Strona 42 z 45 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 441

Wątek: Medieval XL - Dyskusja ogólna i Download

  1. #411
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Twoja konfiguracja sprzętowa i oprogramowanie, wyjątkowo obdarzają Cie tym nieznanym zjawiskiem zawieszania się Medievala i destabilizacji całego systemu. Ściągnę, spróbuje zainstalować poprawnie i w ostateczności uploaduję gotową wersję. Nie może być to tak trudne, nie sądzę przy tym aby twórca przygotował uszkodzoną wersję.

  2. #412
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Mówisz? Gram na Windows 8.1. Ale inne mody (PDER, EB II czy Regions and Provinces) chodzą bez zastrzeżeń. Wszystkie pod RTW też. Więc trudno mi to pojąć... Ale może masz rację. Niebadane są koleje losu i humory komputerów tudzież ich oprogramowań...
    A twórcę o przygotowanie uszkodzonego moda nie podejrzewam. Raczej sądziłem, że nastąpił jakiś wypadek przy pracy.

  3. #413
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Modyfikacja jest niestabilna dla dysku twardego, nie zawiesza systemu, ale wyjątkowo przytłacza, obciąża ten podzespół. Problem towarzyszy w ograniczonym natężeniu nieustannie ( powierzchowne wrażenie ). Podczas ładowania silnika i kampanii szczególnie intensywnie. Zauważyłem zepsuty interfejs. Wykonałem kilkanaście tur, rozegrałem testową potyczkę z Rusią Kijowską - uwzględniając moje maksymalne ustawienia graficzne, brak uwag dotyczących stabilności.
    Instalacja uniemożliwia popełnienie błędu ( zakładając podstawową wiedzę na temat rozróżnienia silnika medieval2 i kingdoms ). Przygotowany został instalator, który wykonuję automatycznie całą procedurę.

    Rekomenduję: M2:TW GEM - Graphic Enhancement Mod
    Ostatnio edytowane przez Idill`a (MZ) ; 04-01-2016 o 22:04

  4. #414
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Rzecz w tym, że bugi mam od samego początku - nie mogę grać w tworzone przez siebie bitwy (gdy wybieram z menu opcję bitew otrzymuję do wyboru tylko machiny miotające - jednostek innych nie ma; gdy wybrałem bitwę losową dostałem katapultę, która stała na morzu i oczywiście natychmiast zatonęła). Stąd jednak będę obstawał przy zdaniu, że chyba jest coś nie tak z plikami, które ściągnąłem.

  5. #415
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Taki stan rzeczy jest konsekwencją świadomego porządku twórców. Standardowy dla podstawowej wersji podział na okresy, nie został wzięty pod uwagę. Wszystkie jednostki są w zakładce "wszystkie".
    Nie mogłeś popełnić błędu Napoleonie. Chyba, że majstrowałeś przy plikach na własną rękę.
    Bitwy losowe z natury rzeczy są niedopracowane przez moderów. Któż by się nimi interesował.

  6. #416
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam. Mam taki mały problem. Mianowicie przez całą grę w dużej kampanii nie ma inwazji mogolskiej. Na początku gry pojawia się okno z ostrzeżeniem, natomiast wojska "fizycznie" nigdy się nie pojawiają. W pliku strat.txt. jest informacja o dochodach frakcji. Moje pytanie brzmi , dlaczego tak się dzieję? Czy istnieją jakieś warunki, żeby do tej inwazji doszło. Pozdrawiam

  7. #417
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Mod był grywalny, ale niedokończony. sprawdź w campaign_script czy tam jest Inwazja Mongołów. Możliwe, że nie została dodana nim Twórcy zaprzestali ulepszania tego moda, nie pamiętam a moda sam już nie mam.

  8. #418
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    W pliku campaign_scropit są tylko komendy do konsoli i przyznawaniu funduszy poszczególnym państwom. W pliku descr_strat są na liście nacji, a w pliku descr_evant jest wpis: mongols_invasion_warn 128 144. Są jeszcze pliki descr_strat.moje.txt i descr_strat.old.txt i w tych dwóch plikach nie ma wzmianki o mongołach.

  9. #419
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Więc będzie tylko info o Inwazji a wojska się nie pojawią, bo nie ma ich w campaign_script.

  10. #420
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jest jakiś sposób ( w miarę nie skomplikowany) aby samodzielnie dodać przybycie wojsk, np. poprzez skopiowanie odpowiednich linijek z podstawowej wersji gry? Czy to będzie działać?

Strona 42 z 45 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. medieval 2 total war
    By ZakusPL in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 15:49
  2. Jak rozpatchować medieval 2
    By gelo441 in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-11-2012, 10:43
  3. Medieval II
    By srokaaa in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-09-2012, 11:26
  4. Medieval II MULTIPLAYER
    By yaqub in forum Medieval II: Total War
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-02-2011, 18:32
  5. [ROZWIĄZANE] Medieval 2 i Win 7
    By Filo in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 17:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •