Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 68

Wątek: Tsardoms: Total War

  1. #41
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Wyszła nowa wersja beta: 1.4, a w niej m.in. nowa frakcja - Księstwo Albanii
    https://www.moddb.com/mods/tsardoms-...war-version-14
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  3. #42
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki za info. Grałem na poprzedniej wersji nieco, ale obecnie gram jedynie w soboty. Musze zobaczyć co nowego, aczkolwiek na kolana rzucił mnie Bułat Steel 2.1.5 z patchem 10. Polecam.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Araven za przydatny:


  5. #43
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Czemu ten mod jest w dziale Mody wszelakie a nie normalnie w ukończonych? Przecież to ogromny mod, nad którym prace trwają kilkanaście lat, a ponadto zwyciężyli plebiscyt na najlepszy mod 2020 pod Medka na TWC, więc zasługuje na lepsze traktowanie 30 marca wyszła poprawiona wersja 1.5. Szkoda że nie ma Regnum Poloniae jako grywalnej frakcji, ale z tego co wyczytałem jest inwazja Polaków czy Litwinów.

    Jakie wrażenia?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:


  7. #44
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Powiedziałbym Ci do kogo się zgłosić żebyś dostał moderatora ale mi go trochę na siłę wcisnęli i nawet nie pamiętam z kim się miałem kontaktować w razie jakiś problemów.

  8. #45
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Jeden z najlepszych modów na silnik Med-2 w z ostatnich lat, tak Polacy i Litwini robią wirtualne naloty na Mołdawię, własnymi modelami.

  9. #46
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Powiedziałbym Ci do kogo się zgłosić żebyś dostał moderatora ale mi go trochę na siłę wcisnęli i nawet nie pamiętam z kim się miałem kontaktować w razie jakiś problemów.
    oszalał Mi moderatora? Żebym połowę ludzi zbanował za zadawanie głupich pytań?
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  10. #47
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Stabilność w wersji 2.0 jest tragiczna w porównaniu do poprzedniej. Może nie wywala, co turę, ale podczas bitwy na sam koniec potrafi wyskoczyć błąd. Teraz dostaję go w 59 turze i nie idzie go obejść. Wcześniejszy zapis jest dość daleki...
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  11. #48
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    niestety masz rację po za tym jest spiep... rozdzielczość ekranu naprawdę nie chcę mi się grzebać w plikach konfiguracyjnych za programistów. nie wiem jak mogli to zgrzebać, w takim projekcie, ponadto im więcej skryptów tym gorzej dla stabilności ja na ten czas dałem sobie spokój , jestem zawiedziony.

  12. #49
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Najśmieszniejsze jest to, że tą turę w innej kampanii przeszedłem bez problemu. Z racji jednak tego, że Serbia zaczynała działać mi mocno na nerwy (była dużo potężniejsza ode mnie), a ze skryptu dostałem Florentczyków pod Koryntem, który straciłem po kilku turach postanowiłem zacząć grać od nowa Duchy of Athens. Szło mi wyśmienicie, Korynt przygotowany do obrony, cały półwysep grecki był mój, kasa na plusie, w planach atak na Serbię i Serbskich Baronów i wywala. Nie jest to wina skryptu, bo logi sprawdziłem.
    Wcześniejszy sejv mam na oblężeniu Patras... czyli koło 10 tury.

    Zajrzałem na Twcentera i okazuje się, że jest poprawka do moda - https://www.twcenter.net/forums/show...on-2-0-Release Mam nadzieję, że ona pozwoli mi grać dalej. Jak nie to powrót do wersji 1.5.

    ...

    I guzik. Poprawka nic nie dała.
    W każdym razie tak jak myślałem. Winą nie jest skrypt. Odsłoniłem mapę, włączyłem śledzenie AI i błąd leży w chyba ruchu AI. Kamera najeżdża na jedno z niepodbitych miast w Azji i wywala komunikat.

    Mam nadzieje, że następna wersja będzie dużo stabilniejsza.
    Ostatnio edytowane przez chochlik20 ; 09-11-2021 o 22:52
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  13. #50
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Nie wiem, czy pomogła poprawka, czy też bogowie TW spojrzeli na mnie łaskawym okiem. Postanowiłem pociągnąć kampanię od wcześniejszego sejva. Tura 69-70 przeszła bez problemu. Jestem na około 115 turze i gra nie zaliczyła ani jednego komunikatu o błędzie! Oby tak dalej.
    Jedno trzeba twórcom przyznać. Bardzo ciekawy i innowacyjny system rekrutacji. Szkoda tylko, że nie informują o tym gracza na wstępie kampanii. Kolejne budynki odpowiedzialne za czy to nadawanie autonomii lub corowanie są dostępny, gdy zostanie osiągnięty odpowiedni poziom wiary.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  14. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Falcom Total War 3 : The Total Conquest
    By in forum Mody wszelakie
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 02-01-2020, 13:39
  2. [Recenzje modów] Sicilia Total War (mod do Rome: Total War)
    By Arroyo in forum Archiwalne wiadomości
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2014, 12:38
  3. Napoleon total war vs Empire total war
    By vinett in forum Napoleon: Total War
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 08:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •