Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Wątek: G5 ReallyBadAI Battle System v5.7 z października 2012

  1. #51
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arsen Zobacz posta
    Masz rację wartości była na 1.5 zmieniłem na 0.5. Muszę zaczynać kampanie od nowa?
    Tego nie wiem, na niektórych modach da się kontynuować kampanię po zmianie AI, spróbuj.



    Jak chodzi o mapę kampanii to skoro masz wgrany ten mod i działa Ci nowe AI w bitwie to możesz dograć moje pliki od AI na mapie kampanii, mają się znaleźć w tym samym folderze co AI bitewne.

    http://www.sendspace.pl/file/2f51022172bc3770a95b35c

  2. #52
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Po zmianie w rejestrze komputer gra już solidnie. Po upływie 8 tur miasta rebelianckie są w większości przejęte. Kampanie można spokojnie kontynuować.
    Piter masz AI tylko ameryk czy innych modów też np krucjat?

  3. #53
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arsen Zobacz posta
    Po zmianie w rejestrze komputer gra już solidnie. Po upływie 8 tur miasta rebelianckie są w większości przejęte. Kampanie można spokojnie kontynuować.
    Piter masz AI tylko ameryk czy innych modów też np krucjat?

    Po zmianie w pliku od bitew czy po tej zmianie i wgraniu mojego AI?


    Dla własnej przyjemności kiedyś miałem do wszystkich dodatków, to o czym mówisz to nie mody- mody to nasze amatorsko zrobione dodatki, a to są oficjalne dodatki Ale teraz gdzieś mi się zatraciły. To AI do ameryk powinno zadziałać do każdego innego dodatku, tylko w pliku descr_strat

    faction spain, balanced smith
    ai_label default
    denari 30000
    denari_kings_purse 5000
    name_faction spy aztecs
    settlement

    ai_label ma być default, poza frakcję slave


    Musiałbyś to zmienić w każdym dodatku i wtedy mógłbyś tam dodać to AI.


    Jak chodzi o podstawkę, to jest w modach uzupełniających, tam jest osobna taktyka dla katolików, państwa papieskiego, buntowników i jeszcze jedna dla całej reszty.

  4. #54
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Tak wiem po prostu nazywam je modami tak z przyzwyczajenia
    Wgram twoje AI i zobaczę jak się gra.

  5. #55
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Przeszedłem kampanie 2 czy tam 3 i mam pewne uwagi.

    1 W kampanii normalnej (gram na Grand Campaign Mod) Aztekowie mają porty ale nie mogą budować statków w miastach. Czy da się to jakoś zmienić?
    2 W bitwach komputer gra dobrze, na planszy czasami zawala np ma 3 forty koło siebie i pełną armią wchodzi i wychodzi z fortów co trochę wydłuża turę komputera. Albo został mu ostatni zamek ale dwoma armiami jeszcze gdzieś polazł.
    Mógłby też być bardziej agresywny nie chodzi żeby łamał odrazu sojusze tylko jeśli ma wojnę to brał w niej czynniejszy udział.
    3 Czy jest moźliwości żeby komputer miał narzucone bardziej chronić własne zamki/miasta. Ląduje polską koło invernas i 3 okoliczne zamki miały razem dokładnie 4 jednostki
    Mam jedno pytanie czy jak zmienię sakiewkę Francji na 3 czy tam 4 razy więcej odczuję to podczas gry czy jest to raczej nie widoczne

  6. #56
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arsen Zobacz posta
    Przeszedłem kampanie 2 czy tam 3 i mam pewne uwagi.

    1 W kampanii normalnej (gram na Grand Campaign Mod) Aztekowie mają porty ale nie mogą budować statków w miastach. Czy da się to jakoś zmienić?
    2 W bitwach komputer gra dobrze, na planszy czasami zawala np ma 3 forty koło siebie i pełną armią wchodzi i wychodzi z fortów co trochę wydłuża turę komputera. Albo został mu ostatni zamek ale dwoma armiami jeszcze gdzieś polazł.
    Mógłby też być bardziej agresywny nie chodzi żeby łamał odrazu sojusze tylko jeśli ma wojnę to brał w niej czynniejszy udział.
    3 Czy jest moźliwości żeby komputer miał narzucone bardziej chronić własne zamki/miasta. Ląduje polską koło invernas i 3 okoliczne zamki miały razem dokładnie 4 jednostki
    Mam jedno pytanie czy jak zmienię sakiewkę Francji na 3 czy tam 4 razy więcej odczuję to podczas gry czy jest to raczej nie widoczne
    Poprawa sztucznej inteligencji to nie taka prosta sprawa, zwiększenie sakiewki króla raczej spowoduje, że gra będzie bardziej żmudna, a nie trudna, sakiewka króla jest i dla gracza i dla AI. Grałeś coś na moim AI, jakie wrażenia, na nim masz takie problemy, czy gracz na oryginalnym z moda?

  7. #57
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Na twoim grałem tylko kampanie ameryki i obyło się bez problemów choć tam kampania wygląda inaczej niż w np brytyjskiej gdzie są forty. Będę musiał zobaczyć to twoje AI w innych kampaniach...

  8. #58
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arsen Zobacz posta
    Na twoim grałem tylko kampanie ameryki i obyło się bez problemów choć tam kampania wygląda inaczej niż w np brytyjskiej gdzie są forty. Będę musiał zobaczyć to twoje AI w innych kampaniach...
    Z fortami może się zdarzyć, choć wątpię, żeby mieć porównanie to musisz zagrać w coś na oryginalnym AI, a potem moim Bez problemów- czyli grałeś juz w podstawkę i pisałeś, że była nuda, a tu co? jakaś poprawa?

  9. #59
    Chłop Awatar Arsen
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    30
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    W podstawkę grałem ale bez twojego AI którego użyłem tylko do kampanii ameryk. Ale ono jest uniwersalne tak Wystarczy w pliku descr_strat wprowadzić zmiany które tam troszkę wyżej napisałeś. Co do twojego AI w Ameryce jest dobre i ciężko jest lepiej ulepszyć tą kampanie, I w bitwie i na planszy komputer gra dobrze (jak na dzikusów)

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. System Turowy
    By Aztec in forum Total War: Rome II
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 22:38
  2. System rozgrywek.
    By Markus in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 15:20
  3. Najlepszy Gracz Roku 2012/Klan Roku 2012
    By Wielki Mistrz Malborka in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •