Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz się za osobę drażliwą?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    31 68.89%
  • Nie

    14 31.11%
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 141

Wątek: Co nas drażni?

  1. #31
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Knecht
    No właśnie, a propo pisania, coś podobnego mnie wkurza jak np. w wiadomościach mówią na przykład o reprezentacji która przegrała i wówczas gościu mówi "Polacy przegrali 2-0" a jak wygrają to mówi "nasi rodacy wygrali" albo "nasza reprezentacja wygrała" i tak jest też z innymi rzeczami :|
    Jezeli chodzi o rerezentacje pilki noznej to zwrot "Polacy" jest bardzo prawidlowy


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. #32
    Podkomorzy
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    1 789
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    No nie chodzi tylko o reprezentacje piłki nożnej, o wszystkie


    "Sukces nie oznacza końca, porażka nie jest ostateczna - liczy się odwaga, aby brnąć dalej" - Winston Churchill
    "Nadzieja w męstwie, ratunek w zwycięstwie. Czyńcie swoją powinność". - Stanisław Żółkiewski pod Kłuszynem 1610.r.

  3. #33
    voitek
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    Rozdraznilo mnie to, ze przed chwila Polak zdobyl pierwsze w historii mistrzostwo swiata w skoku o tyczce, a jacys komentatorzy z Eurosportu podsumowujacy dyscypline nawet o nim nie wspomnieli, tylko powiedzieli, ze Francuz, ktory byl faworytem zajal 3 miejsce

  4. #34
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Co nas drażni?

    Osobiście proszę moderatorów o nieco większą tolerancję na plucie żółcią i brzydkie słowa, jakże istotne w procesie werbalnego wyrażania frustracji i innych negatywnych emocji związanych z rozdrażnieniem.
    Drażnią mnie przeklinający, nie potrafiący się zachować w Towarzystwie, ludzie
    I to:

    http://portalwiedzy.onet.pl/122590,1...wik,haslo.html

    To drugie dlatego, ponieważ są śmiertelnym zagrożeniem dla innych żywych istot w tej części świata. Strzeżcie się! Nadchodzą!

  5. #35
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    138
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Drażnią mnie przeklinający, nie potrafiący się zachować w Towarzystwie, ludzie
    Zależy w jakim towarzystwie. Jeżeli jest to towarzystwo kulturalne to jak najbardziej powinno się powstrzymać przed użyciem brzydkich słów. Ale jak wychodzi się z kolegami/kolegą na browarka i chce się ponarzekać lub coś opowiedzieć to moim zdaniem można przeklnąć. Oczywiście jeżeli towarzystwo nie ma nic przeciwko temu, lub też używa podobnych słów.

  6. #36
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Lokalizacja
    Śląsk
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Drażnią mnie ludzie reagujący histerycznie na wulgaryzmy, niezależnie czy powodem tego jest nadęte dupkowate zgrywanie wysokiej kultury/elity intelektualnej czy zwyczajna zniewieściałość i miałkość
    jako prosty proletariusz, śląski robol, cham i piąta kolumna w narodzie polskim lubię sobie czasem zakląć. Zresztą język bez wulgaryzmów jest jakiś wykastrowany.
    Gdy nie ma kamer, gdy nie patrzy publika klną wszyscy, od premiera po prezentera telewizyjnego. Po co zatem udawać?

  7. #37
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Co nas drażni?

    Nowy dopisek:

    1. Drażni mnie robienie z siebie sztucznych męczenników i zapychanie mej skrzynki pocztowej (bez nicków, aby się nikt nie bulwersował. ).
    2. Jako Niemiec z dziada-pradziada, człowiek posiadający teoretycznie polskie szlachectwo, człowiek z przodkami walczącymi u boku Franków, mordujących rzymian, galów, Hunów i inne narodu zwyczajnie nie lubię chamstwa. Lub Prus, który dzielnie odbierał braci zakonnych i lachów... Może dlatego iż co jakiś czas widzę klnących dziesięciolatków w telewizji, którym przyklaskuje blokersowy motłoch nie jestem zwolennikiem klnięcia. Chyba, że spadnie ci na nogę młotek... ;P
    Język bez wulgaryzmów ma setki innych określeń na daną sytuację. Piękniejszych, subtelniejszych niż robotniczo-chłopskie zwroty, które to mają przedłużyć im małego "Jesztem mięski i tfardy".

  8. #38
    Gość

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Bronisław_Wspaniały
    Drażnią mnie ludzie reagujący histerycznie na wulgaryzmy, niezależnie czy powodem tego jest nadęte dupkowate zgrywanie wysokiej kultury/elity intelektualnej czy zwyczajna zniewieściałość i miałkość
    też mnie to wk**wia
    a poważniej również nie lubię pseudo-yntelygentów, oczywiście oburzający się na wszystko politykierzy się w to idealnie wpisują.

    Nie przeklinać. - Martin von Carstein

  9. #39
    Łowczy
    Dołączył
    Jul 2011
    Lokalizacja
    Śląsk
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Co nas drażni?

    Cytat Zamieszczone przez Martin von Carstein
    2. Jako Niemiec z dziada-pradziada, człowiek posiadający teoretycznie polskie szlachectwo, człowiek z przodkami walczącymi u boku Franków, mordujących rzymian, galów, Hunów i inne narodu zwyczajnie nie lubię chamstwa. Lub Prus, który dzielnie odbierał braci zakonnych i lachów... Może dlatego iż co jakiś czas widzę klnących dziesięciolatków w telewizji, którym przyklaskuje blokersowy motłoch nie jestem zwolennikiem klnięcia. Chyba, że spadnie ci na nogę młotek... ;P
    Język bez wulgaryzmów ma setki innych określeń na daną sytuację. Piękniejszych, subtelniejszych niż robotniczo-chłopskie zwroty, które to mają przedłużyć im małego "Jesztem mięski i tfardy".
    hehe, zabawne bo ja również z bardzo sporą dozą niemieckiej krwi i teoretycznym polskim szlachectwem (nawet herbem) mam całkowicie inny ogląd sytuacji. Sądzę że jeden z moich praszczurów szarżujący pod Samossierą dodawał sobie otuchy dźwięcznymi niecenzuralnymi słowami, a może to kwestia nieco gorącej krwi jaką odziedziczyłem po jego żonie, Hiszpance jaką przywiózł z powrotem do Prus? Nie sądzę również by kuzyn innego praszczura, jeden z czterech generałów listopadowych, którzy zgineli w walkach, otoczony przez wrogów komentował tą sytuację słowami "o kurczę". Sądzę, że użył cięższych słów. Więc, jeśli wyciągamy już naszych nobliwych przodków z trumien i grobowców, słuszność wciąż pozostaje po mojej stronie I sądzę, że są stany pośrednie pomiędzy sztucznymi zgrywającymi skrzyżowanie Miodka i ideologa poprawności politycznej, pseudo-inteligentami, jak to ich nazwał kizi, a łysogłowymi amatorami dresów o zasobie słów neandertalczyka i nawyku używania dźwięcznego słowa na "k" jako znaku interpunkcyjnego. Wiem, że co niektórym może być trudno w to uwierzyć, ale da się używać tych słów nie nadużywając ich co chwilę, a przy tym wcale włosy nie wypadną, penis nie urośnie a żaden bejzbol w ręce się nie zapląta.

    o i drażni mnie Justin Bieber. Od kiedy się nazwał nowym Kurtem Cobainem mam ochotę go ukrzyżować, lub co najmniej powiesić na drucie kolczastym

  10. #40
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Co nas drażni?

    słuszność wciąż pozostaje po mojej stronie
    Nie. Słuszność pozostawała, pozostaje i pozostanie po stronie regulaminu i stosownych zapisów w nim.
    Wątpię, żebyś w obliczu śmierci korzystał z forum... chociaż po historii z Brevikiem i jego ofiarami wszystko jest możliwe.
    Sądzę, że użył cięższych słów.
    Regulamin nie zabrania używać słów "O Jezu! Boże Ratuj!", zapewne użył takich słów.

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •