Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Klany

  1. #11
    Maharbal
    Gość

    Re: Klany

    Cytat Zamieszczone przez Jarl
    Ogólnie to uważam, przynajmniej z perspektywy sprzed pierwszych Igrzysk, że jedynym liczącym się klanem był TAoW (i takie persony jak Pirx [Polak], Ahy, Scorp, Acunal i reszta), PK istniało wyłącznie dzięki Paullusowi (przy czym naprawdę muszę przyznać, że to geniusz).
    Nie zgodzę się, w PK było kilku dobrych graczy oprócz wymiatacza Paullusa. Chodzi mi głównie o Aragona, Gwyndane'a i Warhawka. Jasna sprawa, że w/w trochę brakowało do poziomu Ahy'ego czy Zeke ale takiemu Scorpy'emu nie ustępowali.

    Cytat Zamieszczone przez Jarl
    Hell i Sith są dobre na 5 minut, ale ogólnie ich poziom, w porównaniu do stażu na scenie RTW, jest żenujący.
    Możliwe, że Donnie Darko sporo by skorzystał na grze w którymś z tych klanów. Na pewno nabrałby doświadczenia dużo szybciej, niż grając przypadkowe gry z randomami i (czasem) z kimś z porządnego klanu.

    Nie wspomnieliśmy natomiast o jeszcze jednym niezłym klanie (choć jego gracze to baaardzo różny poziom, z uwagi na samą ich ilość). Mam na myśli TWR. Oprócz kilku naszych (kozi, kaim) tam występujących i grających w RTW jest tam(podobno) wymiatacz Schiggaman (czy jak się go tam pisze).

  2. #12
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Klany

    Nie zgodzę się, w PK było kilku dobrych graczy oprócz wymiatacza Paullusa. Chodzi mi głównie o Aragona, Gwyndane'a i Warhawka. Jasna sprawa, że w/w trochę brakowało do poziomu Ahy'ego czy Zeke ale takiemu Scorpy'emu nie ustępowali.
    Pierwszych dwóch nie kojarzę, z Warhawkiem stoczyłem kilka bitew i jakoś nie pamiętam, żeby mnie onieśmielił. Scorpy raczej nie daje rady w 1vs1 (w dodatku często gra Egiptem), ale jako TP jest jednym z tych, których chciałbym mieć u swojego boku (nawet mimo tego, że często gra pijany jak świnia).

    Co do TWR to nie wypowiadam się, nie grałem z nimi zbyt wiele.

    Na pewno nabrałby doświadczenia dużo szybciej, niż grając przypadkowe gry z randomami i (czasem) z kimś z porządnego klanu.
    Wg mnie lepiej, żeby ogarnął jakiegoś doświadczonego kolegę i z nim regularnie trenował, niż żeby psuł swoją karierę przynależnością do Sithów czy Hellów, którzy niczego wielkiego sobą nie reprezentują

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Klany

    Cytat Zamieszczone przez Jarl
    Wg mnie lepiej, żeby ogarnął jakiegoś doświadczonego kolegę i z nim regularnie trenował, niż żeby psuł swoją karierę przynależnością do Sithów czy Hellów, którzy niczego wielkiego sobą nie reprezentują
    Z tym, że ja póki co tym bardziej nic wielkiego nie reprezentuje .

  4. #14
    Maharbal
    Gość

    Re: Klany

    To zależy od punktu siedzenia. Zakładam, że opinię na temat poziomu gry tamtych gości zbudowałeś sobie wtedy, kiedy swoją grą reprezentowałeś światową czołówkę. Ja nigdy nie miałem okazji nawet zbliżyć się do takiego poziomu, dlatego też nasze stanowiska są odmienne

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [MULTI] Klany
    By Wald in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2014, 20:33
  2. Fall of the samurai klany
    By Michas1996 in forum Koszary Cesarza
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-06-2012, 09:44
  3. Klany
    By Memnon[pl] in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 115
    Ostatni post / autor: 02-03-2012, 13:33
  4. są jeszcze klany w M2TW?
    By Dunkel in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-08-2010, 11:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •