Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Ciuchy

  1. #1
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Ciuchy

    Może warto porozmawiać o garderobie?
    W takim razie zacznę:
    Aktualnie poszukuję koszul sportowych. O ile z koszulami wizytowymi nie ma kłopotu, to trudno trafić na porządne (100% bawełna), jednokolorowe, z długim rękawem (z dwoma kieszeniami, ewentualnie pagonami). Zdecydowana większość jest w lalusiowatych kratach/pasach i w dodatku kolorach różowawo-seledynowych, które przypominają styl noszenia się z tego linka: http://www.youtube.com/watch?v=SOZLoWu4 ... re=related

    Znacie może coś godnego uwagi? Ostatnio zaciekawiły mnie koszule Levis'a:
    http://www.jeans.pl/product_info.php?pr ... tern-shirt
    Marka znana ze swoich dżinsów, tylko czy w koszulach jest równie wiarygodna? Płacić 200 zł za koszulę to zbójecka cena (na zachodzie za tą cenę ma się koszule kilkukrotnie lepiej wykonane, z egipskiej bawełny).
    I zastanawiam się, czy jednak ubieranie górnych partii ciała coś z Levis'a, skoro dżinsy ma się z niego, nie jest jednak zbytnim obciachem i lepiej celować w koszule nie zawierające w sobie denimu.

    Gdzie wy się zaopatrujecie w porządne koszule?
    Dla chętnych:
    Wólczanka wyszła z 50% wyprzedażą swojego asortymentu. Za normalną cenę ich koszul nie opłaca się kupować (ponad 300 zł to zdzierstwo), ale zawsze można trafić na jakąś perełkę za max. 150 zł., co już jako-tako się prezentuje (czekam na obniżkę do 75%).
    Dla szczęśliwców, którzy mają odpowiedni rozmiar kołnierzyka/wzrost poleciłbym np. ten model:
    http://wolczanka.com.pl/product-pol-147 ... uziki.html
    Jako jeden z kilku robi wrażenie. Pozostałe to jakaś parodia.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  2. #2
    Pampa
    Gość

    Re: Ciuchy

    Tak Wólczanka to dobra firma, sam posiadam kilka ich koszul, ładny fason i wygodne no i sie trzymają.

  3. #3
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    Cytat Zamieszczone przez Pampalinex
    Tak Wólczanka to dobra firma
    Jeśli chodzi o koszule, to jakościowo dobrze wypada marka Lambert (niektóre są z egipskiej bawełny). Nie każda koszula Wólczanka/Lambert jest dobra jakościowo (bardzo dobrych nie ma wcale, można je policzyć na palcach jednej ręki u mańkuta). Poza tym jeśli chodzi o wzory koszul to są one bardzo ograniczone i niezbyt modne, nic dziwnego że robią wyprzedaż kolekcji.
    Attenzione! Od wczoraj wyprzedaż sięga 70%, co już jakoś wygląda (aczkolwiek strony nie zaaktualizowali). Jeżeli ktoś chce wejść w posiadanie rzeczy na uroczyste okazje, a nie ma zamiaru kupować za granicą (gdzie rzeczy są kilkukrotnie lepsze materiałowo i wykończeniowo, za cenę podobną jak w czasie promocji w Wólczance), to ma okazję przejrzeć jej asortyment nie doznając przy tym palpitacji serca.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  4. #4
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Ciuchy

    tylko lumpexy.
    wszystko firmowe i za grosze ;]
    ostatnio cały komplet- bluza puma, spodenki asics, koszulki vans, adidas i oficjalne polówki west hamu
    w sumie tylko butów (ciężko o rozmiar 45), skarpetek i bielizny tam nie kupuję ;]
    ogólnie jak ktoś chce się dobrze i ekologicznie ubrać to polecam

  5. #5
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Ciuchy

    W zasadzie większość moich ubrań zostało kupionych ze względu na cenę. Prawie wszystkie moje koszulki po przecenie za 10 złotych w pull &bearze. Z rzeczy stylowych, to szukam w Internecie, można znaleźć niezłe perełki, np. bluza fubu za 8 złotych. 8-)
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    ja gustuje w stylu casual, a na wyjazd w Polskę po prostu na dresowo, bo wiadomo ze w jeansach moze byc nie wygodnie . i musze powiedziec, ze w zyciu nie bylem w lumpeksie i nie mam zamiaru, a jak slucham ze ktos tam buty kupuje, no to wymiękam


    do wszelakiej mody nie przywiązuję wagi, nie bede przeciez chodzil w rureczkach, kapelusiku i arafatce, bo ktos tak powiedzial i wymyslil, to smieszne.

    heh, a za koszulami z dlugim rekawem nie przepadam, wiekszosc z krotkim, takze nie pomoge

  7. #7
    Lena
    Gość

    Re: Ciuchy

    Jako swoisty rodzynek, również się wypowiem
    Ubrania kupuję w sieciówkach. Większość mam z H&M, New Yorkera, Zary, a ostatnio spodobały mi się ubrania z Mohito. Generalnie rzecz biorąc ma być elegancko, ładnie i dobrze jakościowo Bardzo nie lubię, gdy ubrania po praniu tracą fason czy kolor. Wolę wydać na coś więcej, ale mieć to dłużej. Patrząc jednak na fakt, iż wczoraj przenosząc się do nowej szafy, zobaczyłam ilość wieszaków, uznałam, że przez najbliższe pół roku nie kupię żadnego ubrania. Takie też mam postanowienie. Teraz inwestuję w dobre, trwałe perfumy. Tym razem padło na Chanel

  8. #8
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach

    Re: Ciuchy

    ogólnie jak ktoś chce się dobrze i ekologicznie ubrać to polecam
    Polecam liście, najlepiej zbierane na jesień, żeby było bardziej ekologicznie 8-)
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  9. #9
    Szambelan
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    ביאַליסטאָק
    Postów
    2 238
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Ciuchy

    hehe. wiesz, że ubrania z lumpeksów vs. ubrania z tzw. sieciówek zawsze te pierwsze wygrywają w każdej konkurencji? Po prostu jak z każdym produktem na strictwe polski rynek- są gorszej jakości te, które nam przysyłają ;] jakoś wolę mieć solidną brytyjską firmę na sobie niż jakieś polskochińskie odpowiedniki ;p co z tego, że wyglądam jak skin

  10. #10
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Ciuchy

    Jakos nie moge sie przekonac do lumpeksow Niby sporo ludzi chwali, ze rzeczywiscie mozna znalezc sporo swietnych ciuchow, ale mam jakies takie obiekcje Ja zazwyczaj kupuje w sieciowkach H(eavy)&M(etal), TopSecret, a jak trzeba cos bardziej elegancko to ide do Zary (ale tylko po przecenach, bo ciuchy dla facetow nie sa tak fajne zeby wydawac spora kase za nie). Do tego koszulki kupuje na alledrogo. Do tego mam swoj "fetysz", uwielbiam jeansy Levisy I do tego nosze czesto kuszule (ale nie mam ochoty wydawac olbrzymiejkasy na koszule dlatego tylko raz na jakis czas kupuje na prawde dobra koszule z kosmosu). No i na zime mam piekny plaszcz + kowbojki a na jesien/wiosne ramoneske i adidasy

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •