Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz się za osobę drażliwą?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    31 68.89%
  • Nie

    14 31.11%
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 141

Wątek: Co nas drażni?

  1. #121
    Lena
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez kirlan
    Strasznie wpieniają mnie %#@^& reprezentujący rzekomo operatora komórki , wydzwaniający i próbujący mi coś wcisnąć i zachowujący się w rozmowie jakby mieli mnie za idiotę albo sami nimi byli.
    O, tu się w pełni zgodzę. Od stycznia przeszłam na kartę do Orange i gdy tylko zobaczyli, że regularnie zasilam konto, zaczęli wydzwaniać i zmuszać mnie (dosłownie) do abonamentów, mix'ów i innych umów. Przecież gdybym chciała coś takiego, nie kupowałabym niezobowiązującego startera, nieprawdaż? Cóż za wkurzająca sprawa. Teraz, gdy wyświetla mi się "Zastrzeżony", w ogóle nie odbieram. Grr

  2. #122
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Lena
    Cytat Zamieszczone przez kirlan
    Strasznie wpieniają mnie %#@^& reprezentujący rzekomo operatora komórki , wydzwaniający i próbujący mi coś wcisnąć i zachowujący się w rozmowie jakby mieli mnie za idiotę albo sami nimi byli.
    O, tu się w pełni zgodzę. Od stycznia przeszłam na kartę do Orange i gdy tylko zobaczyli, że regularnie zasilam konto, zaczęli wydzwaniać i zmuszać mnie (dosłownie) do abonamentów, mix'ów i innych umów. Przecież gdybym chciała coś takiego, nie kupowałabym niezobowiązującego startera, nieprawdaż? Cóż za wkurzająca sprawa. Teraz, gdy wyświetla mi się "Zastrzeżony", w ogóle nie odbieram. Grr
    Ja mam T-Mobile. Zdarza się to samo, nieraz dzwonią o 23:00 lub na lekcjach . W niektórych momentach po prostu wyłączam telefon, bo się po prostu nie da wytrzymać .
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  3. #123
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez kirlan
    Poza tym ostatnio mnie wkurza że fajne, dokumentalne programy w TV są w środku nocy , a w normalnych godzinach jakiś pop-chłam.
    Jak to przeczytałem, przypomniało mi się, że strasznie denerwują mnie te wszystkie nowe (i te stare) programy na TVN-ie i Polsacie typu Ukryta Prawda, Dlaczego Ja, Trudne Sprawy, Rozmowy w Toku i Pamiętniki z Wakacji. Raz oglądnąłem sobie Pamiętniki z Wakacji (nie było nic lepszego w tv), to zastanawiałem się, kto to ogląda (poza mną ). W tych programach tak zalatuje debilizmem i głupotą, że dopiero teraz można powiedzieć - telewizja ogłupia. Jeszcze do tego dochodzą Detektywi i ten podobny serial na Polsacie (Małachowski i partnerzy czy jakoś tak). Sprawy kryminalne rozwiązują w ciągu jednego dnia, w dodatku nie muszą się zbytnio wysilać, bo wszystko im przychodzi z łatwością. Jak tylko widzę któryś z w/w seriali, to od razu przełączam program albo po prostu wyłączam tv, jak nic nie ma ciekawego. W sumie jest jeden plus - mniej siedzę przy telewizorze .

  4. #124
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Co nas drażni?

    A te seriale są oglądane najczęściej przez ludzi, podobno to ma dużą oglądalność i ja też oglądam Trudne sprawy itp. Ludzie to lubią

    Niech żyje Gwardia!

  5. #125
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach

    Re: Co nas drażni?

    To wyjaśnia, dlaczego moja matka myśli, że Polskę podzielono między ... synów Łokietka.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  6. #126
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach

    Re: Co nas drażni?

    A ja nienawidze gimnazjum,głównie przez idiotyczne lekcje.Tutaj przykład:
    Na muzyce mieliśmy temat coś w stylu: Polski rock czy coś takiego.A tu nagle taki suprise,koko euro spoko kazała nam przepisywać do zeszytu
    A,i oczywiście koko mnie wkurza,ze względu że wszędzie to słyszałem,oraz żenujące rozmowy o Minecrafcie wśród moich kolegów.Już tak mi obrzydło słuchanie tego mc,że już mało odzywam się do tych moich kolegów

  7. #127
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Re: Co nas drażni?

    Ja to nie rozumiem po co przepisywać do zeszytu to co dyktuje nauczyciel ponieważ:
    - i tak nikt się z tego nie uczy (pare wyjątków)
    - to samo jest w podręcznikach

    Niech żyje Gwardia!

  8. #128
    Podczaszy
    Dołączył
    Apr 2012
    Lokalizacja
    3miasto
    Postów
    584
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Dokładnie, ale jest jeden problem . Powstał osobny temat o gimnazjum. A wracając do tego dyktowania do zeszytu, to też mnie to wkurza. Ja jeszcze nigdy nie uczyłem się z zeszytu, zawsze z książki. Jeszcze niektórzy nauczyciele po chamsku dyktują prosto z podręcznika zdania. Ja miałem w zeszłym roku babkę od historii, która na żywca otwierała książkę i dyktowała. Chwaliła się, że ukończyła Uniwersytet Jagielloński, a wiedzę z historii miała taką, że śmiać się chciało. Albo jeszcze inna z chemii kazała nam przepisywać właściwości i zastosowania kwasów. To jest kompletnie bez sensu, skoro to wszystko jest w książce. Jeszcze całe 45 minut to dyktowanie do zeszytu, dlatego bardzo cenię nauczycieli, którzy do zeszytu dyktują jedynie streszczony temat, a następnie z głowy mówią dodatkowe informacje. Miałem takiego gościa od histy, który właśnie tak robił, dzięki czemu z lekcji miałem jakiś pożytek (tego co jest w książce mogę się w domu nauczyć).

  9. #129
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Co nas drażni?

    Nauczyciele, z reguły ci starsi dyktują wam po prostu streszczone notatki akademickie.

  10. #130
    Lena
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    A później wymagają ich znajomości na sprawdzianach. W końcu to oni są jedynym źródłem PRAWDZIWEJ wiedzy

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •