Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz się za osobę drażliwą?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    31 68.89%
  • Nie

    14 31.11%
Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 141

Wątek: Co nas drażni?

  1. #21
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    My to naprawdę jesteśmy takim marudnym narodem

    A najbardziej mnie zastanawia czemu nikt nie napisał że drażnią go politycy albo chociaż obecny rząd :p

    Mnie wkurza to że zawsze dajemy sobą jako naród pomiatać przez innych np. Smoleńsk, gaz łupkowy :l


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  2. #22
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Lokalizacja
    Śląsk
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    mnie drażni, że naród wyjdzie na ulice i przestanie dać sobą pomiatać dopiero jak się wszystkim zepsują telewizory

    a tak poza tym drażni mnie, że musiałem zrezygnować z rozgrywania szturmów w medku 2 bo znów spadła mi jakoś wydajność komputera. Drażni mnie również to, że nie mam perspektyw na kupno nowego w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

    Cytat Zamieszczone przez Andzia
    Jeszcze dodam ze swojej strony że mnie drażni fakt że większość osób zanim wjedzie do pokoju to nawet nie zapuka.
    Ja tak miałem jak mieszkałem u rodziców. Gdy wprowadziła się moja dziewczyna to przynajmniej dawali te 2 sekundy czasu na reakcję po zapukaniu, którego wcześniej nie stosowali.
    Teraz jak jestem na swoim w pełni doceniam, jaki to luksus niemożności występowania takich sytuacji.

  3. #23
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach

    Re: Co nas drażni?

    Ach...irytują mnie Madox i Szpak. Nie trawię ich wizerunku (szczególnie Madoxa). Jeszcze jestem w stanie zaakceptować jakiś tam talent Szpaka, ale jak patrzę na tego blond ciotę :? :?

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  4. #24
    Podkomorzy Awatar Aquila
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    PZŃ
    Postów
    1 363
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    irytują mnie te cholerne upały, cioty za kierownica, donek tusk. i wiele innych spraw

  5. #25
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Aquila
    irytują mnie te cholerne upały,

    mogłoby w końcu trochę popadać!!

  6. #26
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Bronisław_Wspaniały
    Gdy wprowadziła się moja dziewczyna to przynajmniej dawali te 2 sekundy czasu na reakcję po zapukaniu, którego wcześniej nie stosowali.
    Ile przez te 2 sekundy można zrobić, a ile ukryć wiem coś o tym


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  7. #27
    Lena
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    A mnie drażnią puste barbie z yorkami. Ostatnio taki duet wszedł o pizzerii, kiedy poszłam na obiad. Na jej nieszczęście miałam akurat zły humor i po dłuższej wymianie zdań wraz ze straszeniem personelu sanepidem wyszło na moje. Nie będę jeść w miejscu, w którym pies chodzi po fotelach a co gorsza może robić gorsze, fizjologiczne czynności.
    Oprócz tego denerwuje mnie nasz światek polityczny i oszuści z PO, przez których ciągle jest drożej, mniej bezpiecznie i narusza się nasze prawa. Aha, wkurzają mnie jeszcze ceny paliwa. Ot tyle.

  8. #28
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach

    Re: Co nas drażni?

    Polacy piszący o "polaczkach" tak jakby sami nimi nie byli.

  9. #29
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    1 220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

    Re: Co nas drażni?

    Ciekawy temat - pretensje, że Polska to drażliwy/marudny naród i potwierdzenie tego, marudzeniem właśnie.
    Sprawa wolności jest sprawą nazbyt poważną, aby oddawać ją w ręce wzburzonej gawiedzi.
    Złe uczynki zostają często przyspieszone dzięki nieostrożnym usiłowaniom zapobieżenia im.
    John Dickinson

  10. #30
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez MateuszKL
    Ciekawy temat - pretensje, że Polska to drażliwy/marudny naród i potwierdzenie tego, marudzeniem właśnie.
    excatly 8-)

    Cytat Zamieszczone przez Dagorad
    Polacy piszący o "polaczkach" tak jakby sami nimi nie byli.
    No właśnie, a propo pisania, coś podobnego mnie wkurza jak np. w wiadomościach mówią na przykład o reprezentacji która przegrała i wówczas gościu mówi "Polacy przegrali 2-0" a jak wygrają to mówi "nasi rodacy wygrali" albo "nasza reprezentacja wygrała" i tak jest też z innymi rzeczami :|


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •