Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113

Wątek: Faerûn Total War / mod w produkcji

  1. #11
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Postaram się wyszukać, jak coś znajdę to Ci wyśle na pw
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    .

  3. #13
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Cytat Zamieszczone przez Vladyvid
    Właściwie to brak realnego odzewu odnośnie robienia tego moda, skłania mnie do wycofania się z wcześniejszego apelu. Zrobię tego moda sam, zajmie mi to sporo czasu. Mod nie będzie udostępniony publicznie.

    Nie oczekuję już żadnej pomocy a temat uważam za zamknięty
    - jeśli czyta to moderator to proszę o usunięcie tego tematu.
    Spokojnie. Ten świat (Faerun) zna niewiele osób to raz. Generalnie ludzie się nie palą do pomagania w takich projektach. Na razie masz pomysł i chęć, jakbyś dał jakiś preview itp. może ktoś by się zainteresował. Ja robię z innymi spolszczenie do istniejącego moda tj. do Bellum Crucis 6.2, osób jakie pobrały spolszczenie jest ponad 400 a moje apele o pomoc pozostają bez odzewu, poza kilkoma nielicznym osobami jakie teraz walczą z dalszymi poprawkami spolszczenia. Co do upublicznienia, jeśli po zrobieniu moda go nie upublicznisz nikt go nie doceni. Generalnie proponuje byś wykazał nieco więcej cierpliwości, w miarę postępu prac zapodaj jakieś screeny itp. Może to coś da. Pozdrawiam i powodzenia.
    Edit: Tematu na razie nie zamykam,ani tym bardziej nie usuwam postów.

  4. #14
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    .

  5. #15
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Symbole frakcji są super. Miasta i zamki też ok. No temat na moda ciekawy, mam nadzieję, że starczy czy sił i talentu oraz czasu by go zrobić. Liczę, że ktoś Ci jednak pomoże. Nie wiem jakie masz doświadczenia w modowaniu ale dla jednego człowieka, to bardzo trudne zadanie by zrobić samemu moda. Gratuluję Ci samozaparcia.

  6. #16
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    .

  7. #17
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Świat ciekawy, sam go znam słabo, kilka powieści przeczytałem dawno temu w tym głównie o Dritzzu. Są dwa mody fantasy TATW i Call of Warhammer. Jak skończycie tego moda o Faerunie, czego Wam życzę to będziesz myślał czy upubliczniać czy nie. W kwestii jednostek napisz do Taro_m czy jakoś tak. To Polak ale działa na TWC dla TATW, robił jednostki dla MOS - submoda do TATW. Może coś Ci pomoże w kwestii jednostek. Pozdrawiam.

  8. #18
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Chłopie co się przejmujesz Jak myślałeś, że będziesz miał duże wsparcie w temacie, to zapomnij . Nasze społeczeństwo nastawione jest na branie, a nie na dawanie.
    Każdy by chciał wypasionego moda itp, ale nikomu nie chce się ruszyć bo nie mają czasu, chęci albo zdolności. Nikt też nie wesprze dobrym słowem co tej jest istotne w pracy pro publico bono. A później lamentowanie bo polska scena moderska to jest do bani, bo nie powstają polskie mody bo coś tam. Taki lajf niestety i chyba tego nie zmienisz. Ja osobiście Ci się nie dziwię bo im dłużej to robię tym mniejszą mam do tego ochotę. Wsparcie tylko kilku stałych osób i to koniec. W każdym razie życzę Ci wytrwałości i szczęścia w poszukiwaniu pomocy . To co zaprezentowałeś prezentuje się całkiem nieźle więc szkoda byłoby to zarzucać

  9. #19
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Cytat Zamieszczone przez nazgool
    Chłopie co się przejmujesz Jak myślałeś, że będziesz miał duże wsparcie w temacie, to zapomnij . Nasze społeczeństwo nastawione jest na branie, a nie na dawanie.
    Każdy by chciał wypasionego moda itp, ale nikomu nie chce się ruszyć bo nie mają czasu, chęci albo zdolności. Nikt też nie wesprze dobrym słowem co tej jest istotne w pracy pro publico bono. A później lamentowanie bo polska scena moderska to jest do bani, bo nie powstają polskie mody bo coś tam. Taki lajf niestety i chyba tego nie zmienisz. Ja osobiście Ci się nie dziwię bo im dłużej to robię tym mniejszą mam do tego ochotę. Wsparcie tylko kilku stałych osób i to koniec. W każdym razie życzę Ci wytrwałości i szczęścia w poszukiwaniu pomocy . To co zaprezentowałeś prezentuje się całkiem nieźle więc szkoda byłoby to zarzucać
    Znalazł się psycholog od siedmiu boleści, szczególnie, że na to forum zagląda codziennie kilkadziesiąt osób, a na forum mtw II kilkanaście, za to na twc kilkadziesiąt razy więcej, nie wspomnę już o poradnikach o wszystkim do modwania medievala po angielsku, który nie każdy zna.

  10. #20
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach

    Re: Faerûn Total War / mod w produkcji

    Cytat Zamieszczone przez Piter
    Znalazł się psycholog od siedmiu boleści, szczególnie, że na to forum zagląda codziennie kilkadziesiąt osób, a na forum mtw II kilkanaście, za to na twc kilkadziesiąt razy więcej, nie wspomnę już o poradnikach o wszystkim do modwania medievala po angielsku, który nie każdy zna.
    Wow, bardzo inteligentna wypowiedź z Twojej strony, szczególnie ta pierwsza część. Co do ilości osób wchodzących na forum to trochę się mylisz, bo moje obserwacje są zgoła inne. Co do poradników po angielsku to tak jak wspominałem brak chęci, czasu i zdolności. W dzisiejszych czasach bariera językowa nie stanowi już takiego problemu, zważywszy, że istnieje dość sporo narzędzi wspomagających tłumaczenie. Wystarczy tylko chcieć, a podstawy angielskiego dostają już chyba wszyscy, począwszy od podstawówki. Twoje argumenty są trafne tylko w przypadku ilości osób wchodzących na twc.
    A tak poza tym, to nie miejsce i temat do dyskusji na tego typu sprawy. Jak masz jakiś problem z moją osobą, to zapraszam na PW.
    Moderatorów przepraszam za offtopa.

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 13:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •