Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Ciuchy

  1. #11
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Do tego mam swoj "fetysz", uwielbiam jeansy Levisy
    Mam tak samo Już nie kupuję jeansów innych firm, to nie ma sensu
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  2. #12
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach

    Re: Ciuchy

    Cytat Zamieszczone przez Furvus
    Cytat Zamieszczone przez Volomir
    Do tego mam swoj "fetysz", uwielbiam jeansy Levisy
    Mam tak samo Już nie kupuję jeansów innych firm, to nie ma sensu
    Ja to jestem ciagle pod wrazeniem. Swoje pierwsze Levisy kupilem 3 lata temu... Ich kolor jest ciagle intensywny, a przetarcia pojawily sie tylko od portfela noszonego przez 3 lata w tej samej kieszeni No i nosilbym je nadal gdyby nie fakt, ze troche mi sie przytylo
    Osobiscie to moge jeszcze zareczyc za wranglery Tez sa bardzo wytrzymale i dluuuugo utrzymuja swoj naturalny kolor

  3. #13
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 655
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    W lumpie czasami się znajdzie bardzo dobrą rzecz, ale nie ma co kupować jakichś butów czy chodzić na rodzinne zakupy, bez przesady po prostu czasem jakiś dresik się znajdzie czy bluzę i tyle.
    ja lubię nosić polówki ostatnimi czasy, szczególnie białe lub czarne, tak już mam, po kolorowe ubrania sięgam rzadko, np. po czerwone spodenki czy takąż koszulkę.
    w ogóle byłem ostatnio w porcie Łódź i chodzę po tych najkach, housach i croppach i w większości nic ciekawego, chyba, że za 100 zeta, a wszedłem do jakiegoś cubbusa (czy jak to się piszę) i od razu, elegancka bluza, polóweczka i jeszcze kurtkę jesienną fajną wypatrzyłem, muszę kiedy kupić.

  4. #14
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    z polówek polecam te od Dobermans i Lonsa.

  5. #15
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Ciuchy

    Kupując ciuchy w zasadzie odwiedzam kilka sklepów typu Cropp. Sport, na grilla, pod namiot raczej Adidas itp. sportowe rzeczy.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #16
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    Ja się zaopatruję w wojskowych czy to demobil w dobrym stanie czy magazyn, bardzo wytrzymale i porządne materiały. Koszul to ja mam mnóstwo ale wyjściowe, firmowe więc nie pomogę ale możesz szukać po sklepach z właśnie demobilem i nowymi rzeczami z magazynów w działach z mundurami etc. Nie wiem jakoś nigdy nie potrzebowałem.

    http://rangershop.pl/pol_m_UBRANIA_BLUZ ... I-371.html
    http://rangershop.pl/pol_m_UBRANIA_KOSZULE-107.html
    http://rangershop.pl/pol_m_UBRANIA_KOSZ ... U-109.html
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  7. #17
    Pampa
    Gość

    Re: Ciuchy

    ja tam ostatnio na elegancika się kreuję

  8. #18
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    501
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    Tak się zastanawiałem, dlaczego to Wólczanka cen na stronie nie obniża. I nagle mnie oświeciło. W końcu to nie "Sale -70%", ale "Sale up to -70%. Cwaniaki, ciekaw jestem co obniżyli o te 70% (pewnie tylko te obrzydliwe koszulki-pola), ale zawsze mogą się pochwalić "obniżkami nawet do 70%", a że tylko paru produktów, to cóż... . Kto się zorientuje w zakupowym szale?
    Jak dla mnie bez rewelacji.
    Nie powinniśmy kojarzyć wartości ze zwierzętami, gdyż im wartości są obce; winniśmy mieć możliwość zapewnienia im wolności wyłącznie ze względu na nie, lecz myślenie człowieka dopiero zaczęło zbliżać się do takiego poziomu moralności G.Schaller

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    855
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Ciuchy

    Cytat Zamieszczone przez Pampalinex
    ja tam ostatnio na elegancika się kreuję
    Ja też to zauważyłem w swoim przypadku ale nie tak znowuż amilitarnie.
    "It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses. Hit it." - The Blues Brothers

  10. #20
    Witia
    Gość

    Re: Ciuchy

    Generalnie rzecz biorąc ma być elegancko, ładnie i dobrze jakościowo
    Popatrz, mam identyczne zdanie

    Generalnie mój codzienny wyjściowy styl, w większości przypadków jest taki, że nie muszę się jakoś specjalnie przebierać kiedy mam iść na egzamin, czy na kulturalną kolacje. Jeansy, podkoszulek/koszula, czasem marynareczka, ładne buciki i jest git Po prostu dobrze się czuje w takich ciuchach.
    Poza tym uważam, że odpowiedni ubiór świadczy o szacunku do osób, z którymi się spotyka. Jak widzę na uczelni gościa w dresie i wiejskiej czapce z daszkiem przekrzywionej równie wiejsko na bok, to mi słabiej. No ale cóż... Gusta i poglądy

    Volomir napisał(a):
    Do tego mam swoj "fetysz", uwielbiam jeansy Levisy

    Mam tak samo Już nie kupuję jeansów innych firm, to nie ma sensu
    Jak kupować ciuch, to w sklepach, które są od konkretnego typu ciuchów. Czyli np. jak jeansy, to właśnie w levisie, lee, itd.


    Ulubionych marek nie mam i po sklepach chodzę maksymalnie rzadko jak tylko się da ( najlepiej raz na pół roku - przed zimą i przed latem ), a zakupy robię w tempie najszybszym jakim się da.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •