Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Czy warto kupować Rome Total War Antologia?

  1. #1
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    ROME TOTAL WAR - antologia

    Skład pakietu: Rome: Total War + Rome: Total War Barbarian Invasion + Rome: Total War - Alexander

    http://www.gram.pl/prod_8gzlG,0_Rome_To ... logia.html

    Opis i cechy:
    Rome: Total War to nowa generacja epickich gier strategicznych, której akcja toczy się w okresie ekspansji Imperium Rzymskiego (od 270 p.n.e. do 14 n.e.). Gracz uczestniczy w wydarzeniach znanych z historii starożytnej, takich jak Wojny Punickie i powstanie Spartakusa. Gra przebiega w dwóch trybach: rządzenie imperium przebiega w trybie turowym, a rozgrywanie bitew w czasie rzeczywistym. Poznaj innowacyjną taktykę walki i stocz potyczki w czasie rzeczywistym z udziałem nawet 10 000 żołnierzy. Przeżyj bitwy z udziałem największych przywódców starożytności: Juliuszem Cezarem, Spartakusem i Hannibalem, aby zwiększyć lub zniszczyć potęgę Imperium Rzymskiego. Obejmij dowództwo i buduj potęgę gospodarczą, religijną i militarną przez stulecia.

    Barbarian Invasion jest dodatkiem, który przenosi akcję gry w późniejszy okres (363 - 476 n.e.), kiedy potężne do tej pory Imperium Rzymskie rozpada się na dwie części, a Europę atakują plemiona barbarzyńskie. Dodano dziesięć nowych frakcji, specjalne cechy wybranych wojsk, nowe drzewo technologiczne oraz "Religię" - nowy czynnik rządzenia krajem.

    Alexander umożliwia graczowi wcielenie się w słynnego Aleksandra Wielkiego i rozegranie spektakularnych bitew stoczonych przez niego. Dodano cztery nowe frakcje i ponad 60 nowych jednostek.

    * Wiernie odtworzone realia tamtego okresu: formacje wojskowe, uzbrojenie i machiny wojenne.
    * Ponad 30 frakcji (w wersji podstawowej i w dodatkach).
    * Ponad 100 rodzajów jednostek militarnych.
    * 10 000 pól bitewnych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.
    * Rozbudowany edytor terenu i edytor frakcji.
    * Najlepsza Gra Strategiczna roku 2004 według IGN, Gamespy i Gamespot.

    Wymagania sprzętowerocesor Intel Pentium III / AMD Athlon 1.0 GHz, 256 MB RAM, karta graficzna klasy GeForce 2 / Radeon 7200 z 64 MB RAM, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0b, 2.9 GB wolnej przestrzeni dyskowej, Windows 98SE/Me/2000/XP
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  2. #2
    Gość

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    Podałbyś chociaż źródło. :wink:

  3. #3
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    W zasadzie to można nabyć teraz jedynie w takiej formie, więc wszedzie gdzie jest RTW w sklepach to własnie Antologia.

    http://www.gram.pl/prod_8gzlG,0_Rome_To ... logia.html
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. #4
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    Cytat Zamieszczone przez King Louise Assurbanipal
    Skład pakietu: Rome: Total War + Rome: Total War Barbarian Invasion + Rome: Total War - Alexander
    * Wiernie odtworzone realia tamtego okresu: formacje wojskowe, uzbrojenie i machiny
    Akurat.
    Co nie zmienia faktu, że sam pakiet jest godny tych 59 złociszy. Bo Romek to póki co IMO najlepsza gra całej serii.

    Ci co jeszcze nie grali (a są tutaj tacy?) powinni teraz pomaszerować raźnie do sklepu.

  5. #5
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    82
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    Alexander dla mnie to beznadzieja Barbarian Invasion fajne choć trzeba zdobyć wymagane prowincje,a w rome mało grywalnych frakcji. Choć i tak Rome jest świetny.

  6. #6
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    W romie jak odblokujesz sobie wszystkie nacje to nie jest ich tak mało, za mało jest miast do zdobycia ale od czego są mody barbantian invasion brakuje uniwersalnych oddziałów, grając np Burgundami czy Alamanami nie widzę dużej różnicy, jednostki identyczne :/ a co do aleksndra to jest klęska kampanie można przejść bez większych problemów
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #7
    Gość

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    Panowie .. kupujac antologie gracie we wszystkie mody pod rtw , bez problemu.Mody pod RTW to jest to... tak jak byscie kupowali ze 20 gier ..Sama podstawka jest chora moim zdaniem (z perspektywy czasu),ale mody to arcydzieła ktore zmieniaja b .duzo, od wygladu graficznego po formacje czy sama mechanike gry!!!!Narzekacie na Alexandra ok..ale zagrajcie sobie w Europe Barbarorum na tym dodatku .. to zobaczycie róznice.Obecie duzo dobrych modów wychodzi własnie na Alexa ...Silnik BI tez miażdzy.Modeling ktory jest na b.wysokim poziome w RTW ratuje ta serie i bije na głowe nawet nowsze produkcje.Polecam kupic Antologie własnie dla modów..POzdrawiam goraco!

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    mam pytanie, nie wiem gdzie to powiniennem dac wiec pisze tutaj. Kupilem dzisiaj sobie roma antologie, mam akurat 3 dni wolnego to pomyslalem tak dla relaksu mozna by pograc troszke w wersji przyspieszonej czyli na kodach. Kiedys gralem i pamietam ze zeby dzialała tylda trzeba bylo cos zmienić w pliku config.cfg, tyle ze jak zainstalowalem dzisiaj wszystko to nie moge znalezc tego pliku, nie dziala rowniez bezposrednie wcisniecie tyldy w trakcie gry. Wiem ze zaraz bedzie ze po co kupowalem jak chce grac na kodach, ale kody czasami ulatwiaja, jak np. widok calej mapy i nie trzeba godzinami siedziec i grac, a mozna sie rozluznic. Jesli ktos wie co mam zrobic zeby uruchomic konsolke w ktorej bede mogl wpisac kody to bardzo dziekuje za odpowiedz

  9. #9
    Podczaszy Awatar Mopek
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Turek
    Postów
    694
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    W Empiku Antologia kosztuje tylko 39.90
    Opłacalna cena

  10. #10
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: ROME TOTAL WAR - antologia

    Odświeżam temat, bo dzisiaj w szczecińskim Media Markt przy Mieszka I, widziałem Rome: Total War Antologię za 20 zł. Promocja obowiązuje od 14 stycznia do 14 lutego. Antologia wydana w ramach TopSeller.



Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Age of Wonders: Antologia
    By Princeps in forum Inne gry strategiczne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-03-2018, 17:07
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 11:38
  3. Zgubiona płyta od Rome total war antologia
    By Duczek_ in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2013, 11:30
  4. Rome Total War: Antologia - Reset po włączeniu kampani
    By Fiefiór in forum Castra Romana (Rome: TW, BI - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 15:39
  5. Czy opłaca się kupować tą grę??
    By baggins in forum Shogun & Mongol Invasion
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 13:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •