Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Might & Magic: Heroes VI

  1. #1
    voitek
    Gość

    Might & Magic: Heroes VI



    Szósta część popularnej serii turowych strategii fantasy.
    Might & Magic: Heroes VI to zgodnie z nazwą szósta odsłona najpopularniejszego cyklu turowych strategii fantasy. Tym razem za produkcję odpowiada Black Hole Games, studio które ma na koncie stworzenie m.in. Warhammer: Mark of Chaos.

    Fabuła rozpoczyna się 400 lat przed wydarzeniami z piątej części i oferuje prawdziwie epicką opowieść. Pierwsze skrzypce grają w niej Anioły, które rozpoczynają spisek mający na celu rozniecenie na nowo dawno zapomnianej wojny, a pomóc ma im w tym zabity przed laty Archanioł. Ten legendarny generał powraca teraz za grobu, by szukać zemsty. Pod przykrywką przygotowań przed nadchodzącą inwazją Demonów, rozpoczyna on jednoczenie pod swym sztandarem mieszkańców Ashanu. Powstrzymać go mogą jedynie ludzie z dynastii Griffin. Jej członkowie to jednak niestety niezłe ziółka. Najstarsza z sióstr, Anastazja, zamordowała własnego ojca, króla Pawła, a gdy wykonano na niej karę śmierci, powróciła w postaci wampira. Teraz przewodzi hordom Nieumarłych, ostrzącym sobie zęby na obce terytoria. Jej brat bliźniak, Kiril sprzedał duszę diabłu i w jego imieniu dowodzi frakcją Inferno. Natomiast dziedzic tronu, książę Anton, dał się omamić Archaniołom i z ich błogosławieństwem prowadzi niebiańską krucjatę.

    Might & Magic: Heroes VI tradycyjnie stanowi połączenie turowej strategii z elementami RPG. W czasie zabawy przychodzi nam zwiedzać ogromne mapy, zbierać tony surowców i budować nadzwyczajne miasta. Możemy rozwijać bohaterów, rekrutować jednostki i toczyć boje na pięknych mapach bitewnych. Gra oferuje ponadto sporą swobodę w odgrywaniu postaci dzięki wprowadzeniu systemu reputacji, który mocno wpływa na dalszy przebieg rozgrywki. Sporą atrakcją jest rozbudowany bestiariusz wypełniony po brzegi nowymi niebezpiecznymi potworami.

    Rozgrywka toczy się w systemie turowym i jej podstawowe założenia przypominają te obecne w poprzedniej części. Nie obyło się jednak bez wielu ulepszeń i zmian. Zrezygnowano z osobnych ekranów miast na rzecz bezpośredniego zaprezentowania ich w całości na mapie. Dzięki temu jeden rzut oka wystarczy by ocenić jak rozwinięty jest dany gród. Ponadto, teraz po zdobyciu zamku przeciwnika możemy przekształcić go na miasto należące do naszej frakcji. Np. podbijając Niebo demonami, jednym kliknięciem zamienimy je w Inferno, by móc produkować sojusznicze jednostki i zyskać premie do obrony.

    Wszystko to ukazane zostało za pomocą nowoczesnej grafiki 3D, a dodatkowym plusem jest rozbudowany aspekt społecznościowy, który umożliwia łatwą korespondencję i rywalizowanie z przyjaciółmi.

    Gry-online.pl
    DZISIAJ (28.06) OK. GODZINY 18 RUSZAJA ZAMKNIETE BETA-TESTY HEROES VI.


    Beta zawiera trzy misje z trybu dla jednego gracza (Griffin Bane, The Emperor’s Will i The Fury and the Mire), a także czwartą mapę (Broken Alliance), którą można testować w trybie potyczki i gorących krzeseł.

    Instrukcja
    [spoiler:1naq93up]1. Na stronie internetowej http://www.mmh6.com/BETA (która zostanie uruchomiona 28.06) należy:

    * zalogować się korzystając ze swojego konta w serwisie ubi.com

    * wprowadzić kod aktywacyjny

    * zaakceptować warunki umowy licencyjnej

    * pobrać klienta z beta-wersją gry z sekcji Download

    2. Po ściągnięciu klienta na dysk komputera trzeba:

    * rozpakować pliki do wybranego katalogu

    * uruchomić plik setup.exe i przeprowadzić procedurę instalacji gry

    * uruchomić grę

    * zalogować się na swoje konto w serwisie ubi.com

    * ponownie wprowadzić kod aktywacyjny uprawniający do udziału w beta-testach[/spoiler:1naq93up]

  2. #2
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Może Might & Magic: Heroes VII dorówna Heroes of Might and Magic III, bo jeśli chodzi o tą VI część to jest to wielce wątpliwe.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  3. #3
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Nie chciałbym zostać powieszony za sianie defetyzmu, jednak kiedyś sobie to trzeba uświadomić: prawdziwa magia Herosów 3 to grafika! Tak, ta słaba jak na dzisiejsze czasy, dziwaczne, piskelowata i nie wiadomo co tam jeszcze wywołujące u wielu graczy reakcje alergiczne dwojakiego rodzaju:
    1) Uzależnienie do obrzydzenia.
    2) Uzależnienie do uwielbienia.
    Objaw ten sam, nieustanne powtarzanie sobie: jeszcze tylko tura, jeszcze tylko bitwa, jeszcze tylko... .
    W rezultacie uczuleni nie są wstanie wyleczyć się z Heroesów 3 do końca życia.... Nie będę zdziwiony, że szybciej umrą fani H3 od pierwszej gry (pierwszej w sensie sprzed ponad dekady) ze starości, niż gra śmiercią naturalną z braku graczy.



  4. #4
    voitek
    Gość

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    http://tvgry.pl/?ID=1769

    Jesli ktos chce zobaczyc jak gra mniej wiecej wyglada

  5. #5
    Gość

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Część 3 była swoista i jedyna w swoim rodzaju, 4 była próbą dodania nowych rzeczy wykorzystująca starcie pomiędzy....w 3 części....Nie wyszło im, ale....
    Z kolei 5 część, dzięki modom jest miodna, nie ma co narzekać, pobrać mody i pograć, dzięki Bogu za fanów- informatyków tej gry....Co do części 6- tej poczekałbym na ostateczna ocenę, tak jak miało to miejsce z moja ulubioną serią, dla mnie lepszą od herosów- Disciples, beta betą, trailer trailerem, a Disciples 3 mimo różnic do poprzedników spowodował u mnie, że miałem problem ze wstawaniem do pracy, mam nadzieję że tutaj może będzie podobnie, a jak nie, to zostaje stary dobry In The Wake of Gods

  6. #6
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    a jak nie, to zostaje stary dobry In The Wake of Gods
    Mimo tylu godzin z tym modem do dzisiaj nie ogarnąłem wszystkich jego detali. Zaczyna być to frustrujące.



  7. #7
    Gość

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Cytat Zamieszczone przez Samick
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches
    a jak nie, to zostaje stary dobry In The Wake of Gods
    Mimo tylu godzin z tym modem do dzisiaj nie ogarnąłem wszystkich jego detali. Zaczyna być to frustrujące.
    Witaj w klubie Najprawdopodobniej wersja angielska, na angielskiej grze chodzi bezawaryjne, bez takich dziwnych powiedzmy błędów...Ale to wiem z drugiej reki, ile w tym prawdy, trudno mi powiedzieć, czekam na 6- tą część i Disciples 2bis, z zachowanymi zasadami a tylko zmienioną grafiką.
    Co do następnej odsłony herosów, robi to inna firma niż piątą część
    Black Hole Games
    . a poprzednią robiła
    Nival Interactive
    , więc wszystko może się zdarzyć....

  8. #8
    voitek
    Gość

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Gra jest sliczna, gra sie fajnie. Jesli chodzi o mape to wrocili do III jakby. Jest w 3D ale nie obraca sie i bardzo dobrze, bo mnie to irytowalo w V, nie bylo widac wielu rzeczy. Ekrany miast to podobno ekrany zastepcze, ma byc lepiej. Walka klasycznie, ale efekty ladniejsze, ma sie rozumiec. Mnie gra sie bardzo podoba jak na razie.

  9. #9
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    A ja jestem bardzo rozczarowany beta... I w mojej opinii gra okaze sie gigantyczna klapa. Od razu zaznaczam, ze w sumie trudno mi powiedziec dlaczego tak trudno mi sie w ta gre gralo.
    Bo generanie na minus na pewno:
    - brak heksow (ja tego nie rozmiem, heroes 3 byl genialna gra, czemu kazdy na sile chce rewolucjonizowac ja?)
    - biedna mapa - tak se lazisz i lazisz, moze i ladnie wyglada ale prawie nic na niej nie ma, juz w tym wzgledzie heroes V byl blizej trojki:/
    - trzy surowce - znowu jak pierwszy minus, te wszystkie surowce byly wazna czesca gry! rozbudowa glidii magow czy oszczedzanie na co lepsze stworki, po co to zmieniac?
    - walka tez malo emocjonujaca, nudna generalnie
    - to wszedobylskie ocieranie sie o mange dobra moze troche przesadzam ale jednak pojawia sie co mangowego
    Nakobinowalem sie z beta i ostatecznie pogralem chyba godzine pod przymusem i bardzo mnie gra znudzila. Poprostu jest bardzo nudna:/ Totalny brak klimatu i wszedobylska nuda, do tego zmiany na sile i nie wiadomo po co.
    Czy tak trudno przeniesc Heroes3 na bardziej dzisiejsza grafike? Dac nowe miasta? Nowe arefakty? Ulepszyc a nie zmienic? Heroes IV gorsze od 3, Heroes V gorsze od 3, Heroes IV gorsze od 3... Czy na prawde nie widac, ze gracze nie chca takich gier?

  10. #10
    voitek
    Gość

    Re: Might & Magic: Heroes VI

    Czy tylko u mnie sa ciagle problemy przy wlaczaniu gry z sunchornizowaniem saveow? Jesli pomine synchronizacje nie moge w ogole wejsc w singleplayer bo wywala gre, sama synchornizacja trwa straszanie dlugo, czasem nawet nie dziala.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •