Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Steam - pytania / problemy

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Steam - pytania / problemy

    Zastosowałem się do tych porad zawartych w tamtym temacie: viewtopic.php?f=239&t=8539&p=180491#p180491 i teraz mam parę pytań (dopiero założyłem konto).
    1. Ile zapłacę za przelew na poczcie (przelewam 4 euro) i czy zapłacę w złotówkach czy w euro?
    2. Czy paypal pobierze coś z moich przesłanych pieniędzy? (Dokonuję przelewu 4 euro i przychodzi mi 4 euro tak?)
    3. Czy jeżeli jestem niepełnoletni to i tak mogę założyć konto na paypalu i normalnie z niego korzystać?

    Z góry dziękuje.

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Pomorze
    Postów
    1 109
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 30 podziękowań w 21 postach

    Re: Zakup DLC przez PayPal'a

    1. poczcie płacisz za transfer pieniędzy. To jest procent od przelewanej kwoty lub po prostu dopłata by całą sumę przelać. A ile pobierają tego już nie pamiętam, bo przelewy robię przez e-bankowości od dłuższego czasu. Musisz na poczcie zapytać.
    2. Paypal z tego co mi wiadomo nic nie pobiera
    3. Nie ma ograniczeń wiekowych o ile się orientuję.

    Porada na przyszłość:
    Zapisz sobie hasło na karteczce do swojego konta paypal, bo jak je zapomnisz to potem będzie naprawdę bardzo trudno je odzyskać 95% szans, że nie odzyskasz.
    Mnie się o tyle poszczęściło, że przypomniałem sobie hasło...
    Szanuj swój język - Mów po POLSKU!

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Zakup DLC przez PayPal'a

    Dziękuję, w poniedziałek na 99% idę wysłać przelew i pewnie stanę się szczęśliwym posiadaczem Ikko-Ikki Clan Pack DLC.
    Pozdrawiam!

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    problem z shogun tw 2

    Witam! Gdy Włączam szhoguna przez steam pisze że gra jest chwilowo niedostępna spróbuj za jakiś czas.
    2. Na moim koncie pisze, że grano na shogunie 70 min, ostatni raz dzisiaj, a ja nie używałem prawie w ogóle shoguna, bo mam kiepski sprzęt, ale nie mogę się oprzeć i chcę zagrać mimo wszystko.
    3. co się może stać, jak jest duże zużycie procesora? mam kiepski procesor.
    z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam!

  5. #5
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: problem z shogun tw 2

    Jak masz mocno obciążone łącze internetowe (coś ściągasz, oglądasz) to Steam ma problemy z włączeniem gry, stąd takie powiadomienie. Co do drugiego, to Steam zlicza czas nawet jak jesteś tylko w menu gry albo (chyba) gdy klikasz aby ją uruchomić (stąd data ostatniego uruchomienia). Gra może nie działać, klatkować, nie uruchamiać się, w najgorszym wypadku może dojść do przegrzania procesora, ale raczej głównie "objawami" będzie brak płynnego działania lub problemy z uruchomieniem gry.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: problem z shogun tw 2

    dzięki serdeczne za odpowiedź.

  7. #7
    Stolnik Awatar kirlan
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    1 141
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 15 podziękowań w 12 postach

    Re: problem z shogun tw 2

    Co do procesora to polecam:

    1) oczyść system ze zbędnych składników, ZWŁASZCZA zainstaluj dobry ale niezbyt obciążżający system ochronny (ja polecam ESETa albo F-secure) -odinstaluj niepotrzebne programy przez ich menu lub z menu sytemowego: "dodaj, usuń programy" (to zaoszczędzi procesorowi zbędnej roboty)
    2) Często odkurzaj kompa w środku i na zewnątrz, odkurzaj też w pokoju w którym grasz.
    3) postaw kompa na podłodze albo gdzieś nisko w pokoju (byleby nie był potrącany)
    4) jak masz klimę w pokoju, to przenieś skrzynkę kompa tak, żeby na nią wiało chłodkiem
    lub
    5) przenieś się do piwnicy
    i / lub
    6) w czasie największych upałów nie używaj najbardziej wymagających programów (duże wymagające gry, profesjonalna obróbka grafik w ogromnej rozdzielczości, obróbka filmów wideo, programy typu GIS i CAD), jak używasz programów małych to 1 - 2 no powiedzmy 4 na raz, a nie 15 okien.
    ------------------------
    Nadużywanie procesora w początkowej fazie objawia się tym właśnie co napisał powyżej Amrod.

    Dalej jest niekontrolowane zatrzymanie gry, błędy, wywalanie do systemu albo wręcz niekontrolowane samo- wyłączenie się kompa.

    Dopiero w skrajnych przypadkach następuje "spalenie się" procesora.

    Współczesne kompy mają już coraz lepsze zabezpieczenia. Wiele z nich zamiast się spalić zamienia się w "powolnego muła" ((taki "under-clocking" - odwrotność podkręcania)) albo wręcz "świadomie" wyłącza się lub celowo "samo-zawiesza".
    ------------------
    Jak się martwisz o procka to rozważ zakup i instalację dodatkowego wentylatora WYSYSAJĄCEGO powietrze z kompa - szczegóły skonsultuj z informatykiem bo możesz nie tylko nic nie pomóc ale i nawet zaszkodzić. Z kolei jak dobrze pójdzie to może nawet nastąpi lekki wzrost wydajności procesora w porównaniu z tym co masz teraz, albo wzrost znaczny - jeśli komp dawniej zakładał sobie a teraz zdejmie sobie hamulec anty-przegrzaniowy.
    "Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy."

  8. #8
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    [Rozwiązane] Steam-Błąd

    Witam mam taki problem łączy mi się z kątem Steam jest przygotowanie gry i po chwili wyskakuje wiadomość "W tej chwili gra jest niedostępna Spróbuj ponownie za jakiś czas" tylko takie coś mi wyskakuje już od 4 dni mam oryginał i grałem już ponad 50h do tego ma Empire Total War i mi się normalnie łączy i chciałem się dowiedzieć czy wszyscy tak mają czy tylko ja i co można z tym zrobić

  9. #9
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Barbados
    Postów
    929
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Steam-Błąd

    Sprawdź spójność plików gry. W tym celu należy w menu Biblioteka Steam kliknąć prawym przyciskiem myszy na tytule gry, wybrać Właściwości i przejść na zakładkę Pliki lokalne. Na zakładce tej kliknij przycisk Sprawdź spójność plików gry i zaczekaj na zakończenie weryfikacji. Jeśli Steam wykryje jakiekolwiek błędy, automatycznie naprawi instalację gry.



    Rock 'n' roll is the only religion that will never let you down
    Profil Steam
    Forum klanu Sacred Band

  10. #10
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Steam-Błąd

    Dzięki pomogło

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. PROBLEMY TECHNICZNE Z GRĄ I STEAM
    By Secret_Matrix in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 409
    Ostatni post / autor: 06-02-2021, 08:32
  2. Multiplayer - pytania / problemy
    By arturius-6 in forum Jo (Shogun 2 - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 11:36
  3. Steam workshop czyli modyfikacje na platformie steam
    By Kyuzo in forum Shogun 2 i Zmierzch Samurajów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 20:30
  4. Problemy steam - pobieranie
    By Maczo in forum Warsztat rusznikarza (Empire: TW - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 15:45
  5. [ROZWIĄZANE] Trzy problemy(pytania).
    By Ensis in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-01-2010, 16:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •