa krzyżaków, fajnie sie nimi gra? czy tak ogólnie tur sie odpowiedznio dużo?

  9. #119
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Miasto z Twierdzą Boyen
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    Właśnie zacząłem grać w SS 6.2 z tym dodatkiem RC/RR, kampania Król. Jerozolimskim early era. Muszę powiedzieć, że gra się bardzo fajnie, na początek wziąłem poziom m/m tak na spróbowanie i przyswojenie sobie realiów i próbę sił przed kampanią Polską którą zamierzam podbić wszystkie ziemie na wschód od Krakowa i stworzyć ogromne zaplecze gospodarcze na przyszłe walki z zachodem, bo taką osobiście chciałbym czytać historię w książkach . Wracając do kampanii Jerozolimskiej to jest dość łatwo, od razu podbiłem wszystkie te okoliczne zamki i miasta co dało mi spore zaplecze finansowe i zwołałem krucjatę na Kair, z Turkami mam sojusz więc mogę się skupić na Egipcie w 100%. Co najbardziej mi się spodobało w modzie? Muzyka jest bardzo różnorodna i klimatyczna. Tu moje pytanko czy ta sama muzyka jest w każdej kampanii? Czy tylko Jerozolimą bo fajnie by się grało Imperium Polskim przy takich dźwiękach .

  10. #120
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Stainless Steel

    Co do samego moda jest super! Gram Anglikami i podbiłem Wielką Brytanię, ale cóż zawsze są kłopoty a mianowicie :
    William Zdobywca padł w Walii .
    Jego następca był w miarę dobry - William Święty, zginął podczas oblężenia Jerozolimy [tzn. zginął podczas oblężenia, zginął "pokojowo" ze starości. Ciekawe co sobie wojsko musiało pomyśleć wtedy ]
    Jego braciszek Robert mimo, że zginał w niewoli, archiwiści napisali, że zginął "ze starości" [miał 58 lat, złapano go w niewolę i wypuszczono go, ale niestety, pisało już, że martwy].
    Syn Willa Świętego zginął w Bordeaux walcząc z Francuzami [Król poniósł najwyższą cenę, ale jego poświęcenie spełniło się - Anglicy przejęli kontrolę nad Francją].
    Jego syn, Lewes, który koontynuował tradycję pradziadka, otrzymał przydomek Lewes Zdobywca Skandynawski[Skand... dorobiłem sam, bo dzięki niemu Anglicy piją herbatkę w Kalmarze]. Cóż... chciałem Ziemię Świętą ocalić ale jakże potężne - siły Muzułmanów ostatecznie pokonały Anglię. Co do ciekawostek mam ich parę :
    - Z legendarnych, początkowych dynastii została Angielska i Bizantyjska
    - Polska podbita przez Litwę, mini Rzeczpospolita Pogańska. Litwa od Wilna do Wrocławia.
    - Niemcy przez jakiś czas mieli Kair i Bagdad
    - Wszystkie stolice prócz Konstantynopola i Londynu zbuntowały się kiedyś przeciwko państwu i wyskoczył event "Fall of ...".
    - Krzyżacy pojawili się gdzieś na Ukrainie ^^ [Kiev]
    - Syn Roberta, niejaki Thomas Święty ma 4 synów - bękartów. Super... gościu ma kochankę i 4 bękartów, nieżonatych synów i jest Świętym?! Co on? Patron Cudzołożników i Kochanek/Kochanków? A może opiekun Wszystkich Bękartów?
    - Czy to fatum, ale jak na razie każdy król Anglii zginął w bitwie [ Król William Zdobywca w Walii lat 52, Król William Święty zginął podczas oblężenia lat 65, tzn. pokojowo ale wychodzi jakby zginął z wycieńczenia i głodu. Król Baldwin Honorowy zginął pod Bordeaux lat 41]. Teraz jest król Lewes Zdobywca siedzący w pewnym Nyokeping ? Ma lat 32 i czy fatum także go dopadnie?!
    - Córka Anglii ożeniła się z Francuskim Capetem. Gdyby była opcja umieszczania Francuzów z Anglii na tronie Francuskim, prawdpopodobnie to ten Capet, który siedzi u mnie siedziałby na tronie Francuskim - bo pisało, że jest koniec Dynastii Francuskiej [właśnie Capetów]. Ale siedzi u mnie, niestety stracił cechę "Francuska krew" i ma tylko, że żona jest angielką. I prawdopodobnie ten pan Capet siedzący w Anglii będzie ostatnim Capetem na świecie
    - Wielkim Mistrzem Joannitów jest... tak ! Ten Capet! Ma się świetnie! Ma 35 lat, jest pobożny, lojalny, dowodzeniu 50/50, rycerskość nawet nawet, ma 4 dzieci, super żonę [około 5 serduch], angielkę i właśnie ustalił granicę Francuskiej macieży[podporządkowanej Anglii] z Francuskim Leonem[tereny Francji które podbiła Hiszpanii]. Jest cenionym generałem, ale jak widać wstydzi się swojego pochodzenia [przecież to właśnie Duńczycy i Francuzi, w sojuszu cichym niczym pakt Ribbentrop-Mołotow, zdradziecko zaatakowali Anglię]. Każdemu swojemu potomkowi nadał inne nazwisko, a jego syn ma na imię Philbert of Normandy [bo został poczęty w Normandii].

    A ja mam do was prośby
    Jak się nazywa ta muzyka, która jest puszczana podczas gdy zostawimy menu przez jakiś czas? Bardzo fajna i naprawdę mi się spodobała. Tylko, że ja chciałbym grać i słuchać jej na raz. A muszę robić tylko jedno.
    Pytanie dla miłośników historii Zakonów - Czy Mistrzowie Joannitów mogli mieć żony? [jeśli nie no to nasz aktualny Grandmaster Joannitów zgrzeszył i to jak ]

Strona 12 z 132 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusja ogólna
    By Pop517 in forum World of Tanks
    Odpowiedzi: 689
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 21:38
  2. Odpowiedzi: 856
    Ostatni post / autor: 09-01-2022, 19:57
  3. Dyskusja ogólna wersja 1.5
    By Herod in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 2256
    Ostatni post / autor: 01-09-2017, 14:25
  4. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum RTR VII
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-04-2016, 16:51
  5. Dyskusja ogólna
    By buger13 in forum Invasio Barbarorvm
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 17:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •