Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Tsardoms: Total War

Szambelan Awatar chochlik20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    291
    Otrzymał 479 podziękowań w 337 postach
    Mod zaliczał pierwszą, a konkretniej kilka wpadek. Podczas oblężenie Konstantynopola na samym początku walki gra się zawieszała i wywalała do pulpitu. Gdy zmniejszyłem grafikę zaczęło gliczować na pauzie i nie pozostawało nic innego jak wyłączenie gry menedżerem zadań. Gliczowało się też przy końcu innej bitwy, ale na szczęście udało mi się dokończyć bitwę bez ujrzenia pulpitu.
    Ogólna sytuacja w kampanii jest taka, że brakuje mi 6 prowincji, Turcy mają dwie w Europy i są mega, ale to mega mocni! Wiem, że wersji 1.5 dało radę zblokować przejście do Azji Mniejszej i mam nadzieję, że to samo będzie i tutaj w momencie wszczęcia wojny.
    Przepis na idealną kawę:

Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.

Księga XVI

Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    363
    Otrzymał 857 podziękowań w 574 postach
    Fakt iż gliczowanie zdarza się w trakcie bitew (najczęściej podczas oblężeń).W tej sytuacji trzeba walkę rozpocząć od nowa albo prowadzić rozgrywkę "z dystansu" i nie zbliżać się kursorem do wadliwego obszaru.
    Co do blokady przejścia pomiędzy Europą a Azją Mniejszą,w moim przypadku,to nie działało gdyż zarówno armie powoływane na Krucjaty lub Jihady przechodziły bez żadnych problemów.
    P.S.Spróbuj zwasalizować przeciwnika a wówczas jego prowincje automatycznie się wliczają do Twoich.

In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan

Jeśli avek to tylko z Indianką!
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.

Szambelan Awatar chochlik20
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    291
    Otrzymał 479 podziękowań w 337 postach
    To przejście, gdzie są zielone strzałki da się, bo sprawdzałem, ale są jeszcze dwa. Mam nadzieję, że uda zablokować flotą, a jak nie to czekać mnie będzie mocno upierdliwa walka z Turcją. Ta, co prawda ma w armiach głównie konnice strzelecką, ale też ciężką piechotę. Zobaczymy, co będzie.

Znam mechanikę z wasalizacją, ale na ten moment jestem tylko w stanie wojny z Bizancjum, a temu pozostały tylko dwie prowincję. Dodatkowo z racji tego, że wybrałem długą kampanię, a do jej ukończenia potrzebuję konkretnych regionów. Jeden z nich kontrolują Osmani . Nie chcę otwierać nowego frontu, bo mają sporo armii niedaleko mnie. Póki, co nie spieszę się na wojnę z nimi. Muszę nawrócić nowo pobite terytoria. I tu muszę przyznać, że twórcy nie ułatwiają zadania. Potrzeba sporej liczby duchownych, aby nawrócić do odpowiedniego poziomu.

Czy komuś grającemu w wersję 2.0 zdarzyło się, aby Bochemia przeszła na husycyzm? Były już eventy o Husie, krucjatach, ale niestety Bochemia uparcie trzyma się katolicyzmu. W ogóle jest taka możliwość?
    Przepis na idealną kawę:

Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.

Księga XVI

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456