Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Knights of Honor

  1. #1
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Knights of Honor

    Witam!

    Chciałbym tu przedstawic wspaniałą grę strategiczną, którą można nazwac Kuzynem serii Total War!



    Gra przenosi nas w 3 epoki:

    XIw. XIIIw. i XIV!!

    Na początek wybieramy spośród ponad 30 frakcji z całej europy!
    A już później, dominacja nad całym starym Kontynentem!
    Tak jak W Total War kjerujemy swoimi armiami i prowadzimy bitwy, ale też musimy kierowac gosspodarką, poatkami, dyplomacją, sojuszami, Paktami niagresji, handlem, religią i zadowoleniem swych poddanych, aby nie okazało się że po chwili nasze ziemie plądrują buntownicy!
    Na mapie strategicznej akcja gry dzieje się w czasie rzeczywistym tak samo jak i bitwy!
    Możesz wybrac z frakcję od Najdalszych zakątków Sahary, aż do Skandynawskich gór i Syberii!

    Warta polecenia gra każdemu fanowi serii Total War!



    Garśc Screenów:

















    POLECAM!!


    PS: Po napisaniu tego posta znów naszła mnie chęc ponownej instalaci tej wspaniałej gry

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  2. #2
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach

    Re: Knights of Honor

    którą można nazwac Kuzynem serii Total War!
    Kuzynem? Ja bym nazwał tę grę biednym znajomym serii Total War.


    Owszem rozwiązana ekonomiczne bardzo przypadły mi do gustu jako i gra na mapie strategicznej ale część taktyczno-bitewna wypada strasznie słabo i nieciekawie... Pamiętam jak grupa moich łuczników strzelających ognistymi strzałami była w stanie pokonać każdą armię przeciwnika nim ten doszedł do moich wojsk... A chyba nie na tam mają polegać bitwy?

    Gra ogólnie bardzo szybko mi się znudziła ale ma w sobie ukryty potencjał.

  3. #3
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Knights of Honor

    Gusta i guściki


    Mi tam się szybko nie nudzi, gram od 2 lat

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  4. #4
    Intrygant Awatar Rapsod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 271
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Knights of Honor

    Najwspanialszy RTS pod względem rozwiązań ekonomicznych (wioski, składy, wozy, porty, statki, utrzymanie) i tworzonych map to Warrior Kings. Niestety posiada fatalną stronę strategiczną. Dostępne jednostki to jedynie włócznicy, łucznicy (jest jeden rodzaj mieczników z krótkimi mieczami, ale i tak są słabsi od włóczników) i jakieś dziwne stwory dla pogan.
    Medieval II znacząco dominuje nad resztą.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    KROSNO
    Postów
    36
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Knights of Honor

    Jeśli chodzi o KoH to gra jest w miarę...taka sobie...ujdzie w tłoku - nie zrobiła na mnie większego wrażenia...
    Arcydziełem w dziedzinie strategii jest gra STRONGHOLD (szczególnie z dodatkiem Crusader) gra miażdży pod względem ekonomii i rozgrywki bitewnej. Polecam

  6. #6
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Festung Tarnau
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Knights of Honor

    Knights of Honor to świetna rozgrywka strategiczna i ekonomiczna. Bitwy są zdecydowanie za proste, ale lubię wracać do tej gry za niesamowity KLIMAT, który buduje pieczołowita grafika 2D, super rozgrywki dyplomatyczne, niesamowite zwroty akcji oraz dynamiczna lista frakcji - kto by pomyślał, że hegemonem w Europie Środkowej może np. zostać księstwo Pomorza, by po 10 latach dominacji upaść, a na jego zgliszczach powstaną liczne księstwa słowiańskie? Bitwy, z czym każdy się zgodzi, niestety są słabe, ale nadrabiają braki fajnymi pomysłami - pragnę zauważyć, że walka zbrojna w Twierdzy, choć była bardziej emocjonująca, z pewnością nie była bardziej skomplikowana . Ponadto Knights of Honor niszczą konkurencję świetną muzyką, której z lubością słucham na co dzień i którą wrzuciłem sobie w M2TW, by grała przy zarządzaniu na mapie kampanii Chyba zaraz zainstaluję KoH, choć będę musiał jakoś podzielić czas między niego a Medka2 z modem Deus Lo Vult
    Nie jestem rasistą, mam kolorowy telewizor!

  7. #7
    Gość

    Re: Knights of Honor

    Zdecydownie lepsze niz MTW2 jesli chodzi o historycznosc i dyplomacje ..zaraz zaraz przeciez w Knights of Honor, jest tyle opcji do wyboru ze spokojnie mozna mówic o symulatorze sredniowiecza a wszystko w takim klimacie ze po dłuzszym graniu, człowiek jakis taki niedzisiejszy sie czuje :ugeek: Polecam ta gre prawdziwym i wymagajacym graczą znajdziecie tu wszystko o czym fani MTW2 moga tylko marzyć(np. przypilnować zapasów podczas marszu i wyprawy, bo mały głod moze dopaśc nasza armie i co... jak w piosence "wszystko sie moze zdarzyć" Ale na szczescie sa wioski wroga, ktore mozna złupic w poszukiwaniu majatku czy jadła).Bitwy tez fajne , jest niezły klimat(coś jak podrasowana twierdza ,wiedz klasyk gatunku).Pozdrawiam

  8. #8
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Knights of Honor

    Hej, bo ja mam takie pytanko:
    Na screenach które dałem, na mapie kampanii, ikonki np. z rodziną królewską, skarbcem itd. są takie kolorowe, a umnie smutne i jednokolorowe. To znaczy że ja mam nowszy czy starszy path?
    I jeszcze jedno pytanko:
    Dlaczego Fraps nie chce mi się w tej grze uruchomic?
    Widze także na murach twiedzy strażników pojedyńczych, u mnie nie istnieje coś takiego :/

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

  9. #9
    Gość

    Re: Knights of Honor

    Moze masz starsza wersje gry..jak ja grałem wszystko było ok.

  10. #10
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Tfu! Na psa urok...
    Postów
    732
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Knights of Honor

    Może wiecie skądte pathce ściągnąc?
    Niby kolekcje klasyki mam tam był path 1.05

    Gdy iskra Stworzenia ożywiła członki Swarogowe, ujął dłonią młot i ukuł on Słońce jaśniejące Jego blaskiem, oraz Ziemię pod nim...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Warman's Knights Pack
    By Nezahualcoyotl in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 20:26
  2. Honor, Autorytet, Postrach
    By in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16-05-2012, 21:58
  3. Polish Dismounted Feudal Knights
    By in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 18:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •