Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 139

Wątek: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

  1. #21
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2011
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Araven zacząłem kampanie na Twoich submodach (wersja HARD),VH,VH.Nację,którą wybrałem to Egipt i naprawdę jest trudno i ciekawie.W tej chwili mam rozegranych około 50 tur i jedyną prowincję,którą zdobyłem to Medyna należąca do buntowników.Poza tym mam wojnę z Jerozolimą i Syrią.Dla przykładu wcześniej też grając Egiptem(czyste Bellum VHiVH) i po rozegraniu podobnej ilości tur miałem podbitą całą Jerozolimę,byłem w pierwszej trójce wszystkich rankingów i ogólnie rozgrywka stawała się nudna.Pierwszym bardzo ważnym wnioskiem jaki się nasuwa to koniec z szybką ekspansją,która mogłaby doprowadzić do bankructwa.Teraz na submodzie HARD trzeba wszystko dobrze przemyśleć zanim podejmie się decyzję.Na razie tyle,a odezwę się ponownie jak rozgrywka się jeszcze bardziej się rozwinie.

  2. #22
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Jest submod Aravena w wersji VERY HARD z 02.11.2011. Wzmocnieni buntownicy, szkolą i odtwarzają garnizony, budują budynki. frakcje Ai nieco podpakowane w stosunku do wersji Hard. Wersja Hard i Normal maja updaty, wszystko w tym temacie w poście nr 1. Mam 62 turę na submodzie VH, trudność VH/H masakra zdobyłem raptem 3 prowincje. Walczę ostro z Węgrami i Niemcami. Z trudem sie rozwijam. Stracilem Halicz. Niezły Hardcore jest. Naprawdę mi sie podoba. Każdego bizanta oglądam pare razy nim wydam. Dotrzymałem sojuszu Danii, co kosztowało mnie wojnę z HRE i zdradzieckimi Węgrami. Dzięki moim zmianom rebelia twardo się trzyma. Wilno niepodległe z pełną armią i wiele innych. Wersja dla hardcorowców.

  3. #23
    Cześnik
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Aravenie, być może pamiętasz, że jakieś pół roku temu pytałem o zasady sukcesji w grze. Dotarłem do źródeł i wiem, że opiera się ona na autorytecie (tak, każdy generał ma autorytet tylko, że ukryty). Dziedzicem zostaje członek rodziny z największym autorytetem.
    Istnieje Sub-Mod do moda Steinless Steel, który dodaje tzw. Koronę dziedzica - przedmiot który dodaje +8 autorytetu:
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=381796
    Więc może mógłbyś dodać ten przedmiot do swojego submoda. Nie wiem jak innym, ale mnie odobiście bardzo by to pomogło.
    Pzdr.

    PS - A może jeszcze 4. polski ród (ze śląska, linia od Henryka)?
    GREGORUS REMBELUS MAXIMUS MAGNUS

    http://www.dobroni.pl - portal historii ożywionej
    http://www.kretson.dobroni.pl - mój blog

  4. #24
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Dzięki, spojrzę na to, ale nie wiem czy będę w stanie to wrzucić do Bellum. Marny ze mnie moder - samouk na dodatek. Ale motyw ciekawy.
    Edit: I jak tam zagrał Ktoś na moim submodzie wersja Very Hard. Naprawdę polecam - zwłaszcza jakimś średnim albo małym krajem, ekstremalne wrażenia gwarantowane. Moja aktualna kampania Polską jest wyjątkowo ciekawa. 200 tur walk o przetrwanie. Dopiero teraz jestem w pierwszej trójce. Normalnie koło 200 tury konczyłem grę bo nie było rywala. teraz dopiero się rozgrzewam. Sąsiedzi są niemal równie silni jak ja, Ci co przetrwali. Mongołowie zaczynają szaleć, a na moim submodzie nie są bankrutami a raczej krezusami, znaczy potrafią namieszać.

  5. #25
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Jest wersja tego submoda bez 4 tur jako rok, plik ograniczający bizancjum chyba wygasł, możesz dać link do podwojonych kosztek jednostek i tego bizancjum, więcej nie chce.

  6. #26
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Nie ma wersji mojego submoda bez submoda na 4 tury. Plik ograniczający Bizancjum jest w samym submodzie, to łacznie kilka plików powoduje ograniczenia dla Bizancjum, nie jeden jak na początku. Skopiuj submoda Hard, weź z niego export_descr_unit i wgraj do data Bellum i dostaniesz co chcesz, czyli podwojone koszty wojsk.

  7. #27
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    A czy można jeszcze łatwo do tego dołożyć free upkeep?

  8. #28
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Aby miec free_upkeep nalezy użyc mojego pliku export_descr_units z submoda albo normalnego (standardowe koszty wojsk) albo hard lub very had (podwojony koszt żołdu i rekrutacji). W moim submodzie nowe jednostki np. Halabardników i polskich rycerzy mamy po tylu turach jak w normalnym modzie, odpowiednio zmieniłem export_buildings. Dlatego radze nie kombinować i wgrać jeden z moich submodów stosownie do opisu instalacji. Bo submod na 4 tury jest super. postacie dłużej żyją i fajniej się gra.

  9. #29
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Dałem nowe linki i updaty do Submodów Aravena w wersji NORMAL, HARD i VERY HARD z 08.11.2011 teraz każdy mod ma własną instalkę. Można je swobodnie zmieniać np. z Normal na Hard. Czekam na jakieś opinie zwłaszcza o VH. Pozdrawiam. Linki do każdego z trzech submodów są w poście nr 1 w submodach.
    Radzę pobrać nowe wersje i zaktualizować tym co korzystają z moich submodów.

  10. #30
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: SUBMODY do BELLUM CRUCIS

    Cytat Zamieszczone przez an31
    Link do submoda w wersji nornal nie działa. Prosiłbym o naprawę lub wrzucenie na inny serwer. Z góry dziękuję za naprawę w\w linka.
    Dzięki za info. Wrzuciłem submoda ponownie i zaktualizowałem link. Pozdrawiam

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bellum Crucis 6.3 dyskusja ogólna!!!
    By Araven in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 2449
    Ostatni post / autor: 09-01-2022, 20:03
  2. SUBMODY Do Bellum Crucis 6.3
    By Araven in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 210
    Ostatni post / autor: 05-02-2015, 14:36
  3. Bellum Crucis 5.1
    By in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 11:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •