Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97

Wątek: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

  1. #1
    Gość

    Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Jak macie swoje modyfikacje, to proszę podawać, od razu z linkami i sposobem instalacji, inaczej będą kasowane
    Tak ja gram(łem) według tego:
    1. Wiadomo Romek z Aleksandrem
    2. EBe 1.1 z patchem 1.2
    3. Jirisys' Europa Barbarorum Mega Mod Pack for EB 1.2
    pod Aleksa, jak się ma Aleksa, inny jest pod BI!!!!
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=417686
    4. I wyładniający dodatek RS2 Environments for EB
    http://www.wupload.com/file/2653082687/ ... _for_EB.7z
    Jeszcze zmiana zasięgu jednostek, jak komuś nie odpowiada

    Wchodzimy do głównego folderu RTW\EB\data\kolejno szukamy pliku o nazwie descr_character.txt
    Następnie zmieniamy cyferkę w linii o nazwie starting_action_points z 260(bodajże) na 80.Czyli prawidłowo ma to wyglądać tak: starting_action_points 80
    Zamykamy i zapisujemy zmiany.Kampanię radzę zacząć odnowa.Aby wszystko fajnie śmigało

    Uwaga!!!
    Może wywalić przed jakąś bitwą, ale tylko sporadycznie, potem już jest całkowity spokój, grafika się pouzupełnia i ładnie chodzi...W mega packu jest tak wiele dodatków, że nie trzeba dawać fixów, itp....po instalacji wersji 1.2
    Skrót mam inny niż szlachetny Kuyzo sugerował, lubię sobie filmiki oglądać, w skrócie literki nm, pozwalają omijać intra wszelkie
    -----------------------------------------------------------------------
    Skrót, wiadomo litera dysku i folder wasz, chodzi o samą końcówkę:
    "E:\Program Files\The Creative Assembly\Rome - Total War\rometw-alx.exe" -mod:eb -show_err -noalexander
    -------------------------------------------------------------------------
    miłego grania
    Taki jest początek
    [spoiler:118ewsjv][/spoiler:118ewsjv]


    Instalacja tej kompilacji Jirisys' Europa Barbarorum Mega Mod Pack for EB 1.2
    pod Aleksa, jak się ma Aleksa, inny jest pod BI!!!!

    [/quote]
    Proszę zerknąć w spoilera. Masz w środku po piątym obrazku dodatkowy opis Ostatni zrzut, po wejściu w zipa RS2 Environments for EB, przerzucasz to co na czerwono do katalogu z modem, nadpisując jak się spyta wszystkie pliki...Likwidujesz map.rwm, jak masz i miłego grania.
    [spoiler:118ewsjv]




    Instalator pokazuje swoją domyślną, bzdurną ścieżkę, ty wpisujesz swoją, tam gdzie masz grę, tak jak u mnie, u ciebie może być inna litera dysku itd...

    [/spoiler:118ewsjv]
    Instalacja kompilacji szlachetnego BlackWooda

    EB do wersji 1.2+fixsy.
    Potem przerobić EB,żeby działała na silniku Alexandra.
    Jak to zrobisz.Nadpisz skrót,aby odpalić moda przez ikonkę Alexandra.Zrób to ,wejdz w menu główne i wyjdz.
    Następnie wgraj sobie to: http://www.gamefront.com/files/Alx+pack ... einfo.html do głównego folderu RTW
    Kolejno : wgraj to(mod na falangę: http://www.gamefront.com/files/Phalanx+ ... einfo.html Też do głównego folderu RTW.Tylko aby mod zadziałał,trzeba zrobić tak : odszukać w głównym folderze z grą,ikonki o nazwie EB configuration ,wejdz w nią,kliknij w zakładkę preferences.Odznacz jedną z opcji,proponowałbym tą na samej górze.Następnie wcisnij Apply,wychodząc z zakładki wciśnij "save and exit".Tyle.
    Ostatnia poprawka jaką ci polecam to: http://www.megaupload.com/?d=J2E1MSYS Nowe tekstury terenu z RS.Po pobraniu,wrzuć do głównego folderu EB!!!Nie do głównego folderu RTW.Oczywiście zamień.

    Kompilacja szlachetnego Kuyzo
    Czyli EB 1.2 + Fixy + ALX engine files + EOM4 + Some trait changes (command stars & cursus honorum) + The Unofficial Naval StratMap Mod + RS2 Environments for EB

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    Matatjahu
    Aliści Zacny Panie, powodowany koniecznością założyłem temat sławiący zmyślność fanów tego moda, by lepiej się czytało, by pod strzechy każdego z domostw zawitało Niech żyje Matatjahu, niech żyje i gra!

    viewtopic.php?f=57&t=8564
    Toś mi zagrabił ubogą mą majętność w niedziwowaniu się na wspaniałości szlachetnym włosiem pokrytych myślunków niczym skalp damasceńską staliją odjęty. A i dziękiż Ci wybrańcu HeadAdmina w niebiesiech że nam Cię z Syberiji zesłać raczył abyś to karcił plugawe zamętu sianie jakoby trunków zacnych wylewanie

    BTW textury z RSII sprawiają pewne problemy natury geologicznej :ugeek: spróbuj zaatakować Kirtę. Kartaginą nowa kampanija i zbierasz wojsko, wysyłasz na owe miasto na zachodzie (pierwsze po drodze) W RTW bodajże stolica Numidii. Toż to murów u nich dostatek a żadnych nie budowali :roll: a przechodząc do meritum jednostki się rozpierzchają jakbyś im zdublował rozproszenie i latają gdzie chcą.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  3. #3
    Gość

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Azaliż, czyż może być co doskonałym, a tworem ludzkich rąk stworzone? Nie! Dlatego Waszmość rozumiem waszą żałość, ale dziwny ten problem co zaistniał, racz dokładniej określić, mi jak szlachetnymi Pahlawi grałem, nic z takowych rzeczy nie uwidział...Co nie oznaczy że Waćpan nie masz takowego przypadku, cóż jak to mówią na Syberyji - lepszyj tygrys z dala, niż u proga doma

  4. #4
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Prędko me palce skreślą problem bo ni ma czasu No cóż, Kirta jest na górze i to nie małej, tak stroma że nie wiem jak tam jednostki wchodzą utrzymując szyk. Gdyby były mury to...masakra. Na dodatek rozpierzchają się i biegają gdzie chcą przez tą górę :?

    BTW co ten mods pack zawiera?
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  5. #5
    Gość

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Matatjahu
    Chodzi Acanowi o moją kompilację drogą, co jużci ją zapodałem najsamprzód mego posta?
    Zawierają wiele dodatków czyniących tą leciwą modyfikację zgrabniejszą i żwawszą w działaniu, czyli dodatki związane z grafiką, animacją, tudzież inteligencyją kompa by nie robił durnot i innych co nie miara dodatków, dlatego wystarczy on za wszystkie fixy- hotfixy....

  6. #6
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Dobrzy ludzie próbuje zainstalowzć legiony z RS do EB z modu Jrysys i wywala mnie niemilosiernie. Tylko podmieniam pliki, cóż mógłbym więcej?

  7. #7
    Gość

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Z racji, ze nikt nie raczył odpowiedzieć, odpowiem bo zawsze znajdą się chętni na takie podmianki, jest to niemożliwe...Trzeba by było obrobić niezłą ilość plików by to zaczęło działać. W samym dodatku
    EB z modu Jrysys
    jest wystarczająca ilość zmian, że podstawowy wersja EB na Aleksie już po jego instalacji jest mocno zmieniona.

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2012
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    czy mógłby ktoś to udostępnić? RS2 Environments for EB link nie działa

  9. #9
    Gość

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Cytat Zamieszczone przez Sitho
    czy mógłby ktoś to udostępnić? RS2 Environments for EB link nie działa
    Też się pod tym podpisuję, niestety nie zachowałem tego, kto by przypuszczał....?

  10. #10
    Podczaszy Awatar buger13
    Dołączył
    Aug 2010
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    690
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    37
    Otrzymał 34 podziękowań w 20 postach

    Re: Submody i dodatki pod E.B 1.2, na Aleksandrze :)

    Spróbuję pomóc.
    [spoiler:25dn5yha]http://chomikuj.pl/buger13/EB/RS2_Environment_for_EB,1368836187.7z[/spoiler:25dn5yha]
    http://www.wupload.com/file/2653082687/ ... _for_EB.7z

    "Energia umysłu jest esencją życia". - Arystoteles

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Submody
    By T&D TWC in forum Call of Warhammer / Rage of Dark Gods: Battle for the Empire
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-09-2016, 13:47
  2. Submody do Napoleonic Total War II
    By McAbra in forum Napoleonic Total War II
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-11-2015, 20:48
  3. Submody kompatybilne z DeI
    By PioterC in forum Divide et Impera
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-03-2014, 09:50
  4. Submody z MOS ?
    By Dawndeath12 in forum Third Age
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-11-2012, 16:15
  5. Submody do TATW
    By MisiekRW in forum Third Age
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •